Treść opublikowana przez pezet202
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Spinki nie muszą być z ASO. Ja kupiłem na allegro i to 20sztuk, jak to mówią w razie wu Robiłem oświetlenie tapicerki drzwi i wszystkie 4 tapicerki z drzwi ściągałem. Pierwsze szły opornie bo też się bałem że cos połamie itp. Ale potem już wiedziałem że nie potrzebnie. Jak odkręcisz wszystkie śruby to od dołu ciągnij i wyjdzie tapicerka. Spinki pękną nie które i to wszystko. Mi w sumie na 4 drzwi poszło 12 spinek dużych i 2 małe.
-
Concert II + yatour zmieniarka mp3 > problem z wykryciem
Wsadziłem dzisiaj kartę SD firmy Samsung 16GB i działa Jestem szczęśliwy :D Dzisiaj już schowek wykręciłem, puściłem kable, podłączyłem porządnie, schowek zakręciłem i ciesze się muzyką z Yatour który jest w schowku w miejscu gdzie ma być fabryczna zmieniarka Dzięki za cenne uwagi
-
Concert II + yatour zmieniarka mp3 > problem z wykryciem
Z firmy mi odpisali całą instrukcję instalacji, jest taka sama jak tutaj w opisie. Wszystko zrobiłem krok po kroku. Jutro sprawdzę inne pendrive i spróbuje karty SD, bo podobno Yatour ma problem z firmą Kingston / DataTraveler, więc spróbuje innej firmy bo tylko to może być przyczyną, jak nie to wysyłam na reklamację.
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Gratuluje za***isty efekt Troche grzebania było ale warto
-
Concert II + yatour zmieniarka mp3 > problem z wykryciem
Dopiero ją odebrałem od kuriera i zamontowałem ale nie działa. Jak wcisnę ponownie CD na radio to pokazuje się no disc.
-
Concert II + yatour zmieniarka mp3 > problem z wykryciem
Witam. Mam problem z moją zmieniarką YATOUR. Zrobiłem wszystko jak w opisie powyżej ale nie działa. Dioda świeci więc zasilanie jest, ale wyświetla mi się tylko CDC09 track 19 i czas leci ale nic poza tym. Zrobiłem katalogi od CD01 do CD06 i wrzuciłem tam kilka piosenek. Pendrive sformatowałem w FAT a potem FAT32 i dalej nic. Proszę o pomoc.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev mam prośbę, napisz na priv ile będzie kosztował komplet tarcz i klocków pod zestaw 320/288. Chcę zamontować w swojej a4 b6 2004r 1.9tdi. Bo seryjne niedługo mi się skończą, więc wymienię na większe. Zaciski, jarzma itp. oczywiście na dniach zakupię używane po regeneracji.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:)