Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
Tom mowie seryjnie nie chcesz moich od pasazera i kierowcy ??
-
Spociki Łódzkie
ajjj ale od razu wiecej osob by przyjezdzalo tak Bogiem a prawda masakrycznie duzo a4 jezdzi nie tylko po lodzi.
-
Spociki Łódzkie
a ostatnio jechala ze mna na rowni sliczna Pani w a4, jak mnie czytasz caluje w .......... co by Fela sie nie doczepila :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
gadam, gaaadammm :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
nie chce ktos pozyczyc ode mnie na tydzien przednich przyciemnionych szyb ?? bo jak nie to musze zerwac. czytalem ze w austrii wala po 100 ojro mandatu, wole nie ryzykowac- Spociki Łódzkie
tu 2 zlote, tam 5- Spociki Łódzkie
zaraz bedzie a gdzie stawiasz auto :polew:Tom powiedz mi emerytury juz nosisz ze zaplaciles za zlot ??- Spociki Łódzkie
jaka cisza... az milo :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Dobry czlowiek z Ciebie ;P nie spiesz sie- Spociki Łódzkie
Seba czytal meilika ??- Spociki Łódzkie
ja nie pije ja sportowiec- Spociki Łódzkie
Seba @ poszla do Ciebie- Spociki Łódzkie
ja mysle ze i tak to nic nie znaczy ze sie okresla- Spociki Łódzkie
ja tam moge z Toba zawsze musze sie podlizywac do wrzesnia- Spociki Łódzkie
a moze po prostu nie co tydzien te spoty robic a rzadziej ?- Spociki Łódzkie
ja nie bede zmienial co chwile, poza tym nie pisalem sie do tego, nie odpowiada z checia mnie zmien. w ciagu dnia bedziesz zmienial naglowki napisz tak, napisz tak napisz srak a i tak g... z tego wychodzi. wiec prosze Cie. Jestem ciekawy czy o 18 sie tak spotkali- Spociki Łódzkie
ale widzisz ze sie staralem dowiedziec :gwizdanie: ja dzis sie ustawilem z kumplem w manu wiec odpadam- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
nie na lutomierskiej kolo komendy- Spociki Łódzkie
pilem troszke za slodkie. jeszcze troche zostalo roznych do sprobowania :}- Spociki Łódzkie
midowy nie... wyborne albo mocne, na dzis mam rzeskie i swierze cokolwiek to jest- Spociki Łódzkie
ja odpadam mi sie nie podoba ale piwo tesko moge dac widze problem, wypilem wlasnie lipcowe niepasteryzowane i zostaly mi jeszcze 4 rozne piwa bo ostatnio sie za wynalazki wzialem. Polecam ciechana !- Spociki Łódzkie
Pan Bartek z nazeczona znalazl sie na liscie :gwizdanie: tylko kto to zaplaci- Spociki Łódzkie
kufa jak goraco.... i po co ja sie obudzilem o tej godzinie - Spociki Łódzkie