-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Montaż jetem w stanie wykonać, ale chodzi o to żeby nie che tracić na to cały dziań, a zrobić to sprawnie z kimś kto ma doświadczenie + wykonanie kodowania w VAG.
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Czy jest ktoś z okolic Warszawy/Radomia kto mógłby pomóc z montażem i kodowaniem?
-
Drgania silnika i błędy VAG
Panowie mam problem z A4 B6 1,8T 163KM występują drgania silnika na postoju i auto ma mniej mocy. Błędy VAG: 16891 - Idle Control System RPM Higher than Expected. P0507 - 001 - Upper Limit Exceeded 16717 - Knock Sensor 2 (G66): Signal too High P0333 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 17705 - Pressure Drop between Turbo and Throttle Valve (check D.V.!) P1297 - 001 - Upper Limit Exceeded 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 008 - Implausible Signal 16685 - Cylinder 1 Misfire Detected P0301 - 008 - Implausible Signal 16688 - Cylinder 4 Misfire Detected P0304 - 008 - Implausible Signal 16686 - Cylinder 2 Misfire Detected P0302 - 008 - Implausible Signal Jakieś sugestie?
-
Wymiana skrzyni Audi A4 B6 1.8T BFB manualna 6b
Jakie oznaczenie ma odpowiednia skrzynia z 2,0tfsi, którą można zastąpić GJV? (wymieniając także dyfer)
-
Dziwne wycie > 70km/h
Podejrzewam, że to chyba skrzynia w mojej a4 jest GJW. Okazało się, że to tylko łożyska w kołach. Wymienione oba i jest błoga cisza.
-
Wyciek oleju dyfer, most tylne, quattro
Czy przed naprawą było słyszalne jakieś wycie powyżej 70km/h?
-
Dziwne wycie > 70km/h
Witam, mam problem z zlokalizowaniem przyczyny wycia podczas jazdy w moje a4 quattro, 6 biegów. Wycie zaczyna się powyżej 70km\h jest zarówno na biegu, na luzie, wciskanie sprzęgła też nie powoduje zmiany - wycie jest ciągłe. Jedyną różnicą jest to, że na 5 biegu wycie jest jakby pulsacyjne. Powyżej 120 nie wiem czy go nie słychać, bo go nie ma czy pęd powietrza go zagłusza. Zmienione opony i sprawdzone łożyska kół - to nie to.
-
Analiza logów 1,8t bfb quattro
Błędy skasowałem tylko raz przed logowaniem. Pośmigam tylko na benzynie i sprawdzę czy błędy się pojawią.
-
Analiza logów 1,8t bfb quattro
Witam, proszę o analizę logów dynamicznych, pojawiają się następujące błędy: 17536 - fuel trim bank 1 (mult) system too lean 17511 - oxygen (lambda) sensor heating b1 s1 performance too low 16523 - oxygen (lambda) sensor b1 s2 response too slow grupa 02 i 33 benzyna grupa 20 i 118 benzyna grupa 02 i 118 LPG grupa 20 i 118 LPG Silnik od czasu do czasu drga na biegu jałowym, tzn obroty na sekundę spadają o 100-150.
-
Jakie zestaw HID ksenon XENON
Czy ktoś monotwał u siebie ten zestaw: http://allegro.pl/show_item.php?item=5468598558&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 Wszystko ok?
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Jeśli Meyle wytrzymał tylko rok to lipa. Co w takim razie wybrać? http://allegro.pl/oryg-krociec-wody-wodny-chlodzenia-audi-a4-b6-1-8t-i6574133325.html http://allegro.pl/krociec-rura-wody-audi-a4-b6-b7-00-1-8-1-8t-i4949664928.html czy TOPRAN http://allegro.pl/krociec-rura-wody-audi-a4-b6-b7-2000-1-8-1-8t-i5918802883.html#
-
[B7] Audi A4 2005r. Gacka - RNS-E, 18", Bix, Alcantara, DRL, CLH, LED
Udało Ci się coś z tym zrobić? Mam podobny problem...
-
Nowe lampy czy regenaracja ?
I jak efekt? Masz większą soczewkę niż oryginał?
-
[ALL B6] Wymiana pompki od spryskiwaczy
Prośba o re-up.
-
dziwne szarpanie przy zmianie biegów
Witam, daj znać co było przyczyną. Dzięki!
dziku90
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta