Treść opublikowana przez grzegolas
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
...to co nie pomoże to zmostkowanie bo już mam mętlik w głowie
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
przeleciałem cały temat ale musiało umknąć...to zmostkować plusowe sygnały przednie z tylnymi i nie będzie buczeć tak?żyłem w przekonaniu że buczy z powodu nieekranowych sygnałów (nie mam wiązki bose)
-
Listwy Dekory LED
nie ma to jak porządny lut
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
...a jest ich trochę Założyłem ostatnio tył i też buczy ale na szczęście nie jest to aż tak uciążliwe...choć bardziej bym był zadowolony jak by nie buczało
-
lewarek zmiany biegów, cięzko chodzi.
Przydała się lektura dzięki
-
lewarek zmiany biegów, cięzko chodzi.
Witam. Podczepię się pod temat bo mam podobny problem...otóz do mrozów lewarek choził jednym palcem aż tu nagle po nocy -6 wchodzę do auta a lewar jak by "przyspawany " na pierwszym biegu(no bo przeważnie zostawia sie na pierwszym) Po odpaleniu autko ruszyło bez problemu więć nie skrzynia...po paru minutach siłowania udało się wypiąć 1 bieg a po przejechaniu parunastu km wróciło wszystko do normy.Co tam mogło przyłapać Panwie? co mam wyczyścić,nasmarować żeby problem się nie powtórzył ?
-
Audi A4 b6 - spryskiwacze reflektorów, klapa
Poszukaj na forum jest pełno o tym. Po pierwsze na pewno doczytałeś, że spryskiwacze ref. zadziałają na włączonych światłach. Słyszysz czy pompka się załącza? może zatarta...jest wiele przyczyn...
-
Podgrzewanie fotela (parzy w jednym miejscu)
U mnie identyczna sytuacja tylko że u mnie już jest przepalona mała dziurka Podczas wsiadania bok fotela jest narażony na duże naciski i pewnie mata dostaje mocno w kość...na pewno jest to przyczyną takich uszkodzeń
-
Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów
aha dzięki więc problem tkwi w dyszach...
-
Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów
kurcze a ja wymieniłem pompkę (zamiennik) i się nie wysuwają ale mam pytanie odnośnie pompki...Ja jak przytrzymam do czasu uruchomienia to załączy się na 1-2 s. i się wyłącza trzymając dalej dzwignie...u was też tak jest?
-
Słabo grające głośniki tył i subwoofer
Jaka jest poprawa po wymianie na te 10000uF
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
panowie żeby wyczyścić dysze wystarczy ją wysunąć ręcznie ze zderzaka i da się ją odkręcić, czy trzeba demontować zderzak i odkręcać cały mechanizm. Kupiłem auto z niedziałającymi spryskami...zardzewiała pompka. Chcę sprawdzić cały układ bo pewnie i dysze wyzionęły ducha nieeksploatowane...
-
Listwy Dekory LED
skoro tak twierdzisz kaju to lepiej do boczka przykleić taśmę nie trzeba będzie się martwić przy kolejnym demontażu dekoru że pourywasz kable...
-
Listwy Dekory LED
a jak do boczka przykleisz to nie będzie jaśniej świecił dekor?mi się wydaje że tak. Jak kto woli ale ja bym chciał lekko podświetlić dekor. Doczekamy się pewnie foto jak podświetla na boczku i na dekorze przyklejona tak że wedle gustu...
-
Navigation Plus RNS D
Mam na zbyciu PW
-
Skrzynia Basowa A4
Odświeżę temat. Jak tam strazak990 poczyniłeś coś w kierunku tej skrzyni czy zastosowałeś coś innego?Przyznam że i ja się zainteresowałem tą skrzynią Pozdrawiam
-
Navigation Plus RNS D
no to jest nadzieja że to nie wina lasera. Pewna płyta rozwieje twoje wątpliwości co do sprawności.Musisz załadować oryginalną bądz prawidłowo wypaloną płytę.
-
Navigation Plus RNS D
Ogólnie to nie ma różnicy na jakiej płycie nagrywasz wiadomo oby nie była jakiś najgorszy kszak. Wiele dobrych płyt zmarnowałem na wypalaniu nagrywarką laptopa i lipa. Dopiero nagrywarka na stacjonarce poradziła sobie bez problemu. Moim zdaniem trzeba wypalać na stacjonarkach z jak najmniejszą prędkością.Płyty jakie zakończyły się powodzeniem to TITANUM i VERBATIM
-
Listwy Dekory LED
no ładnie ładnie a czym przycinałeś dekory żeby zachować głębokość przycięcia, no bo rozumiem szczelina ma pewnie koło 3-4 mm no i wypadało by żeby była równa na całej odległości ( 50cm)
-
Listwy Dekory LED
kwestia 2-3 dni i u mnie siądzie ktoś się orientuje, czy jest on tylko na bolce jak boczne? co z dekorem przy włączniku świateł? działaj kaju działaj czekamy z niecierpliwością na efekt końcowy niebawem i ja się zabieram u siebie. Co do śrub wladi ma rację są 4 śruby
-
Listwy Dekory LED
dawać foto z przedniego dekoru bo jestem ciekaw jak on uwieńczy całość
-
Listwy Dekory LED
szkoda że każdy dekor oddzielnie zasilany bo jak by razem to było wszystko połączone to można by było jakiś micro wyłącznik zastosować i włączać sobie wedle upodobań
-
Navigation Plus RNS D
muszę nagrać nową płytkę z innym obrazem może coś nie tak z mapą. Dzięki TomA4 !!!
-
Listwy Dekory LED
Skoro nic nie dzieje się z instalacją to trza się brać za oświetlenie dekorów na Święta jak znalazł będzie Ok a są jakieś doświadczenia co do rodzajów diody ? chodzi mi o wielkość. Są z popularnych SMD 3528 , 5050 moim zdaniem to chyba jak najmniejsza co by tylko podświetlało dekory...