Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.mototube.pl/film/1503/holowczyc-na-karowej-z-automapa/ no to było wczoraj a teraz juz nie pije bo jestem chory
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chciałem się pochwalić że byłem u Ciebie [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 12:09_________________________________________________i chciałem pokazać że nie dosyć że na forum Cie nie lubią to jeszcze sąsiadów nie masz Pokazać...? Komu przecież Ty nie masz znajomych... [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 12:14_________________________________________________ :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
teraz nie pije
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co chcesz w Knurowie przyszpanować że kupiłeś sobie rezydencje w górach?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja od dzisiaj...
-
[B7 BRD] Wykres po modyfikacji u Witka
no to będe się musiał nad tym zastanowić.Widocznie chłopakom się poprostu nie chciało tego robić... A powiedz mi jak wygląda sprawa z sondami? Trzeba coś przestawiać w sterowniku? I czy po wywaleniu kata potrzebna jest korekta programu?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
luuuubisz to suko siemian co nam jutro dajesz na swoje urodziny najlepszym prezentem będzie jak nie przyjedzie na spota oki :>
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Dokładnie jestem tego samego zdania. Filt powietrza max. 15kkm. Optymalnie 10kkm. Wydatek nieduży, a konsekwencje przytkanego filtra mogą dużo więcej kosztować...
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
jeśli zamulenie wynika z zapchanych wtrysków to powinno coś dać. Jeżeli przyczyna zamulenia jest inna nie liczyłbym na poprawe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ciiii.... o Ty mendo[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 09:14_________________________________________________ :bicz: :bicz3: :bicz3:
-
[B7 BRD] Wykres po modyfikacji u Witka
Gadałem z chłopakami z CompSportu na temat wywalenia kata (u mnie nie ma DPFa) i powiedzieli że dopuki się nic nie dzieje to nie ma sensu tego wycinać bo nic to nie da. Sens by to miało gdyby kat był przytkany ale przy mojej jezdzie przypuszczają że wygląda jak nóweczka :decayed:. To samo mi powiedzieli na temat DPFa. Jeśli się jezdzi dość dynamicznie to nie powinien stanowić on problemu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
luuuubisz to suko
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
a jaki byś chciał dowód... To ma własnie czyścić wtryski- czyli mają się zmniejszać korekcje. U mnie silnik odczuwalnie mniej "buja" na wolnych obrotach.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
powiem jak ty...sppierdalaj Biedaczysko... Chyba się załamał tym że mnie nie będzie... :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie denerwuj się Piotruś. Jak mnie przez tydzień nie zobaczysz to naprawde się nic nie stanie... Wiem że płaczesz po nocach i odliczasz w kalendarzu czas od spotkania do spotkania ze mną. Ale nie martw się za tydzień będe, to będziesz mógł sobie ze mną porozmawiać :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tiaaa... piwo w pracy... nie da rady. Po pracy wezme dawke uderzeniową i do spania :> :> :> A na spocie mnie nie będzie bo musiałbym stawiać flaszke
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja sie strasznie chu_jowo czuje... Chyba mnie bierze jakieś przeziębienie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a o której to jest i kiedy? Ja w piątek będe leciał prawdopodobnie do Wrocławia na popijawe to moge wpaść...[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 23:32_________________________________________________powitał :hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w Bielsku knajpy były otwarte...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i też dobranoc. Ja własnie wróciłem z imprezki- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tak istnieje, wersję high można przerobić żeby działała opcja SDS w radio i navi. Jak dobrze pamiętam to malik gdzieś opisywał takiego moda a czy oprócz tego różni się czymś od standardowych wersji? z tego co się orientuje to tylko kwestia softu i kodowania...- [B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
Mnie ostatnio ASO odmówiło wymiany poduszki pod skrzynią biegów którą rok temu wymieniałem. Ich argumentem było to że jeżdze sportowo i dlatego poduszka się wyrobiła... :polew: :polew: Mam ich w d_upie- [ALL B6] Jakiej największej średnicy mogą być tarcze w audi ?????
Jakbym miał zakładać 360 to wziąłbym te z porsche z czerwonymi zaciskami... Ale stosunek ceny do skuteczności jest naljepszy w przypadku hampli z s4... ale i tak aż ślinka cieknie... Hamulce 360mm z Cayenna ma Szymon z CS w swoim Golfie. Tyle że oni chyba sami mocowania dorabiali... - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu