Treść opublikowana przez bartekzks
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Witam może ktoś polecić /pisać linki do środkowego przelotowe i końcowe dwa po jednym na każdą stronę, żeby były nie za głośne bo dużo jeżdżę. Pacjent a4 b6 sedan 1.8t quattro Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Lampy sprawne na module z b6 i wiązce z b6 wszystko śmiga. Na wiązce z b7 i modułach b7 jest problem. Myślę czy nie pezepinowac wiązki z b7 na mce b6 kupić 8E0 907 279f i wtedy zobaczę czy ruszy.
-
B6 DIVISION
Witam. Ktoś jest w stanie pomóc zapłacę nawet za radę co o jak. Otóż mam b6 anglika przełożonego i instalacja oraz moduły są wsadzone z b7! Problem mam z xenonami mam bixa w b6. Co zrobić żeby to działało dać moduł do xenonow z b6 i pezepinowac bortenza (moduł koło nóg) na tego z b6 i wiązkę też na, wzór z b6 czy moduł do xenonow z b7 dać i da radę jakoś to uruchomić bo lampy chodzą tylko się nie poziomuja Pozdrawiam
- B7 Crew
-
B7 Crew
Witam czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy ten przegub jest uniwersalny i pasuje do każdego wału : https://www.przeguby.pl/produkt/484/bmwaudi-wal-(----25-100)-h-32mm-przegub-walu---otw.-8mm/ Czy te osłony https://www.przeguby.pl/produkt/1428/oslona-gumowa-z-blacha-audi,-bmw-100mm-guma-stozek,-ford,-fiat,-otw.-6x8mm/ Trzeba kupić dwie szt na każda końcówke wału tak? Tak samo te osłony też potrzebne 2 szt https://www.przeguby.pl/produkt/1428/oslona-gumowa-z-blacha-audi,-bmw-100mm-guma-stozek,-ford,-fiat,-otw.-6x8mm/ ? I te https://www.przeguby.pl/produkt/6003/oslona-gumowa-z-blacha-audi,-bmw-100mm-guma-stozek,-h-84mm,-otw.-6x8mm/ Bo nie wiem co i ile kupić. Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Witam czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy ten przegub jest uniwersalny i pasuje do każdego wału : https://www.przeguby.pl/produkt/484/bmwaudi-wal-(----25-100)-h-32mm-przegub-walu---otw.-8mm/ Czy te osłony https://www.przeguby.pl/produkt/1428/oslona-gumowa-z-blacha-audi,-bmw-100mm-guma-stozek,-ford,-fiat,-otw.-6x8mm/ Trzeba kupić dwie szt na każda końcówke wału tak? Tak samo te osłony też potrzebne 2 szt https://www.przeguby.pl/produkt/1428/oslona-gumowa-z-blacha-audi,-bmw-100mm-guma-stozek,-ford,-fiat,-otw.-6x8mm/ ? I te https://www.przeguby.pl/produkt/6003/oslona-gumowa-z-blacha-audi,-bmw-100mm-guma-stozek,-h-84mm,-otw.-6x8mm/ Bo nie wiem co i ile kupić. Pozdrawiam
-
1.8T BEX + Q padający wał napędowy 8E0521101E
Witam. Ten przegub to 2xszt kupujemy tak ma każdy koniec wału? To też kupujemy : https://www.przeguby.pl/produkt/6003/oslona-gumowa-z-blacha-audi,-bmw-100mm-guma-stozek,-h-84mm,-otw.-6x8mm/ Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Witam mam pytanko bo kompletnie sie nie znam i nie rozróżniam. Tak wygląda grill z s4 b6? Pozdrawiam
-
B7 Crew
Witam .Potrzebuje szybkiej konkretnej odp szukam modułu do bixenonu nie skrętnego 1. 8P0 907 357 B,G,H,J,L,M - Sterownik automatycznej regulacji zasięgu świateł Musi być literka na końcu z tych co mamy podane czy może być obojętnie jaka ? ( na allegro pełno z f, c i a moze być z taka literka ??) Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Hahaha super znawcy ?? jeden poprawia drugiego. Mógłbym prosić o pomoc kogoś kto wie a nie coś niby wie a drugi go poprawia
-
B6 DIVISION
Ja pierd...e. za***isty jesteś. ? Nie no mega rada...
-
B6 DIVISION
- B7 Crew
- B6 DIVISION
Witam błagam o podanie nr czujnika g89 i czujnika od biegu wstecznego padły mi o mam Meksyk z ten na fisie brak tilta w lusterku oraz lampki wsteczenego... Przy okazji szukam tego plastiku z foto ma ktoś? Lub wie jak to się nazywa, bo nie mogę znaleźć na allegro.. Pozdrawiam- Przeróbka oparcia tylnej kanapy nieskładanej na składaną w Audi A4 B6
Witam aktualne ??- B7 Crew
- B7 Crew
- B6 DIVISION
Blokada tylnych szyb działa? Pozdrawiam- B6 DIVISION
Dzięki. Wiem błędy już są i czekają na swoją kolej haha , teraz tylko z jednym działam bo szlak je trafił... Pozdrawiam- B6 DIVISION
Mi potrzebny sam mechanizm bo moje się nie składa reszta z nim ok. Da radę tak z dwóch jedno zrobić?- B6 DIVISION
Witam potrzebuje szybkiej odp. Lusterko z cabrio pasuje do sedana (trójkąt i tak wymieniam bo te z cabrio to anglik)?? Chyba że ktoś ma sprawne lusterko strona kierowcy (lewa) może być anglik byle 14 pin Pozdrawiam- B7 Crew
- B7 Crew
Witam. Mam fotele z b7 USA full elektryka z pamięcią, padł mi silniczek od regulacji przód tyl. Ma ktoś jego nr? Lub może taki silniczek, cały mechanizm lub fotel cały?? Pasuje inny z innego auta? Ktoś przerabial ten problem? Jakieś rady? Pomysły? Pozdrawiam- B6 DIVISION
Witam. Mam fotele z b7 USA full elektryka z pamięcią, padł mi silniczek od regulacji przód tyl. Ma ktoś jego nr? Lub może taki silniczek, cały mechanizm lub fotel cały?? Pasuje inny z innego auta? Ktoś przerabial ten problem? Jakieś rady? Pomysły? Pozdrawiam- B7 Crew