Treść opublikowana przez garmin
-
[B5 AHU] Ucieka płyn chłodniczy ze zbiorniczka wyrównawczego - jaki powód ?
Autko stoi na powietrzu ? Uszczelka pod głowicą.Jeżeli nie możesz zidentyfikować wycieku to sprawdz czy na bloku silnika nie ma białego śladu po płynie który szybko wysycha kiedy silnik jest gorący. Polecam LIQUI MOLY - USZCZELNIACZ CHŁODNICY
-
[ALL B7] Ubytek płynu ze zbiorniczka wyrównawczego.
Dzięki panowie!! Wszystko ok tylko skąd ta para z przodu(co prawda w małych ilościach ale nie powinno jej tam być)
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
dobre hehehe Ps. Świetny sedan .
-
[ALL B7] Ubytek płynu ze zbiorniczka wyrównawczego.
Witam wszystkich!! Dziwnie parowanie z okolicy chłodnicy.Po rozgrzaniu silnika i przejechaniu kilku kilometrów parkując zauważyłem że delikatnie przod maski zaparował w zimnym otoczeniu.W zbiorniczku wyrównałem tylko płyn z min. na max.Czyżby jakaś nieszczelność i gdzie dokładnie, jak to sprawdzić bez zdejmowania przodu.Może ktoś miał podobne objawy? Ps.Wskażnik temperatury pokazuje że jest ok.
-
[B7 BDG] Moja B7 2,5 TDI maly update ... (Dupcia S-Line) str.1
Możesz pokazać zdjęciem jak ta lodówka w schowku wygląda? Fajna furka.Podoba mi się obszycie boczków auta Super Pozdrawiam
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
Dzięki Madas Jedno mnie smuci, są tylko 2 sztuki z tym silnikiem.
-
Ma ktoś cyfre +??
Tak moi drodzy wszystkie "klonowane karty" cyfry+ przestają działać z dniem 29-30 września.Zostaje Polsat dla wtajemniczonych:) i oczywiście wszystko co płatne.
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Cuber świetne autko Mam pytanko czy w V-techu benzynkę można też zawirusować? Gdzie i za ile?Jakieś namiary......
-
Moje A4
Stoi na Allegro za 95 kawałków :naughty: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5980335
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
Powiem Ci że na tych felgach wygląda niezwykle lekko i z klasą .Super wybór. takie delikatne zmianywpływają dużo lepiej na wygląd auta. Pozdrawiam
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Swietne modyfikacje Mam pytanko Chciałbym zmienic nakładki na lusterka najlepiej na satynowe. Powiedz co zastosowałeś u siebie i gdzie kupiłeś Pozdrawiam Aha i jak z montażem
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
Spróbuj w swoim straganie założyc albo nie ryzykuj bo rozpadnie sie ze starości i nie bedziesz miał czym makulatury wozić :polew:
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
Panowie a teraz coś o magnetyzerze Audi kolegi 2,7 biturbo 1/4 mili czas z magnetyzerem (przy tych samych warunkach pogodowych) lepszy o 0,6 s niz czas bez magnetyzera . Wyniki z hamowni przrost ok 20 km. to sa fakty. Tak jak faktem jest to ze lzejszy samochód pojedzie szybciej. Porownajcie wagę samochodów i ze auto wolniej sie rozpędza. Wystarczmy i skończmy ten temat. Ja staram się nikogo nie obrażac wiec proszę o trochę obiektywizmu Pozdrawiam Garmin
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
Zapraszam na weryfikację i poparcie swoich hipotez. Jest takie małe lotnisko za Wielbarkiem (warmińsko-mazurskie) Pozdrawiam!!!
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
Tak na marginesie to nie jestem zwolennikiem jałowych dyskusji o niczym. Jak i nie jestem przeciwnikiem Quattro wręcz przeciwnie ale praw fizyki nie da sie obejśc i takie ględzenie (Jakie to moje quattro dobre w moim 150 konnym Audi dobre )mnie rozśmiesza.Troszkę realizmu i szczerości.
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
Tak myślałem że spotkam tu usmarkanych teoretyków podpierajacych sie serwisami . Pozdrawiam i dzieki za pomoc. Ps. a co do Quattro to rozumiem jego zastosowanie w 4,2 FSI i 3,2 FSI ale nie z małymi silniczkami :>
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE - S-line - RNS-e - kierownica multifunkcyjna skóra - tapicerka pełna skóra - 18-stki fele model RS6 - szyberdach - tempomat - podgrzewane fotele - FIS - pełna elektryka szyb - sportowe zawieszenie - filtry K&N - magnetyzer Dynamic fuel Reference
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie mam nadzieję że Tu wzbogacę swoją wiedzę o moim aucie :th: