Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w pracy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
focus rs jest fajny
-
[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
Ale ja to doskonale wiem. Tyle że ja tak lubie jezdzić. A puki nie dzieje się nic strasznego z autem to pewnie będe tak jezdził...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
GODZIC wstyd co ty tu dajesz Dokładnie KROPKA mu!!! Albo jeszcze lepiej Bana!!!!!!!!!!
-
[B7 BLB] Który ON używacie? tylko 2.0 tdi !!!
ja tankuje zwykłe ON na Statoil i nie narzekam... Uważam że tankowanie ultimejtów i wipałerów mija się z celem bo może być takim samym gównem jak wszystko. Jeżdze autem rok, przejechałem 60kkm i korekcje cały czas utrzymywały się na stałym poziomie ok. 0,5. Cały czas... dopuki w Chorwacji nie urwał mi się grzybek od EGRu. Laweta, ASO, naprawa... W trakcie powrotu do polski silnik zaczął dziwnie szarpać poniżej 2000 obr. i nie chciał jechać (trzeba było redukować bieg). Gdy podpiąłem sobie VAGa i sprawdziłem korekcje to mało nie dostałem zawału. :> :> Korekcje dochodziły do 3. Jeździłem tak miesiąć mając nadzieje że sytuacja się poprawi. Niestety było cały czas bez zmian. Wtedy kolega mechanik poleciłmi żebym zastosował środek do czyszczenia wtrysków z STP. Za bardzo nie wierze w takie środki więc byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Jakie było moje zdziwienie kiedy po każdym zastosowaniu środka korekcje coraz bardziej wracały do normalności a silnik zaczynał równiej pracować... Aż wszystko wróciło do stanu przed Chorwacją a nawet się polepszyło. Teraz wlewam środek profilaktycznie co 2-3 tys. km i jestem bardzo zadowolony. Poniżej przedstawiam korekcje wtrysków z Chorwacji i korekcje zmierzone wczoraj. Pozdrawiam serdecznie Chorwacja: Wczoraj:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sam możeś śmiało to zrobić. A jak nie chcesz to dzwoń do Marcina. tel. 501 963 597 On montował wielu osobom z klubu RNS-E (m.in. mnie) i zna się na rzeczy. A tak w ogóle to kto nie oglądał wyścigu niech żałuje. Był arcyciekawy. Brawo Robert
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Brawo Kubica!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Stareeee.... Jak Twoje sandały...
-
[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
Czterech... Zieluch też poluje na takie hamulce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No wiecie co ale mi opinie zrobiliście... klubowicz a taką drobnostke stawia ponad spoty Już poszło PW do Huga z pewnym wnioskiem [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 13:44_________________________________________________Siemian Twoje felgi narazie spisują się dobrze - ciekawe jak będzie jak je założę na auto i zacznę używać nie przekraczaj 80km/h bo kiery nie utrzymasz [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 13:49_________________________________________________z jedną felgą był problem - nie dało sie jej wyważyć - ale jak oderwaliśmy od niej krawężnik to potem jakoś poszło Hmmm... a wydawało mi się że udało się wyciągnąć z niej wszystkie krawężniki... :polew: Jednego mogłem nie zauważyć. Zresztą powinineś się cieszyć bo kupując 4 felgi tak naprawde kupiłeś z 16... :polew: no to już koleżankę parę razy mijałem ... a siemian czyhał, żeby włożyć kalendarzyk [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 15:48_________________________________________________miron78 jesteś odważny, że coś kopiłeś od semiana Dokładnie, czyhałem :> Co do Mirona, to nie odwaga, to głupota :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 09:49_________________________________________________odezwał się młody wataszka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
[B7 BRB] Nie działa grzanie lusterek
Najlepiej sprawdz po kodach wyposażenia. Jeśli ich nie znasz to można je odczytać na podstawie VINu. Jest paru kolegów na forum którzy mają możliwość sprawdzenia kodów.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nio i znowu za duzo wypiłem kur...
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
lej preparak na którym pisze "formuła do dielsa" z stp. Są dwa. Zobacz na którym pisze z tyłu opakowania że czysci wtryskiwacze i ten kup. Ja taki lałem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pięknie!! :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jaka jest różnica między osobą studiującą, a osobą już po studiach? Student pyta: Czy to fi oznacza warunek spinu magnetronowego, czy jest tylko pomijalna stała w uwspolnieniu Gassa-Lorenza ? Po studiach się pyta: Może frytki do tego?[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 19:45_________________________________________________Pewnego dnia Murzyn i Żyd założyli się o to kto pierwszy spadnie z wieżowca. Weszli na wieżowiec i skaczą. Kto wygra? - Społeczeństwo[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 19:45_________________________________________________Na parkingu stoi beemka. W pewnym momencie podbiega do niej kolo w dresie, wywala szybę, ładuje się do środka, rwie kable, odpala "na krótko" i z piskiem odjeżdża ! Tak jedzie ale rozgląda się po wnętrzu auta, wali się w łysy łeb i mówi: - O żesz k**wa, to mój. :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
WTF...??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tort... Flaszke wódki! Idzie ktoś dzisiaj do miasta pić? Ja będe prawdopodobnie w millionie
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
bez problemu kupisz go na stacji
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
motyla noga... Sławek Ty jeszcze nie śpisz... co ludzie powiedzą... :polew: [br]Dopisany: 17 Październik 2009, 03:02_________________________________________________ale mnie łeb napier****
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to siedz przy zapalonym....