Treść opublikowana przez Fish3r
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
To niech będzie o 20stej. Gdzie?
-
Naprawa klamki schowka pasażera w Audi A4 B6/ B7
Zdejmij tą klapkę po prawej stronie deski rozdzielczej i tam będzie widać bolec od klapy schowka. Wystarczy go wcisnąć i schowek się otworzy.
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Proponuję coś jutro wieczorem, powiedzmy 19.00 Miejsce do dogadania, tak żeby każdy miał w miarę blisko...
-
A4 b6 cos dziwnego na wyswietlaczu kropeczki pixele ?
Z tego co pamiętam to w B6 nic nie trzeba lutować. Wyświetlacz jest wpinany na taśmie.
-
Nie działająca szyba
Stawiam na uszkodzony mechanizm podnoszenia szyby, zerwana linka lub coś w tym stylu. Będziesz musiał zrzucić tapicerkę drzwi i tą piankę pod spodem. Wtedy powinno być widoczne co jest nie tak.
-
Spryskiwacze szyb.
Musiałbyś odpiąć dysze spryskiwaczy i dmuchnąć sprężarką w wężyki. Powinno przepchnąć zamarznięty płyn z powrotem do zbiorniczka. Skoro masz płyn zalany pod korek to lepiej go trochę ściągnąć bo jak dasz powietrze na wężyki to może wypluć trochę płynu.
-
Telefon, uchytw, BT , multi kierownica . Co można z tego wyciągnąć?
Tylko uważaj bo to uzależnia
-
Spryskiwacze szyb.
Skoro płyn ci zamarzł to w całym układzie. Sprawdź czy w wężykach nie ma zamarzniętego płynu, bo jak jest to pompka tego nie popchnie. Co do ilości płynu, na zbiorniczku powinno być napisane ile wchodzi. Spryski masz grzane?
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
W Lesznie temat spotu umarł i widzę że tutaj też :/
-
Telefon, uchytw, BT , multi kierownica . Co można z tego wyciągnąć?
Moduł BT powinieneś znaleźć w dziale "Sprzedam części B6/B7".
-
Telefon, uchytw, BT , multi kierownica . Co można z tego wyciągnąć?
http://a4-klub.com/a4-b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth/ Na końcu poradnika jest rozpiska.
-
Telefon, uchytw, BT , multi kierownica . Co można z tego wyciągnąć?
A nie myślałeś żeby założyć ori bluetooth? http://a4-klub.com/a4-b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth/ Bardzo wygodna modyfikacja. Możesz wybierać nr z kierownicy itd. W linku wyżej jest radio RNS-E ale z innymi radiami ori też działa.
-
Nie działa regulacja fotela pasażera (nie słychać silniczka)
Musisz zdjąć osłonę pod kierownicą i pod modułem centralnej elektryki będziesz miał jeszcze kilka podwieszonych bezpieczników. Jeden z nich odpowiada za regulację foteli. Z tym że jeśli padł bezpiecznik to oba fotele nie powinny działać.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Wszystko jest w temacie, wystarczy poszukać.
-
kod do RNS E po wyjęciu akumulatora
Jeśli RNS-E było dokładane to kwestia czy było robione przyuczenie VINu. U mnie po przyuczeniu VINu nie woła o kod.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Jeden z podanych pinów to plus a drugi minus. Nie pamiętam który jest który.
-
Avant demontaż tyłu (tapicerka, zderzak) a LPG
Żeby zdjąć zderzak, tak czy owak musisz zdjąć oba boczki bagażnika (wtedy masz dojście do nakrętek które trzymają zderzak do błotników). Jeśli uda ci się zdjąć boczki nie zdejmując podłogi bagażnika (tego elementu łamanego w dwóch miejscach) to dalej nie powinno być problemu, jednak boczki kończą się właśnie pod tą podłogą i na pewno łatwiej byłoby gdyby ją wyciągnąć. Nie wiem dokładnie w jaki sposób masz zamontowaną butlę. Najlepiej przyjrzyj się w bagażniku jak będzie wyglądał demontaż i sam oceń czy opłaca ci się wyciągać butlę albo wrzuć fotkę jak to u ciebie wygląda.
-
B7 Crew
Wymiarowo i montażowo pasują obie (chociaż w tunelu 1din trzeba podciąć kawałek żeby wsadzić popiołkę 2DIN). Aczkolwiek różnie może być pod klimatronikiem. Chcesz w tunel 1DIN wsadzić popiołkę 2DIN czy w tunel 2DIN popiołkę 1DIN? Wrzucę jeszcze fotki poglądowe czym się różnią. 1din: http://imged.pl/1813/audi-a4-b6-b7-01-07r-popielniczka-czarna-1-din-1891813.jpg 2din: http://imged.pl/3066/popielniczka-2din-audi-a4-b6-b7-rns-e-navi-2-883066.jpg
- B7 Crew
-
:..: Audi A4 B6 Project by qbatzr :..:
Witam. Możesz napisać czym i jak to robiłeś? Bo efekt jest całkiem fajny
-
Truckerzy
Punkt 5a na karcie kierowcy to nr prawa jazdy. Po zdaniu egzaminu będziesz miał nowe prawko. Nie jestem pewien ale nowe prawko chyba będzie miało inny nr.
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Wtyka VAG - jak wyciągnąć z "mocowania" nic przy tym nie łamiąc...
Skoro gniazdo diagnostyczne wpadło ci do środka to musisz zdjąć tą osłonę nad nogami kierowcy (3 śrubki na kluczyk 8mm) i wtedy zobaczysz czy gniazdo tylko się wypięło czy złamałeś zabezpieczenie. Co do czujnika otwarcia klapy to najlepiej odkręcić zamek i sprawdzić ten czujnik. U mnie była podobna sytuacja, spadła taka mała blaszka która wciskała czujnik. Wystarczyło ją włożyć na miejsce i czujnik działa jak powinien.