Treść opublikowana przez bartekzks
-
UPDATE Spryski od A3 w A4 ! +Spryskiwacze reflektorów zwykłe w zderzaku S LINE S4 B7
Witam dobrze zrozumiałem Te spryski z A3 pasują do S line bez przerabiania tzn tylko podkładki jak an foto ?? Czy one są do zwykłego zderzaka ?? Pozdro
-
Jak naprawić listwy?
Witam nie wiem czy w odpowiednim miejscu jak złe to prosze przenieść. Jak liczy da się w ogóle coś zrobić z listwami w takim stanie : http://allegro.pl/listwy-nakladki-drzwi-audi-s4-b6-b7-i5437133946.html lakiernik Sobie poradzi bez problemu ?? Pytam bo nie mam zielonego pojęcia . Pozdrawiam
-
Lotka/Spojler S Line/S4 Sedan
A zwykły to będzie 8E5827933AGRU czy 8E5827933GRU bo 8E5827933D to carbon
-
Lotka/Spojler S Line/S4 Sedan
Mogę prosić nr lotki/spojlera S line / S4 do Sedana ( bo chyba są takie same ??) Oraz jak on jest zamocowany jak na jakiś specjalny klej to jego nr.
- B7 Crew
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Ciekawa teoria haha
-
Sposób na zmniejszenie lub wyeliminowanie spalania oleju
Tylko tłoki wymieniałeś ?? Jakiś konkretny nr ?? pozdro
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Ale popychacz chyba nie trzeba wymieniać jak robiłem to 5 tys km temu co nie ?? Tak samo odma skrzyni korbowej/ PCV trzeba wykręcać ??
-
TMC RNS E A4 B7 jak włączyć ?
A jakiś nr lub jak to wygląda moge prosić i jaki najlepiej wstawić by łapał jak najlepiej sygnał chodzi mi o najmocniejszy model Wielkie dzięki kolego
-
TMC RNS E A4 B7 jak włączyć ?
Dzięki za pomoc A gdzie jest wzmacniacz antenowy w ktorym miejscu ?? Auto to sedan dodam jeśli to robi to różnicę Pozdrawiam
-
TMC RNS E A4 B7 jak włączyć ?
Nie dzwiek jest. A chodzi o ikonkę TMC przekreslona na wyświetlaczu rns'a
-
TMC RNS E A4 B7 jak włączyć ?
Witam mam pytanko co potrzebuje żeby uruchomić TMC bo cały czas mam przekreślone u Siebie na RNS'iE oraz jak to uruchomić jakoś zakodować czy tylko podłaczyć "coś " i będzie działało?? Pozdrawiam
-
Większe / Wydajniejsze TURBO 2.0 TFSI
Witam szukam wydajniejszego / większego TRUBA do A4 B7 Sedan 2005 R kod silnika BPG Z tego co ustaliłem teraz ta, siedzi Turbo : 06D 145 701 G 06D 145 701 H O jakich nr lub z jakiego auta szukać turbiny ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Było wesoło tylko ta ławka .. zawsze muszeę coś rozwalić
-
Sposób na zmniejszenie lub wyeliminowanie spalania oleju
A to sporadycznie się zdarza żeby tak go kręcić i wyżej. Raczej do max 3 to taka norma
-
Sposób na zmniejszenie lub wyeliminowanie spalania oleju
Wyższe obroty to znaczy??
-
Sposób na zmniejszenie lub wyeliminowanie spalania oleju
Olej to Motul 5w30 8100 X-Clean można powiedzieć że po5 tys km spadło z miarki na bagnecie od max do minimum . Przez to obawiam się że łańcuch z napinaczem dostał po d*p... Plam pod autem nie ma. Także jakiegoś wycieku który by za to odpowiadał raczej też nie ma . Kolega od nowości co miał co prawda w Pasacie B6 CC 2.0 TFSI kodu motoru nie znam to dolewał około półtorej litra na 10 czy 15 tys km mnie pamiętam teraz co ile wymieniał olej bo właśnie z nim rozmawiałem o tym przed wczoraj
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Znajomek robił, dlatego też wcześniej pisałem że jest możliwość... ale o szczegóły nie pytaj bo nie znam, czy są jakieś różnice, czy wszystko tak samo. A jest ktoś kto jest w stanie pomóc lub zna kogoś kto pomoże w tej kwestii ??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ten BLOW OFF co masz ma montuje sie P&P na czy tam pod DV na 3 śrubki , które są w zestawie nic nie potrzeba rzeźbić Pokazałem filmik z montażem gdzie tam trzeba było coś zmieniać ??
-
Sposób na zmniejszenie lub wyeliminowanie spalania oleju
Witam jeżdżę od niecałych 4 miesięcy 2.0 TFSI kod PBG wczoraj strzeliło 5 tys KM. od kupna i wymiany oleju i nieprzyjemny komunikat o poziomie minimalny więc dolałem . Są jakieś sposoby na wyeliminowanie spalania lub zmniejszenie jego poboru , puki co nie wiem ile mój łyka ale wole w razie co gdyby to było dużo znać jakieś sposoby/metody walki z tym (poczytałem temat o spalaniu oleju i o wadach oraz zaletach tego motoru ale tam głownie pisze się o zmianie oleju a są jakieś sposoby mechaniczne ???) Dodam że niedawno w zeszłym tyg. wymieniłem zawór PCV 06F 129 101 R był z końcówką N ten co zdjąłem na i BT na 06D103215a a miałem 06D 103 213 G to mogło spowodować wyższy pobór oleju ?? Pozdrawiam
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Haha bo to Golf z poprzecznym silnikiem ..... Jak masz wzdłużny do DV możliwe że jest pod spodem ( od dołu sie dostaniesz) tak jak u mnie w TFSI
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Witam tu masz montujesz pod DV'ke
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Zmieniark będzie pasować, kabel też ale nie do każdego radia. Napisz jakie masz radio mam RNS'E jeszcze nie ledowy ale planuje zmianę na wersje LED jeśli ot coś robi To jak będą pasować zmieniarka i kable ??