Treść opublikowana przez suzuki999
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Siema, ma ktoś zimę 225/50/17" 7.5j, et 29 na b8?? Będzie to dobrze wyglądać??
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Zgrabna ?️ jak ogarnąć LED drl takie jak Ty masz? ?
-
Trzęsie całym autem - nie zawsze!?
A ja po nocnym postoju u siebie mam tak że auto nawet na 3 biegu przy 50km/h kołysze się przez chwilę tak jakby musiało się coś rozchodzić... A wracając do problemu mam identycznie ziomuś normalnie to samo i też nie wiem co może być. U mnie jeszcze z szarpnieciem biegi wchodzą więc to może ta dwumasa...
-
Downpipe 3.0 tdi
Dołączam się. Ja mam ASB i też chce wsadzić downpipe a może ktoś z forum robi do 3.0tdi ?
-
Downpipe 3' a4 b7 3.0tdi
Witam robi ktoś z forum na zamówienie DP 3' do a4 b7 3.0tdi? Dzięki ?
-
Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI
-
Polecane opony letnie
Witam mam pytanko odnośnie b7 zawias 1be. Czy opona 245.35.19 nie będzie nigdzie obcierać? Przy feldze 8.5' et35.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam, pany można założyć tylko na przód eibachy-30 a na tyle zostawić serię? Mam 1be i tył siedzi spoko ale przód troszkę zadarty..i tak się zastanawiam na sam przód wrzucić eibachy.
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
Też mam wibracje kiery i gałka lata.. ogolnie buda drży..A co ciekawe nie zawsze tak się dzieje. Przeważnie właśnie wtedy kiedy się przyspiesza czy auto pod górkę ma. Obstawiam przeguby wew. Czy od b6 idą takie same przeguby jak do b7 q? Autko b7 3.0q
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
A jak by siedziały 8J et 39 18"? Na oponie 225.40. Może ktoś ma o takich parametrach ? Szukam już żeby to git wyglądało Panowie...
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Mam 1BE, z tyłu siedzi fajnie a przód wyżej. Mam już talerzyki od b5 i trochę tam zejdzie tych mm, ale ciekawe czy to wystarczy żeby to w miarę wyglądało..no nie wiem nie wiem...
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Kolego masz może zdj. jak to siedzi? Był bym wdzięczny..
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Dzięki...a dużo będzie wystawał? czy odpuścić koła?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Siema trafiły mi się felgi jr18 o wymiarach 18" 9.5' et40 i otwór 67.1. Pytanie: -wejdzie to do mojej b7 bez obcierania? -jaka opona na to? Dzięki pozdro
-
Znaczenie ET Felgi
Koledzy mam pytanko czy do a4 b7 avant wejdą jr18 18" 9.5' et40? Na oponie 245.40.18?(dobra opona?) Dzięki wielkie.
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Sam kurw* jesteś chory. Nie robiłem tego to pytam od tego jest forum.
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Dołączam się do pytania. Jest inna możliwość oprócz podgrzania bo po tym pewnie wahacz do wymiany ? I drugie pytanie czy jak nie dam gumowej podkładki to usiądzie te parę mm ale czy nic nie będzie skrzypiec czy cuś? Dzięki.
-
Wydech a4 b7 3.0tdi - przelot
Witam czy ktos mi poleci firmę/osobę z forum która zrobi mi pełen przelot w mojej 3.0 q?? pozdrawiam Lubelskie.
-
czarny avant z północy gwint HR air ride Rh crossline rotory 20"
Witam, na sprzedasz?
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Piękna, a może na sprzedasz ?
-
Rzucanie silnikiem , zapalona kontrolka ESP
Witam, na trasie Polska-Niemcy stało mi się to samo..i jutro podpinam kompa i zobaczymy czy też te pompki czy konektory wystarczy podoginać.. Ale sytuacje mam taką samą i jestem w niemczech i nie mam jak wrócić.. ech te samochody :/
-
Szarpie do mometu odpiecia jednego gara
Halo, wyjaśniła się usterka ? Ja mam praktycznie to samo..u mnie jak sie rozgrzeje to zaczyna przerywac i w końcu wpada w tryb awaryjny (esp sie zapala) i już cała sie telepocze. pomocy...
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
A może na sell tak jak stoi ?
-
Szarpanie przy pedale w podłodze >3k obr
Niczego nie sprawdzałem jeszcze bo jak pisałem stało mi sie to w trasie, a dzisiaj o 2 w nocy dojechałem wiec nie miałe kiedy. Przed wyjazdem samochód był robiony - sprawdzany ale chyba DV nie był.. i tu w robocie nie mam jak po sprawdzać ani narazie do kogo zaprowadzić, po prostu jestem w d---ie... Nigdy tak mi sie nie staneło.. na trasie chciałem ją mocniej przycisnąć i miałem przez chwile 170-180 i zaczeła szarpać i od tamtego momentu już szarpała jak wkraczałem w wieksze obroty..spóciłem noge z gazu i za chwile przyśpieszam i do pewnego momentu dobrze i znowu to samo chwile szarpie i tryb awaryjny i musiałem zgasić odpalić i dalej leci ale wraz szarpie... :/ Pod kompa też raczej nie mam gdzie tu podpiąć chyba że ogarne jakiegoś mechaniora. A do Polski tak wracać to troche lipa... po 1 nie wiem czy wg. dojedzie. a po drugie meczy taka droga..100-110 na autostradzie.. i co chwile gaś- zapalaj , gaś- zapalaj bo błąd...i szarpanie..
-
Szarpanie przy pedale w podłodze >3k obr
Witam, chciałbym odświeżyc temat bo nie ma sensu pisania nowego. Mam a4 b6 silnik 1.9 AWX. i dzieje mi się to samo co u autora tematu, szarpie mi przy ok 2200-3000tys. na ciepłym silniku na zimnym nie zauwazyłem.. Filtr paliwa wymieniony, pomki nowe, turbo jest już nie tęgie myśle że jest do wyczyszczenia ale zbierała sie dobrze, lecz mysle że to nie to bo te szarpnięcia czuć jakby brakowało jej paliwa na chwile. Spuszcze noge z gazu przy 120 i zacznie szarpać predkąść spadnie do 100 i potem gwałtownie przyśpiesze do 120 i idzie ale jak już złapie 120 zaczyna szarpać..i jak tak dłużej po szarpie wpada w ten tryb awaryjny i wyświetla kontrolke od ESP. i już wogóle nie jedzie.. Panowie jestem w niemczech.. stało mi sie to w połowie drogi na trasie ale jakoś dojechałem z tym szarpaniem i nie wiem co mam robić.. Pomoże ktoś? co najpierw sprawdzić ? pompe paliwa ? może ona jest winna.. (najpierw musze tu mechaniora jakiegoś znaleźć)