Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widziałem to
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
w tych programach najczesciej mimo ze wpiszesz silnik pokazuje i tak wszystkie pasujące częsci do tego modelu. Czyli niezaleznie czy dasz 2.0 tdi czy 3.0 tdi to wyswietli Ci wszystkie pasujące zaciski, a Ty już musisz wiedzieć jakie masz i jakie pasują. W inter-carsie masz to samo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i co cieszysz puche
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no przecież to jest oczywiste. Przy przejciu z 245 na 255 wymieniasz samo jarzmo. Przy przejściu na 288 wymieniasz jarzmo zacisk klocki.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
będzie 1be
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sorki ale po 13 godzinach w pracy 3 dzień z rzędu już dostaje głupawki :decayed:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 22:20_________________________________________________Sławek mam nadzieje że Cie nie uraziłem, przecież to tylko jaja
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
przejrzalem caly sklep. Ciekawszych rzeczy nie mają...
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
z ASO po rabacie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj Proton krzepe w rękach to ty chyba masz :polew: :polew:... ... w końcu jesteś informatykiem, dużo piszesz na klawiaturze :polew:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
cos kolo 1500zl za komplet razem z lacznikami uwierz mi ale kluczem do dobrego prowadzenia auta i szybkiego pokonywania zaketow nie jest wcale betonowe zawiszenie , a to nie tylko twarde amortyzatory i sprzezyny , to tez wlasciwa geometria i stabilizatory prze wielu niedoceniane , bo o nich sie zwyczajnie malo mowi i ludzie nie wiedza co one daja za co odpowiadaja i jak ich np: twardosc ( przod/tyl ) wplywa na balans samochodu np: ( podsterwnosc/nadsterownosc ) ja bym wręcz dodał że w Polskich warunkach betonowe zawieszenie nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ każde auto zacznie podskakiwać na dziurach. Taki zawias jest dobry na idealnie płaskie i równe drogi... Im bardziej nierowno tym zawias powinien byc miększy
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
a jak jest z łącznikami i gumami? trzeba je wymieniac?
-
[B7 BNS] Maglownica servotronic / zwykła
oo.. popatrze
-
[B7 BNS] Maglownica servotronic / zwykła
ja też nie znałem ale dwie osoby użyły takiego sformuowania... Zrozumiałem z tego tyle że musiało się to wyrobić i jest luz. W ASO zaproponowali mi nową przekładnie za astronomiczną kwote. Pozostali mechanicy zalecili regeneracje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niektórzy wolą Kobiety inni Meguiar'sa :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
program, ok. 200 kucy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:
-
[B7 BNS] Maglownica servotronic / zwykła
nie. Byłem u dwóch mechaników i w ASO i wszędzie mi potwierdzili że przekładnia musiała się "sprasować" i od tego te stuki...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
aaa to spoooko Nie wiedziałem że jest to tak łatwo dostępne poza ASO.. W ASO jak wiadomo mają chore ceny...[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:19_________________________________________________fajny sklep. musze sie po nim porozgladac