Treść opublikowana przez ilear
-
jaki czas 0-100km? 2.5 TDI 150km
rowne 9 sekund na mokrej nawierzchni automatem, nienajgorzej na D mialem 10.20
-
Polecane opony zimowe
Ja swoja pierwsza zime po zrobieniu prawka (15 lat temu) przejezdzilem na letnich bo ojcu sie kupowac nie chcialo. I co? I super bo nauczylem sie jezdzic bez hamucla prawie, hamowanie silnikiem, odpowiednie puszczanie gazu zeby dojechac do auta bez hamowania, ostrozne manewry. Jedyne do czego mi zimowa opona potrzebna, to gorki ktore mam w okolicy, bo skill kierowcy na nic, jesli pochylosc zbyt stroma dla letnich Beskid Wyspowy robi swoje
-
Jaki monitor z TV do 27'
Nie przepadam za ogladaniem filmow na takich monitorach czy graniem w nie natywnej rozdzielczosci. PAski po bokach mnie denerwuja, ale kto co woli @Power-Kris JA mam od 4 lat 32 cale pol metra przed soba i jest ok. A spedzam przez kompem 6-12h dziennie.
-
Jaki monitor z TV do 27'
Kup sobie po prostu telewizor, duzo lepsze rozwiazanie (chyba ze jestes grafikiem i potrzebujesz dobrej matrycy na monitorze). Ja uzywam samsunga 32 calowego jako moj glowny monitor (i monitor do grania) i jestem super zadowolony. moze taki wystarczy? http://allegro.pl/telewizor-samsung-led-ue32h5000-wysylka-gratis-i4764296482.html#pelna_specyfikacja
-
Polecane opony zimowe
@arkady dzieki, czyli rozumiem ze jak jezdze normalnie (nie pamietam czy kiedykolwiek w kraweznik wjechalem , lub o niego zatarlem przy parkowaniu) to nie mam sie czym przejmowac
-
Polecane opony zimowe
panowie co powoduije ten brak rantow w uniroyalach? Wiem ze to pod kolpaki, ale jak to sie ma do felg? Na co wplywa brak tych rantow ochronnych?
-
Polecane opony zimowe
Mam ten sam dylemat, uniroyale czy nokiany? UNIROYAL MS Plus 77 205/55R16 91T
-
Wybór TV
Jak wymienialem matryce bo sie kreska zrobila a telewizor byl jeszcze na gwarancji, pan w serwisie zaproponowal mi podjechanie do nich przed koncem gwarancji i wymiane kolejna matrycy, tak zeby na dluzej starczyla jak sie gwara skonczy. Pewnie dobrze trafilem, ale masz kontrprzyklad Mam samsunga 5 rok i nie narzekam
-
Na zimę większe ciśnienie w oponach?
u mnie na wlepce przy oponach 205/55/16 jest 2.7 zarowno dla pustego jak i full. Mialem 2.2 zwiekszylem do 2.6 z przodu i 2.7 z tylu , w sumie nigdy na takim duzym nie jezdzilem zobacze jaka roznica.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Panowie mozecie mi podpowiedziec ile na oko wychodzi wymiana rozrzadu w 2.5 BAU ? tu widze ze w okolicach 700 zl sie zamykacie , jak to wyglada w przypadku tego silnika ktos sie orientuje?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ok przyjalem
-
Inbox by Google - Zaproszenia
[email protected] poprosze (albo [email protected]) jesli to na gmailowe tylko dziala. Dzieki
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
O.o jednak mam 5w40 Castrol, nie wiem jak pierwszy raz sprawdzalem , zalozmy ze ciemno bylo Czyli chyba nie jest tak zle
-
Muzyka w naszych autkach
bardziej ambitne minimal techno, cala plytka Panthu du Prince - This Bliss Plytka: https://www.youtube.com/playlist?list=PLi-Q1wFneIYH9eVaTK7pt-eCLzUUZ25j6 a tak wyglada mniej wiecej koncert tego pana na zywo
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Troche poczytalem i jestem juz zly, ze nie zrobilem tego tydzien wczesniej. Jestem swiezo po wymianie oleju, a ze musialem robic to na szybko bo padla jakas uszczelka i sie lalo, przy okazji zmienil olej, i widze ze jest etykietka castrol 10w40. Rozumiem, ze przy kolejnej wymianie lepiej zrobie przesiadajac sie na jakis 5w40? Ile litrow potrzebuje zamowic? i lepiej to zrobic asap, czy tez spokojnie juz poczekac kolejny rok, bo nie jezdze zbyt duzo i pewnie te 10k stuknie na koniec przyszlych wakacji.
