Treść opublikowana przez garmin
-
[B6 AKE] Szukam pomysłu na felgę
grafitowe Avusy 18 Myślę że do koloru Twojego auta będą ok. Teraz maluję RS6 18 na matowy grafit jak odbiorę to wkleję zdjęcia.
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Czemu pozbyłeś się grafitowych RS6? Znudził się kolorek czy mocno wyeksploatowane
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
W tej czerni wygląda za***iście super rewelacja.Pozdrawiam!!!!
-
[ALL B7] Rozrząd 2.0 TFSI Cennik Olsztyn Palmowski
W sumie to mam 116 000 tys/km i planuję przy 120 000.Czemu pytasz?
-
[ALL B7] 2.0TFsi Ciśnienie doładowania dolna granica przekroczona p0299 N75
Wszystko sprawdzili i naprawili w serwisie.Po wymianie zaworka,dalej pokazywał błędy.Po dokładnym sprawdzeniu prawy wąż gumowy był pęknięty.Wymiana, wyczyszczenie błędów i zadowolony wróciłem do domu.Auto trzymali 2 dni w ASO ,no i naprawa nie była tania ale jestem zadowolony że skorzystałem z ASO .Co prawda wystraszyli mnie na początku wymianą turbo ok 7000
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Mój kolega ma cały zestaw do przekładki włączając w to IC z RS4.
-
[ALL B7] 2.0TFsi Ciśnienie doładowania dolna granica przekroczona p0299 N75
Sprawdź węże IC .U mnie jeden miał nieszczelność ,po wymianie na nowy wszystko wróciło do normy.
-
[2.0 TFSI] Proszę o opinie na temat tych silników
Bravvvo Tomek S-Line Ja mam go już 2 lata i ciągle mnie zadziwia swoją sprawnością i elastycznością.Pozdrawiam
-
[ALL] S4 czy RS6 felga 18"
Mam dokładnie takie felgi i powiem Ci że na S4 wygląda agresywniej .Rs6 też są super
-
[ALL B7] Woda w aucie winna klima
Nieszczelna obudowa filtra przeciwpyłkowego.Uszczelnij w miejscu zetknięcia plastikowej obudowy z karoserią auta(pasta, guma uszczelniająca lub czarny silicon).Aha i napisz czy zlikwidowało przeciek.Bolączka uderzonych aut.
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
A co myślicie o zrobieniu chromowej ramki grilla B7 w carbonie + obudowy lusterek?
-
[ALL] Felgi ori Audi vs felgi allegro
Nieżle hehe za 2000 zestaw, mnie taki kosztował 4000.
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
A to moje pierwsze auto:)Jeszcze je mam Rocznik 78 ,Czasami korzystam :)Mam do niej wielki sentyment
-
[B7 BLB] Błąd modułu komfortu
a zamykają się lusterka?
-
[ALL] Renowacja felg, warto? Proszę o opinie, zdjęcia.
tak wyglądają moje S4
-
[ALL B7] Adaptacja nowej syreny alarmu fabrycznego.
Mam dodatkowe pytanie czy ta syrena ma dodatkowe zasilanie bateryjne??Już wiem że ma i jest podobno nierozbieralna.[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 11:16_________________________________________________Zrobiłem test elementów wykonawczych wszystko działa tzn funkcja Panic reaguje prawidłowo jak wcześniej(migające kierunki).Syrena dalej milczy (po wymianie na drugą).Jakieś sugestie??
-
[ALL B7] Dorobienie kluczyka
Najtaniej , najszybciej i profesjonalnie w ASO.Przerabiałem temat więc zaufaj:)
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
A gdzie Ci polecał Poziek tzn w jakiej firmie??
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
Nie ma potrzeby żeby dokładać dystanse.Dzięki. Mam pytanie .Patrox pisze że po dokładce nowego wydechu i centralnego coolera + program uzyskam ok 250 Ps. Podobno można uzyskać ok 250 Ps i ok 400 Nm samym programem ??? Co Wy na to ?? Czytając na forum podobno Unitronik najlepsza do benzyny ???
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Patrox widziałem wasze 2.0 tfsi może byś podkręcił trochę moją? Pozdrawiam
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
Mam rozbudowany zestaw od Oskara do ciemnego lakieru Meguiar's.Jedyny problem że nie mam czasu się tym zająć.Auto jest tylko po szamponie Meguiar's. Ps.Piero ale Ty masz avanta więc nie da rady z listwami.
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
Na starej feldze(RS6) mam opony letnie.Panowie gdzieś widziałem namiary na czarny grill od RS4 (z numerami ETK-i)A co do przednich lamp to nie ma nic ciekawszego od oryginalnych ksenonów z białymi kierunkami.Czekałem aż coś się pokaże(w czerni) ale te które są na rynku porażka.
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
Na Quattro się nie skuszę za duża przeróbka ale już czas na nowy program
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
Do zmiany grill i chciałbym zamienić srebrną listwę dookoła szyb na przydymioną jak w S4.
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
Nowe fotki ,nowe buty:)