Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Seba tylko to z kosciola co nade mna stales nie musiales juz wrzucac :] a w banerek wrzucaj zdjecie nasze, baardzo mi sie podoba
-
Spociki Łódzkie
to zdjecie wszystich ...super, widac ze w kosciele ktos Ci sie spodobal :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
czy kielbe i chlebek na spota mam brac ?? czy wrzucic do zamrazalnika
-
Spociki Łódzkie
ja bede w gangu bo nie bedzie sie Chriss za mnie wstydzil ogolnie fura umyta nie widac zmiany :gwizdanie: chyba cala do lakiernika oddam na srebrno palne my bedziemy na pewno po 15, spotykamy sie rozumiem pod zajazdem ?[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 13:43_________________________________________________http://www.groupon.pl/oferty/lodz/igraszka-lodz/387726?CID=PL_SM_1_12_2_1&utm_source=sm_1&utm_medium=sm_12&utm_campaign=sm_2&utm_content=sm_1&nlp fajny gupon :}
-
Spociki Łódzkie
pierwsza sobota w pracy
-
Spociki Łódzkie
a moze po slubie pojedziemy na pietryne na swieto lodzi ? popijemy za szczescie mlodych ?
-
Spociki Łódzkie
kurcze a chcialem byc pierwszy
-
Spociki Łódzkie
Riding a bicycle in an airport / jalgratas lennujaamas
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
o fak czy mojej przyszlej zonie nic sie nie stalo :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja slyszalem ze sobota ladna, niedziela gorzej. ale jak chriss z iza beda juz na szeszelach to co im deszcz przeszkadza
-
Spociki Łódzkie
nie zmiescisz mi sie do bagaznika ;p
-
Spociki Łódzkie
oby nie tak jak w sobote
-
Spociki Łódzkie
tylko czy jakies wolne panie beda :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
wiem ze musze, bede
-
Spociki Łódzkie
no ale na rogach sie spotykamy ?
-
Spociki Łódzkie
k**wa a ja bede musial w pracy w sobote siedziec... damn.... musze zdazyc :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
geje i prawie zonaci nie maja glosu :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
nie wiem czy to dobrze czy zle :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
kierwa caly czas correct- Spociki Łódzkie
sami se zrobimy- Spociki Łódzkie
zakladka muzyka na forum sie przydaje :gwizdanie: :slina: :slina: