Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. kurce, patrz jak ty mnie znasz...
  2. każdy może pisać to co chce, a co o mnie myślicie obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg więc możecie sobie pisać http://www.sadistic.pl/najbardziej-denerwujaca-zabawka-na-swiecie-vt26704.htm fajna zabawka...
  3. może ZK wysłałby PW do wszystkich Klubowiczów z prośbą o oddanie głosu... :gwizdanie:
  4. Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie... Widze że sobie radzisz w sprawach trzepania... A ja uważam że Godzic zasłużenie został uciszony, może jakbym go lubił to byłbym innego zdania... [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 15:33_________________________________________________godzic pewnie ma juz status honorowego moderatora na EU.
  5. a ja... a ja.... a ja..!!!!
  6. Jestem Siemian a nie Siemina...[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 13:37_________________________________________________ Ty masz fajnego faceta. Też się załapał po lewej u dołu... ta na prawo to moja była ale się rozstaliśmy bo za brzydka była.Możesz ją mieć mów Twoją cene
  7. A Ty co go tak bronisz? To że się posuwacie to chyba nie powód...
  8. :decayed: Narazie zostane przy audi Ale trzeba z wujkiem pogadać
  9. ooo... Nawet nie wiedziałem... :good:
  10. dzięki, tylko nie wiem czemu na lewo od niej wkleili starą hammera :polew: [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 13:36_________________________________________________ Jestem Siemian a nie Siemina...[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 13:37_________________________________________________ Ty masz fajnego faceta. Też się załapał po lewej u dołu...
  11. [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 09:51_________________________________________________Hammer Twoja stara na demotach...
  12. :hi: Popraw tytuł zgodnie z regulaminem
  13. za bardzo oblatany hmmm... nie powiedział bym.. widziałm tylko 2 fury na takich fegach. jedną rs6 i a4 mirona...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.