Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pezet202

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pezet202

  1. Przydają się czujniki
  2. On miał kolor czarny bez perły, LZ9B jakoś tak. Końcówki na spokojnie jeszcze poprawisz To dobrze że wycieraczka już z głowy. A co teraz ze zderzakiem? kto poprawi? Czy kupisz nową dokłądkę?
  3. A odnośnie felg (wszystkie ori audi) - Zamieniłem moje - foto niżej (17cali 7,5J ET28) NA TAKIE (17cali 8J ET30) Te moje na aucie nie wyglądały fajnie przez to wgłębienie oraz ran w środku, i wyglądały na 16cali. Te co wziąłem teraz dużo lepiej na aucie wyglądają. Jeszcze opony zimowe muszę kupić
  4. Jeszcze nie byłem bo czekam na kumpla jak wróci z urlopu wtorek-środa i wtedy z nim pojadę do majstra bo to jego znajomy.
  5. Dokładka na 2 kominy w kolorze już na miejscu
  6. Nie dałem rady dzisiaj foto cyknac, bo z roboty wrocilem o 18 a potem zajecie w domu. Jutro umieszcze. Lakiernik za malowanie i montaz wzial tylko 150zł po znajomosci :-) Ile wezma za montaz wydechu tez dam Ci znac:-) 2 rurki robia robote :-)
  7. To drugie zdjecie audi czarnego na alu 18 sline to kumpla Czaki89. Juz ja sprzedal bo buduje sie. Mial byc na spotkaniu ostatnio na Słonne z zona ale nie przyjechali bo Diana zle sie czula. Te felgi i opony ja teraz mam od niego:-) Jego audi bylo w cud odjebane :-)
  8. Tak 1,5 godziny im zajeło całość, czyli zdjecie zderzaka tylnego, wymontowanie dokładki i zamontowanie nowej a potem montaz zderzaka. Jednak Ulterki, kiedys je mialem w golfie 3, wiec dalej przy nich zostane :-) Twoje Buzzery tez spoko leza :-) poprawiles ta jedna koncowke zeby rowno byly?
  9. Zdjęcia umieszczę jutro bo dzisiaj już zjebany jestem. Powiem Ci że szybko im poszło, niecałe 2 godziny i zrobione W poniedziałek zamawiam końcówki Ulter 90 i pewnie piątek/sobota będzie montaż wydechu
  10. Ja już wydech 1.8T zabezpieczyłem srebrzanką, a dzisiaj wróciłem od lakiernika i dokładka na 2 kominy zamontowana w poniedziałek zamawiam końcówki Ulter 90 i za tydzień montaż wydechu
  11. Dzisiaj u lakiernika zeszło 2 godziny i dokładka na 2 kominy już na pokładzie Jutro fotki umieszczę oraz nowych felg na zimę co przywiozłem z Krakowa W poniedziałek zamawiam końcówki Ulter 90 ścięte i pod koniec przyszłego tygodnia montaż wydechu
  12. Wydech 1.8T wyczyszczony diaksem i zabezpieczony 3 warstwami srebrzanki żaroodpornej do +600 stopni (srebrzanka w płynie i naniesiona pędzlem we wszystkie zakamarki) Paczka od kuriera odebrana (osłona termiczna baku, spinki do mocowania osłony termicznej oraz śruby do wieszaków). Wszystko ori z salonu audi w Rzeszowie
  13. W Rokietnicy Pan Mariusz Homa przyciemnia szyby, lampy itp. Sam u niego robiłem szyby i mogę polecić
  14. Powodzenia w modach
  15. Ja też mam nadzieje Za 2 godziny kończe nockę i jade do lakiernika odebrać dokładkę na 2 kominy i od razu ją zamontować a w przyszłym tygodniu zawita wydech od 1.8T
  16. Efekt czarnych lamp pierwsza klasa Gratulacje kolejnego udanego moda
  17. Dzięki kolego Więc za rok na lato założę takie same dystanse na moje felgi 18". A dzisiaj jadę kupić nowe felgi na zimę 17cali 8J ET30 więc będzie jak u Ciebie z przodu, a z tyłu będzie brakować 4mm więc nie jest źle
  18. Co tam w planach masz teraz?
  19. A wiesz jak jest, praca, dom, dziecko i zawsze coś jest do roboty a ja jak borę się za robotę to muszę mieć wolny dzień, cisze i spokój i wtedy robota idzie Roboty nie ma dużo z tym. Zerwanie starych listw to około 15minut, ale potem trzeba było progi wyczyścić z pozostałości kleju, to jakieś z 2 godzinki zeszło. A zanim listwy nowe zamontowałem to też czyściłem je z taśmy 2-stronnej a to zeszło z 1-2h na listwę. A montaż to już szybko Mam nadzieje że we wrześniu zrobimy zlocik Dokładka na 2 kominy już się maluje, więc wydech coraz bliżej
  20. Listwy progowe s-line w końcu zamontowane W dniu 20.08.2017r. na liczniku wskoczyło 300.000 km, zapomniałem wcześniej fotki dodać
  21. Dzieki :-)
  22. Dzieki. Obecnie na lato mam 18" 8J ET43, a na zime 17" 7,5J ET 28. Te na zime fajnie wygladaja bo sa bardziej wysuniete niz te na lato. Wedlug kaltulatora Et 9 mm sa wysuniete zimowe w stosunku do letnich. Ale jeszcze troszke mm brakuje do nadkola. Dlatego sie zastanawiam z jakim ET kupic felge 8J.
  23. A powiedz mi kolego bo mam na oku ori felgi audi 17" 8J ET 26 Do tego chcę kupić oponki 225/45 Czy będzie w sam raz z tym ET czy wyjdzie?
  24. Dzięki do 2-3 tygodni będzie zamontowany kolejny mod więc się pochwalę Powodzenia u Ciebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.