Treść opublikowana przez ozi58
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Dzwoniłem do tunera w mojej okolicy i zna temat, ale za to wyśmiał Krzyśka z EKG i jego grzebanie w sofcie?. Mówi że nie ma takiego czegoś jak grzebanie w sofcie tylko i wyłącznie oryginalne termostaty z logo. Ja mam u siebie główny mahle a ten drugi z temp otwarcia 87st od audi a6. Osiąga 90st tylko ze temp spada, czy ktoś może potwierdzić że po wymianie na oryginały jest tak jak powinno być?
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Ok, zadzwonię dzięki.
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Jeżeli się nie mylę to wszystkie polift mają, ja mam cjcd i posiadam taki termostat
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Kurcze ja próbuje namierzyć kogoś w pomorskim co robi ale bez skutku. Co mniej więcej robią w tym sofcie? Zmniejszają prędkość pompki względem temperatury? Może jakbym podpowiedział tunerowi w mojej okolicy to by też ogarnął. Ja u siebie wymieniłem drugi termostat ma temp otwarcia 87 jest lepiej ale niestety spada.
-
Oryginalny soft do Audi A4 B8 2.0 TDI CJCD
Panowie ciąg dalszy afery dieselgate, trafiłem na gościa który znalazł aktualizacje 5104 ale nie może jej wgrać bo program z automatu wrzuca mu nowszą czyli 9977 lub 78. Sprawa wygląda tak jakby do tego silnika nie było starszej, tak jakby z fabryki z takim softem wyszedł czy dobrze rozumiem? Jeżeli uda mi się znaleźć starszą czy ona wtedy więcej nie zaszkodzi niż pomoże? Podobno silnik ciszej pracuje...
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Więcej dowiedziałem się z komentarzy pod jego filmem niż z samego filmu? Chociaż szacun za podjęcie tematu. W końcu siedział wieczorami przy tym...
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Ok, poszedł priv
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Czyli zostaje soft? Zajmujesz się tym?
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Film obejrzany, co sądzicie? Pozostaje tylko soft? W komentarzach pod filmem znalazłem dwa sposoby, wyłączenie pompki wtyczką i drugi odwrócenie zaworu. Oba rozwiązania bezpieczne?
-
Jak szybko silnik 2.0 tdi łapie temperaturę ?
O kurcze faktycznie, sorki mój błąd ??
-
Jak szybko silnik 2.0 tdi łapie temperaturę ?
Nie no ja mam a4 b8.
-
Jak szybko silnik 2.0 tdi łapie temperaturę ?
U mnie jeszcze wskazówka od temp nie drgnie a po 3km już grzeje, to jest właśnie zaleta i zarazem wada pompki chłodnicy egr. W niedzielę EKG Dyżur wrzuca film z rozwiązania tego problemu.
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Hmm jadę w poniedziałek na cofnięcie dieselgate to zapytam tunera czy ogarną takie coś. Tylko zastanawia mnie jedna rzecz czy po cofnięciu dieselgate nie trzeba będzie ponownie zmieniać softa odnośnie tej pompki od egr? https://vm.tiktok.com/ZGejTFtWP/
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Hmm jadę w poniedziałek na cofnięcie dieselgate to zapytam tunera czy ogarną takie coś. Tylko zastanawia mnie jedna rzecz czy po cofnięciu dieselgate nie trzeba będzie ponownie zmieniać softa odnośnie tej pompki od egr?
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Ok rozumiem ale to zmniejsza się jej prędkość czy jak? Tylko ze Krzysiek z EKG mówił o dwóch rozwiązaniach?
-
Jak szybko silnik 2.0 tdi łapie temperaturę ?
Ja wymieniłem u siebie główny termostat i temp osiąga 90 w trakcie jazdy ale wystarczy stanąć na światłach i spada do 70 i to nie jest normalne. Czekamy na film Krzyśka z EKG dyżur, twierdzi że ma na to 2 rozwiązania.
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Też o tym słyszałem ale to nie dotyczy małego termostatu tylko zaworka wstecznego czy jakoś tak ale podobno źle to wpływa na chłodnice egr, pod filmem z tiktoka znalazłem wpis, że wystarczy zrobić ,,softa" i zmniejszyć ciśnienie/prędkość owej pompki - brzmi sensownie. Tak czy inaczej czekamy na film.
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Oj ja też czekam w filmie mówi ze ma dwa rozwiązania ??
-
Jak szybko silnik 2.0 tdi łapie temperaturę ?
Ten typ tak ma u mnie karton za wiele nie pomaga, możliwe ze wkrótce będzie rozwiązanie ? Zapraszam do lektury, na końcu jest link do tik toka i tam sprawę ma badać EKG Dyżur:
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Tutaj konkretny gość bierze się za robotę (EKG dyżur) czekam z niecierpliwością jak wiele osób z wersją polift?. Ja mam cjcd wymienione oba i jedyny plus tego że osiąga 90 w trasie ale jak tylko stanę na światłach to temp spada. W tym linku z tiktoka znalazłem jeden komentarz że można,, softowo" zmniejszyć intensywność/prędkość pompki egr ponieważ ona zabiera ciepło z głowicy i puszcza schłodzoną ciecz na chłodnice. Zapraszam na film? https://vm.tiktok.com/ZGejsG7KV/
-
Oryginalny soft do Audi A4 B8 2.0 TDI CJCD
Tutaj się już nie wypowiem bo aż tak się nie znam. Obdzwoniłem może 6 tunerów i żaden nie pomógł. Tylko ciekawe jakby to się udało czy faktycznie interwał się wydłuży, w tym temacie jeden forumowicz miał nawet częściej niż przed cofnięciem
-
Oryginalny soft do Audi A4 B8 2.0 TDI CJCD
Witam ja posiadam wersje 9977 i w trójmieście nikt nie jest w stanie cofnąć aktualizacji. Wypalanie co 250- 300km jazda w koło komina, większej trasy nie miałem to się nie wypowiem. ewentualnie dpf out
-
Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
Mam polifta i chce u siebie zamontować ale nie wiem czy będzie działać. Który sterownik muszę sprawdzić czy będzie pasować? Rozumiem że vcds mogę to sprawdzić.
-
Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
Ponawiam, ktoś coś doradzi?
-
czy MMI 3G+ będzie działac kamera cofania ?
Podbijam temat, jest możliwość podłączenia do polifta, MMI Basic, czujniki tył , brak przycisku P ? I czy kamerka obsługuje elektrycznie podnoszoną klapę?