Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. już...?? :( no k**wa mać... rzeczywiście... Miron przypiął żeby mu nikt ledów nie sprzątnął :>
  2. :polew: Nie obrażajmy go. I tak wiele osiągnął... Ostatnie 10 lat uczył się czytać i pisać żeby móć być na forum... A to sięliczy...
  3. e tam Boseron to trzeba obliczyć a nie na łatwizne iść
  4. oczywiście że jest wzór... Podstaw sobie wszystko to będziesz wiedział... a... jeszcze jedno... Miron pozwalam Ci już otworzyć wątek :>
  5. nic - zamknięte dla ochłody dla ochłody to sobie możesz piwo wypić... Otwieraj ale już... to strzałka :naughty: [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 01:17_________________________________________________ dopatrzysz coś na tym monitorku :naughty: Kuźwa za wielkie to jak na mój pokój [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 01:19_________________________________________________ Siemian jak takiś mądry pingwin to znajdź mi LCD o takich parametrach w cenie 2400zł bo taką cenę dostałem od "góry" , cena półkowa 3599 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: A dodatkowo jest 5 lat gwarancji po zarejestrowaniu sprzętu na Sony.pl także okazja jakich mało to podaj te parametry... A tak wogóle to :hi: wszystkim
  6. znowu... a co tym razem...
  7. no bo już mam cykora i nie pisze :>
  8. eee ja ten opis mam już od tygodnia prawie
  9. tam w środku tego kontenera to musial chyba siedzieć Dawid... http://www.sadistic.pl/nieudany-zaladunek-vt26800.htm[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 23:52_________________________________________________Hammer byłeś dzisiaj na spocie bo widziałem Twoje autko zaparkowane... :polew:
  10. turbodymomen kupił czarne listwy do b7... Miron zawstydził turbodymomena... wystrugał jeszcze czarniejsze... :polew:
  11. najlepiej zrób tak jak miron. Kup fortepian i każ żonie wystrugać listwy... ...chociaż Ty możesz mieć gorzej bo nie masz żony... Poproś mirona może jak on swoją poprosi to Ci wystruga jeszcze jedne. Napewno troche im fortepianu zostało. Co prawda nogi poszły na mocowania do tylnych ledów ale coś napewno zostało...
  12. miron nie doceniaz mnie. Byłbym za połową roboty bo już wymieniłem ponad połowe auta
  13. :polew: a jak z tym Twoim lusterkiem?
  14. a to jednak sie myliłem. Ale jesli jest to okleina firmy 3m to napewno nie bedzie jakas tandetna... Ale mimo wszystko ja bym był za polakierowaniem listw na czarno
  15. no czern fortepianowa to taka ciemna czerń jednym słowem z połyskiem :>[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 20:00_________________________________________________ Tylko nie okleina... No chyba że taka byś załatwił dywaniki od Pabla i miałbyś komplet :polew: O ku***a siemian rewelacja WIdziales okleine 3M carbon?? :gwizdanie: Nie, ale przypuszczam jaka to jest. Faktura carbonu, gładka z lekkim trójwymiarem
  16. Tylko nie okleina... No chyba że taka byś załatwił dywaniki od Pabla i miałbyś komplet :polew:
  17. podoba mi sie Boseron jak Ci się nie spieszy to poczekaj na największą wyprzedaż w styczniu w MM na pewno będzie kilka za***istych ofert z laptopami [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 17:25_________________________________________________Dobra chłopaki to ja uciekam na 2 tygodnie z forum bo idzie w ruch PS3 + SONY KDL-37W5720 + kilkanaście gier i filmów Blue Ray :decayed: Szczerze mówiąc, wątpie żeby w MM było coś w bardzo dobrej cenie... :gwizdanie: :gwizdanie: Jeszcze nigdy nei było tak żebym nie znalazł gdzieś korzystniejszej oferty cenowo.
  18. widzieliście do Knurowa zawitało wesołe miasteczko...
  19. Przecież to wesołe miasteczko przyjechało do Knurowa...
  20. z prostakami nie rozmawiam... :polew:
  21. mysle ze zadna tak jak napisalem 8L0 była później montowana, ale podejrzewam ze jet to dokladnie to samo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.