Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Truckerzy
Zdrowych i spokojnych panowie. Aby mikołaj wam po magnesie i dodatkowej karcie przyniósł hyhyhy. Żartuje normalnej pracy i zdrowia przedewszystkim reszta sama przyjdzie. Napisane z efhacza
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziękuje za spocika ,fajnie by było regularnie coś ogarnąć jak za starych czasów
-
Truckerzy
Wypsiu auto przystrojone http://demotywatory.pl/4720366/Tymczasem-na-dyskotece-u-budowlancow
-
Truckerzy
A to oryginał Dre jak Fh podpięte. Mój to podrabianiec bo odkupiony od nich Napisane z efhacza
-
Truckerzy
0418A. Jak coś złego to nie ja :-D. Choć w okolicach LU jeszcze nie byłem Napisane z efhacza
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
JA w środku tygodnia odpadam .
-
Truckerzy
Ostrowiec Świętokrzyski
-
Truckerzy
Łozysko z przodu. Kurde co za warsztat mi się trafił. Za częściami sam zasuwałem, bo oni nie mają czasu, mam nadzieję że jutro wyjadę. Napisane z efhacza
-
Truckerzy
Miało być szybkie kółko kurna jego raz
-
Truckerzy
Nie .Akurat przejeżdżałem przez wiochę jak wozili .
-
Truckerzy
Znów beton. Napisane z efhacza
-
Truckerzy
Kampania buraczana :@. A trzy dni temu auto myłem Napisane z efhacza
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
lukam codziennie Aha ,widziałem że do roboty na rowerze się zasuwa
-
Truckerzy
Kwestia wprawy. Mi lepiej się jeździło takimi zestawami i tym co teraz latam Napisane z efhacza
-
Truckerzy
Jechało się normalnie bo lekko, ale z zabezpieczeniem miałem kłopot gdyż nie mam multilocka i przez burty pasy szły. Większość to felg to grupa vag. Przyjechało z Niemiec, ja dalej w głąb kraju, a zaraz będą wystawione na ebay De i UK. Hy hy hy. Napisane z efhacza
-
Truckerzy
Same 19" i 18". Fajny ładunek dzisiaj miałem
-
Truckerzy
Ale też dużą role odgrywa zaglądanie do tel. lub laptop. Patrząc na prędkość ,to najeżdżający był czymś zajęty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fazy celebrytą w Polsacie haha, właśnie oglądałem jego facjate :-D Napisane z efhacza
-
Truckerzy
Kaju takie prędkości to nie dla mnie, szlag by mnie trafił że wszyscy mnie wybierają. Napisane z efhacza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A czemu nie w piątek.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jedynie ci przychodzi mi do głowy to Jakubow na warszawskiej,a tak to chyba słabo z mechanikami w Elblągu Napisane z efhacza
-
Truckerzy
Około 22 Napisane z efhacza
-
Truckerzy
Gili, to ty żeś zasuwał A1 w stronę Łodzi? Napisane z efhacza
-
Truckerzy
Zarobieni. Ostatnio takie coś targałem Napisane z efhacza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To co?