Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamyk2112

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja dystans robiłem z nakrętek i podkładek. Przyłóz sobie projektor oryginalny do bileda i zmierz sobie różnice i pod to dobierz nakrętki/podkładki. Kombinuj z kolejnością montażu biled/adapter/ramka Już nie pamiętam jak to w b6 rezałem ale mogę podesłać zdjęcia z b7 bo aktualnie składam
  2. Daj na drugą stronę adapter i sie wysunie w stronę maskownicy. Po tym zabiegu chyba będzie trzeba zeszlifować ramkę w projektorze
  3. Niżej porównanie ładnych H4 na polerowanych kloszach z biledem zamontowanym na adapterach z tematu 3r G5. Jak ktoś z Lublina to chętnie gdzieś podjade porównać w nocy projektory biled z ori bix, po regeneracji, evox czy jakimkolwiek innym. Wielkie podziękowania dla Kamila za ogrom pracy. To wszystko wydaje się proste na zdjęciach (też tak myślałem :P) aż do momentu gdzie przyszło wszystko składać do kupy. @kamil-vag napisał, że mało rzeźby w lampach... Przy biledach które montowałem jest dosłownie zero ingerencji w lampie. Mam zamontowane tak, że w dowolnej chwili można wrócić do ori bixa.
  4. Czapki z głów Bardzo dobra robota.
  5. Kolego #up ja ostatnio również miałem podobny problem. Do domu 450 km z klimy gorące powietrze, co tu robić? Otwieram maskę a tam się dymi.... Więc odciąłem pasek od klimy. Na osłonie leżało to po prawej http://obrazki.elektroda.pl/5565228200_1366749517.jpg. Dziś zamówiłem nowy pasek, a jutro wejdę pod spód zobaczyć co się dzieje.
  6. Zdjęcie mogę wstawić po 17 jak wróce do domu. To jest przy tej śrubce od mechanizmu wycieraczek http://images78.fotosik.pl/557/607a469422ffff47.jpg Nad czerwoną kreską tu gdzie zgrzanie blachy
  7. Hmm ale wszystko jest "proste". Tam nic nie odstaje a cieknie przez szparkę na długości 5mm.
  8. To też już sprawdzałem, ale dzięki za info. Serwo uszczelniłem ale okazało się, że woda dalej wdziera się do środka... Nalałem wody na podszybie i powietrzem pod ciśnieniem dmuchałem od środka i to co zobaczyłem strasznie mnie zaskoczyło! Woda dostaje się na zgrzaniu blachy!!! Załatwiłem sobie taki "klej" dekarski i zobaczymy co z tego wyjdzie. Myślałem też o zaspawaniu tego migiem ale to w ostateczności. Zobacze co po tym kleju będzie. Do tego zapowietrzyłem sobie hamulce -,-
  9. Właśnie tak zrobiłem pod obudową ECU- przesmarowałem lepsiejszym silikonem i będzie, a na górę kupiłem taką rureczkę gumową. Pasuje idealnie i wchodzi na ścisk co by w razie potrzeby odkręcenia nie bawić się z tym silikonem. Może podjadę dziś do ASO zapytać o tę uszczelkę. Jak nie dostanę to pomyślę nad jakąś niestandardową, a jak nie to SYLYKON
  10. Jednak nie chodzi o tę uszczelkę. Dokładniej chodzi o tą białą co na zdjęciu.
  11. Dzięki wielkie A żeby się tam dobrać to trzeba pedał hamulca sciągnąć i pokażą się śruby?
  12. kamyk2112 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam! Potrzebuję numer uszczelki która znajduje się za servem. Ta która oddziela servo od kabiny. Gdzieś mi wode puszcza do srodka przez tą uszczelkę
  13. Chciałbym się upewnić czy rzeczywiście tamtędy mi woda może pomykać do środka. Żeby założyć tą uszczelkę trzeba servo ściągać? No i jak się do tego zabrać... Zaglądałem od środka i nie wiedziałem jak się do tego zabrać
  14. Trochę odkopię temat. Leje mi sie tak samo woda... Wyciagnalem tunel, plastyki pod kierownicą i cały dywan. Komp uszczelniony i co? woda dalej leci. Kiedy lalem go wodą to okqzało się, że woda wali gdzieś przez uszczelkę od serva (woda zaczyna pojawiać się nad pedałem hamulca pod gumową osłoną. Kiedy nasiąknie ta gąbka to woda zaczyna kapać na dół pod dywanik) Czy ktoś z was miał taki problem? Ile kosztuje ta uszczelka za servem i gdzie ją dostanę? (Jakieś zdjęcia wrzucę jak będę w domu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.