Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tedsonustka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tedsonustka

  1. po 7 stycznia auto dam do Dev mam nadzieje że odratuje mi furke wiec zdam relacje po naprawie . pozdrawiam
  2. tedsonustka odpowiedział(a) na siluk temat w Pomorskie
    w takim razie 7 bede dzwonić
  3. tedsonustka odpowiedział(a) na siluk temat w Pomorskie
    wszystko zalatwione ojciec bedzie dzwonił po sylwestrze wiec 2-4 jakos pozdrawiam i do usłyszenia
  4. tedsonustka odpowiedział(a) na siluk temat w Pomorskie
    Nr mam zapisany odezwe sie jak wroce z wczasow , smsem napisze Ci jaka jest usterka , to moze ojciec podrzuci fure do Ciebie wczesniej pozdrawiam .
  5. tedsonustka odpowiedział(a) na siluk temat w Pomorskie
    Raczej nie rozmawialismy. Skad jestes napsz na priv
  6. Na poczatku bylo tylko na gazie to zamowilem filtr gazu oryginalny od brc . ale ostatnio jezdzilem wiecej na benzynie Dzialonsie identycznie ale byl troszke mocniejszy
  7. Pozdrawiamy i witamy
  8. tedsonustka odpowiedział(a) na siluk temat w Pomorskie
    i tak też zrobie jak wroce dzieki i pozdrawiam .
  9. tedsonustka odpowiedział(a) na siluk temat w Pomorskie
    minus moj taki że jestem z Ustki i bede musiał cisnać na 2 auta to raz a 2 że nie wiem kiedy bedzie on gotowy ^^
  10. tedsonustka odpowiedział(a) na siluk temat w Pomorskie
    chyba bede musial podjechać tam z moimi problemami bo juz mam dośc paprochów
  11. tedsonustka odpowiedział(a) na siluk temat w Pomorskie
    czy tylko zajmuja sie dislem ? czy benzyna też ;>
  12. CZy ten serwis nadal dziala :> i jak wygladaja teraz tam naprawy ? zastanawiam sie nad podrzuceniem mojego autka
  13. Na ten moment nie moge sprawdzić bo jestem za granica wracam po 11 stycznia i wtedy wrzuce z tego co pamietam były 4 błędy jakie nie pamietam .
  14. tedsonustka opublikował(a) temat w 2.0
    Witam panowie mam problem z moja furks. Opisuje wam problem . Silnik 2.0 benzyna gaz . Problem jest w jezdzie przy 100km h Jadac na 4 majac 2.800 -3.200 obrotach zaczyna tracic moc jest to nie bezpieczne przy wyprzedzaniu. Jak przeleci te 3.200 to wraca do formy i nie ma tego problemu . ale za kazdym razem kiedy zealniam i znowu chce cos lub kogos wyprzedzic problem robi sie na nowo . objWy sa takie ze silnik jakby drżal widac to tez na skrzyni biegow. Wracajac do tematu czy wiecie co moze byc przyczyna ? Prosze o pomoc z gory dzieki Na 4 i 5 jest tak samo
  15. Witam wszystkich serdecznie
  16. Czy moglby mi ktos pomoc ?
  17. Witam wiem że nic tu nie wniose ale mam pytanie . Jestem nowym nabywca audi a4 b6 2002rok. Wszystko było fajnie do czasu kiedy wskoczył mi błąd poziomu oleju , oczywiscie sprawdzilem olej na zimnym silniku dolalem , zdziwił mnie fakt że stan oleju bym Minimum bo nie widzialem nigdzie żadnej plamy po oleju. Auto jest w Benzynie 2.0 i też jest Gaz BRC . oleju spala mi z litr na 1000km . teraz zauwazylem ze zaczyna mi szarpać na Benzynie i na Gazie przy 2.800-3.200 obrotach na 4-5 biegach , jak przeleca 3.200 wraca spowrotem do pracy , a jak jest w tych granicach to zaczyna sie jakby dławić . widzialem gdzies na forum temat zapeiczonych pierscieni czy naprawa tego mogla by coś pomoc ? prosze o rady bo juz nie mam pojecia . Może ktos jest w Stanie polecic dobrego mechanika od Audi w Okolicach Słupska / Ewentualnie Pomorze Pozdrawiam
  18. okey w takim razie musze wymienc sprezyny . dzieki za informacje jakies szczegolne polecacie / hm ?
  19. tedsonustka opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam pytanie odnośnie zawieszenia przodu , bylem dzisiaj na stacji diagnostycznej sprezyny sa w bdb stanie ale mimo to bardzo nisko auto stoi , sprzedawca mowil ze było obinizane , moje pytanie do was czy jak wymienie komplet przednich amorow czy podniesie sie wystarczajaco do góry . jest to niekomfortowe gdy przy kazdym zjezdzie z policjanta musze pomalu zjezdzać by nie upadlo i nie udezylo o glebe ... pozdrawiam i czekam na ifnormacje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.