Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kgb77

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kgb77

  1. Obecnie moja A4 współpracuje z K750i. Sprawdzałem ustawienia i sprawdź, czy masz odpowiednio ustawione połączenia przychodzące przez bluetooth: menu-ustawienia-łączność-bluetooth-zestaw HF-przych.połączenie- wybierz: w zestawie HF. Być może masz drugą opcję (w telefonie) i dlatego masz taką sytuację. Podstawą jest też to, aby Audi było ustawione jako Moje HF.
  2. witam, W swojej A4 mam alcantarę + skórę na boczkach i myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie. Zdarzyło mi się, że auto stało w pełnym słońcu i po wejściu do auta poczułem gorące skórzane boczki, nigdy środek. Poza tym alcantara nie jest trudna w utrzymaniu czystości. Skóra jest fajna ale jak już to wentylowana, a takiej chyba, przynajmniej w B6, nie było...
  3. Dostałem wycenę z LINK 4 na 570 zł, auto jest już w warsztacie, rozliczam się bezgotówkowo jakby wyszły jakieś niespodzianki. Sprawdzałem i silniczek regulacji chodzi, tak więc może ubezpieczyciel za dużo w wycenie się nie pomylił :>
  4. Ja zaryzykowałem, bo człowiek sam się zatrzymał, choć mógł pojechać dalej, gdzieś skręcić, schować się i tyle bym go widział. Jako, że był wieczór nie łatwo byłoby mi rozpoznać sprawcę. Ale podsumowując sprawa już załatwiona, zaproponowałem 500 zł., ale facet wolał z ubezpieczenia, spisaliśmy oświadczenie i teraz czekam na wycenę. Dzięki za pomoc
  5. witam, Dziś wieczorem, niedaleko domu, wymijałem się z Toyotą Yaris. Po jej stronie stał zaparkowany samochód, przed którym kierowca się nie zatrzymał próbując je ominąć. Ja zjechałem jak mogłem na pobocze, niestety zderzyliśmy się lusterkami. Efekt: rozbite lusterko oraz obie części obudowy. Na szczęście kierowca Toyoty się zatrzymał ( u niego jakoś lusterko wytrzymało i nic się nie stało...). Proponuje mi rozwiązanie bez ubezpieczyciela, około 200-300 zł za szkodę. Jak uważacie co robić, brać kasę i bawić się w naprawę, czy też nie kombinować i załatwiać szkodę przez ubezpieczyciela? W sumie idą Święta, sprawcy zależy na utrzymaniu składki. Nie wiem tylko czy ta kwota starczy mi na naprawę oraz jak z dostępnością tych części. Czy oprócz lustra będę musiał dokupić mate grzewczą? Dodam, że sprawdzałem regulację lusterka i działa. Liczę na konstruktywne odpowiedzi.
  6. kgb77 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    uważam, że spocik wypadł pozytywnie, o innym miejscu można pomyśleć, bo te obecne to niezłe wygwizdowo :> Na drugi raz to bez rękawiczek, czapki, cieplej kurtki i termosu z herbatą to się nie wybieram M@X większość z nas widziała się po raz pierwszy i każdy się wkręcał praktycznie w towarzystwo. Co do zakończenia spotu, to po godzinie marznięcia, prawie każdy czekał na sygnał do zakończenia i dlatego tak wyszło...w sumie całkiem dobrze, bo nie wiadomo, co by "niebieskim" przyszło do głowy... Czekam na kolejną datę spotkania, w międzyczasie możemy podzielić się uwagami i zastanowić się co zmienić i poprawić. Najważniejsza i tak będzie nasza obecność i o tym pamiętajmy PS. Freon podobał mi się ten opis - DJ-B6 Alcantara. W sumie chyba jedyny byłem dziś DJ-em :>
  7. kgb77 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    wielkie dzięki za natychmiastową odpowiedź, teraz to mnie nawet trzęsienie Ziemi przed przyjazdem na spocik nie zatrzyma :>
  8. kgb77 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Zarezerwowałem sobie już czas na najbliższy spocik, tak więc, jak nie będzie trzęsienia ziemi, to się pojawię Mam tylko pytanie, czy z ul. Uczniowskiej będę już mógł kogoś dojrzeć, jeżeli nie to czy wyznacznikiem może widoczny na zdjęciu znak skrętu w ślepą uliczkę i zakaz zawracania?
  9. zdziwiłem się jak ujrzałem, że Auto Świat zna tylko A4 do b5, wysłałem nawet do nich e-maila, ale jak na razie zakończyło się na otrzymaniu potwierdzenia o przeczytaniu wiadomości...może informatyk za mocno zapracowany
  10. dlatego obecnie "tylko" A4
  11. kgb77 odpowiedział(a) na kgb77 temat w Audi A4/S4 B6
    potwierdzam wzrok dobry, akurat Bose i szyberdach były miła niespodzianką, o której dowiedziałem się dopiero na miejscu oglądając autko :>
  12. Lech zagrał wg mnie zbyt bojaźliwie i znacznie słabiej niż np. ostatnio z Wisłą, która z kolei rozegrała dość dobry mecz, choć denerwuje mnie, że często zbyt łatwo można ją rozklepać kilkoma podaniami i zawodnicy zamiast wracać się za przeciwnikiem patrzą tylko na piłkę...Uważam, że Lech poradzi sobie w rewanżu, zaś Wisła musi wznieść się na wyżyny, bo Tottenham może teraz dostać kopa i uwierzyć, że może wygrywać, a zawodników ku temu ma wielu.
  13. Compensa OC/AC/NW + asisstance - 3100 zł, bez wkładu własnego zniżki 40% OC, wartość auta 60 000 zł
  14. kgb77 odpowiedział(a) na kgb77 temat w Audi A4/S4 B6
    na wyposażenie nie narzekam :> poza tym auto miało 3 miesiące temu wymieniany rozrząd, tarcze i było praktycznie do końca serwisowane.
  15. kgb77 odpowiedział(a) na kgb77 temat w Audi A4/S4 B6
    ładna...stawiam że koło 13t. Prawdziwy mężczyzna o pieniądzach nie mówi, ale powiem, że GRazny dużo się nie pomyliłeś Wziąłem autko na firmę, aby trochę przyoszczędzić na Vacie
  16. kgb77 opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Oto efekt moich krótkich, acz treściwych (mam nadzieję ) poszukiwań. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2485ded3c0f06b2f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0e54025d14131849.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3f422b040f66a78f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6a571809aa8628c0.html
  17. witam wszystkie osoby z forum. akurat przymierzam się do zmiany autka i po ostatnim przejechaniu się audi A4, moje zainteresowanie mocno skierowało się w kierunku takiego autka. interesuje mnie najlepiej b6 avant 2004 z silnikiem 1,9 130 KM, ale czas pokaże jak to wyjdzie na razie śledze i czytam forum w nadziei , że pomoże mi w wyborze autka. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.