Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

garmin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez garmin

  1. Autko stoi na powietrzu ? Uszczelka pod głowicą.Jeżeli nie możesz zidentyfikować wycieku to sprawdz czy na bloku silnika nie ma białego śladu po płynie który szybko wysycha kiedy silnik jest gorący. Polecam LIQUI MOLY - USZCZELNIACZ CHŁODNICY
  2. Dzięki panowie!! Wszystko ok tylko skąd ta para z przodu(co prawda w małych ilościach ale nie powinno jej tam być)
  3. dobre hehehe Ps. Świetny sedan .
  4. Witam wszystkich!! Dziwnie parowanie z okolicy chłodnicy.Po rozgrzaniu silnika i przejechaniu kilku kilometrów parkując zauważyłem że delikatnie przod maski zaparował w zimnym otoczeniu.W zbiorniczku wyrównałem tylko płyn z min. na max.Czyżby jakaś nieszczelność i gdzie dokładnie, jak to sprawdzić bez zdejmowania przodu.Może ktoś miał podobne objawy? Ps.Wskażnik temperatury pokazuje że jest ok.
  5. Możesz pokazać zdjęciem jak ta lodówka w schowku wygląda? Fajna furka.Podoba mi się obszycie boczków auta Super Pozdrawiam
  6. Dzięki Madas Jedno mnie smuci, są tylko 2 sztuki z tym silnikiem.
  7. Tak moi drodzy wszystkie "klonowane karty" cyfry+ przestają działać z dniem 29-30 września.Zostaje Polsat dla wtajemniczonych:) i oczywiście wszystko co płatne.
  8. Cuber świetne autko Mam pytanko czy w V-techu benzynkę można też zawirusować? Gdzie i za ile?Jakieś namiary......
  9. garmin odpowiedział(a) na jarau temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Stoi na Allegro za 95 kawałków :naughty: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5980335
  10. Powiem Ci że na tych felgach wygląda niezwykle lekko i z klasą .Super wybór. takie delikatne zmianywpływają dużo lepiej na wygląd auta. Pozdrawiam
  11. Swietne modyfikacje Mam pytanko Chciałbym zmienic nakładki na lusterka najlepiej na satynowe. Powiedz co zastosowałeś u siebie i gdzie kupiłeś Pozdrawiam Aha i jak z montażem
  12. Spróbuj w swoim straganie założyc albo nie ryzykuj bo rozpadnie sie ze starości i nie bedziesz miał czym makulatury wozić :polew:
  13. Panowie a teraz coś o magnetyzerze Audi kolegi 2,7 biturbo 1/4 mili czas z magnetyzerem (przy tych samych warunkach pogodowych) lepszy o 0,6 s niz czas bez magnetyzera . Wyniki z hamowni przrost ok 20 km. to sa fakty. Tak jak faktem jest to ze lzejszy samochód pojedzie szybciej. Porownajcie wagę samochodów i ze auto wolniej sie rozpędza. Wystarczmy i skończmy ten temat. Ja staram się nikogo nie obrażac wiec proszę o trochę obiektywizmu Pozdrawiam Garmin
  14. Zapraszam na weryfikację i poparcie swoich hipotez. Jest takie małe lotnisko za Wielbarkiem (warmińsko-mazurskie) Pozdrawiam!!!
  15. Tak na marginesie to nie jestem zwolennikiem jałowych dyskusji o niczym. Jak i nie jestem przeciwnikiem Quattro wręcz przeciwnie ale praw fizyki nie da sie obejśc i takie ględzenie (Jakie to moje quattro dobre w moim 150 konnym Audi dobre )mnie rozśmiesza.Troszkę realizmu i szczerości.
  16. Tak myślałem że spotkam tu usmarkanych teoretyków podpierajacych sie serwisami . Pozdrawiam i dzieki za pomoc. Ps. a co do Quattro to rozumiem jego zastosowanie w 4,2 FSI i 3,2 FSI ale nie z małymi silniczkami :>
  17. Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE - S-line - RNS-e - kierownica multifunkcyjna skóra - tapicerka pełna skóra - 18-stki fele model RS6 - szyberdach - tempomat - podgrzewane fotele - FIS - pełna elektryka szyb - sportowe zawieszenie - filtry K&N - magnetyzer Dynamic fuel Reference
  18. Witam wszystkich serdecznie mam nadzieję że Tu wzbogacę swoją wiedzę o moim aucie :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.