-
Drewniana kierownica
sam bym bral, ale zanim dojde do kiery na liscie modow to troche minie http://allegro.pl/kierownica-audi-a6-a8-drewno-2003-air-bag-poduszka-i4739223082.html
-
150zł za 5 min parkingu Uwaga na naciągaczy
To ja jeszcze podam przyklad podobnego precederu w Pradze Rok temu bylismy z dziewczyna na moscie Karola, zaparkowalem na parkingu z paroma wolnymi miejscami 2-3 przecznice od mostu i zadowoleni poszlismy zwiedzac. Po powrocie - blokada. Przeszedlem sie po parkingu i widze, ze ok 6 zagranicznych aut tez ma blokady (nie czeskich). Po zadzwonieniu po policje, okazalo sie ze po drugiej stronie drogi jest maly znaczek, ze parking tylko dla mieszkancow, i zalozone beda blokady. Sprytne, bo od strony od ktorej wjechalem tego znaku nie bylo. Moglem sie klocic...i zostac na noc w Pradze albo zaplacic 80 euro i odjechac. Alez bylem wkur..., ale z racji ze blokade zalozyla policja, nie moglem nic zrobic. Proceder byl ewidentny, panowie w aucie usmiechneli sie tylko jak im to wylozylem. Przechodzien z okolic lamanym polskim pocieszyl mnie, ze tu dziennie kilkadziesiat aut lapia. Moral z tego taki, ze w tej sytuacji zrozumialem swoj blad (lub ich spyrtny walek) i zaplacilem, bo kare nalozyla policja, a nie osoba prywatna. Gdyby bylo inaczej zrobil bym pewnie zamieszanie.
-
Jak zabezpieczyć auto na zimę? - parking na zewnątrz
@michu10 Dzieki za wypunktowanie prac, mam juz jakis obraz czynnosci po lekturze forum ale znacznie mi to uprosciles @Griffe Jako, ze czytajac watki widze ze znasz sie fachowo na rzeczy, ktory cleaner bys sugerowal do wosku na zime? (wosk ok rozumiem ten podany przez michu10). Przyjrzalem sie dzis lakierowi i jednak mam kilka-kilkanascie fragmentow wymagajacych korekty (ryski glownie), ogolnie lakier prezentuje sie bardzo ladnie auto widac bylo zadbane, ale jednak supersliczne tudziez idealne nie jest Dlatego mysle ze poki co chcialbym zabezpieczyc go po prostu na zime w miare tanim kosztem, a na wiosne/lato zajac sie poprawieniem rysek i dokladniejszym detalingiem. Btw, o wilku mowa
-
150zł za 5 min parkingu Uwaga na naciągaczy
a przepilowanie blokady jest mozliwe? bo jesli tak to ktos powinien tam pojechac , poczekac az mu zaloza a potem ja zniszczyc. Ciekawe co by wtedy zrobili ewentualnie rozlozyc sie kolo parkingu z jakims przetem do ciecia i oferowac za 5zl zdjecie blokady w sposob inwazyjny. Wiem ze troszke filozofuje, ale gdyby mnie cos takiego spotkalo to bym nie popuscil. Szczegolnie gdy policja leci w chu..
-
brak mocy do 2000 obrotów
sprawdze pozniej, ale wydaje mi sie ze mam podobnie, dopiero przy 2k obrotow czuje kopa dopiero od miesiaca jezdze wiec nie mam doswiadczenia czy to normalne edit: potwierdzam, zbiera sie od 2k gdzies, slychac dolot powietrza gdy to sie dzieje
-
Jak zabezpieczyć auto na zimę? - parking na zewnątrz
Co do funduszy to jest plynne mysle ze 400-500 to max ale bylbym szczesliwy jakby sie dalo w 200-300 wyrobic , mycie zapewne reczne na myjni zamowione u znajomego wiec powinien sie dobrze zajac. Moglbym prosic jakies konkretne linki do preparatow, ew. nazwy lub firmy ktorych szukac? edit: Doczytalem tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/249351-zabezpieczanie-lakieru-porady-dla-zielonego/ ze beda mi potrzebne 2 sloneczka i tricolor Mycie przed takim procederem lepiej samemu zrobic? Czy poprosic dokladne mycie u znajomego w myjni? Przez zime mam zamiar uzywac automatycznej myjni - one mocno niszcza lakier?
-
Jak zabezpieczyć auto na zimę? - parking na zewnątrz
Witam, Z racji, ze moje swiezo nabyte autko bedzie stalo przez zime na zewnatrz, chcialbym jakos zadbac o lakier, ktory trafil mi sie w calkiem dobrym stanie i szkoda bylo by go zniszczyc. Prosil bym o w miare ekonomiczna porade odnosnie srodkow, ktore powinienem zastosowac - jakis wosk? Jestem totalnie zielony w tym temacie, dlatego bylbym wdzieczny za kazda wskazowke
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
O widzisz cenna uwaga. Tutaj znalazlem jeszcze z oslonka na lewa noge, bo mam automat wiec sie przyda by nie brudzic niepotrzebnie http://allegro.pl/audi-a4-b6-00-07-dywaniki-gumowe-stopery-i4749571890.html
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Witam, Koledzy ktore z tych byscie wybrali? Mam bezowe jasne wnetrze w a4, i szukam gumowych na zime. Jesli zadne z powyzszych to ktore? Byly ori bezowe gumowe dywaniki wogole produkowane? Ew. czarne gumowe? http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-bezowe-200301b-audi-a4-b6-b7-i4729098803.html http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-bezowe-dywaniki-gumowe-geyer-c-m-i4736539241.html czy lepiej te czarne, choc tu mam zagwozdke pisze producent polski, a na fotce ze produkowane dla audi w niemczech ocb? http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-gumowe-oryginal-wzor-petex-i4675305651.html