Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. sam sam, to było na ostrym kacu... a kolega z forum Zieluch stał obok i wstydził się coś powiedziec... Zawalił strasznie bo miał na sobie koszulke a4-klubu... by była reklama :> :>[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 11:02_________________________________________________Auto Hammera po wypadku 2 lata temu... :kwasny:
  2. eee to nie był mój życiowy występ... Zaraz podeśle Ci filmik z mojej życiówki :> :> [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 10:45_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=2mRVCTQbzdk 30 sekunda :polew:
  3. mów mi tak jeszcze... :decayed: :naughty: :polew:
  4. przecież jesteście... :polew: [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 10:21_________________________________________________tak pomyśli dopiero jak Was pozna... :polew:
  5. tiaaaa... A napisałeś że masz zjebany impulsometr w skrzyni i nawet w garażu jedziesz 70km/h :> :> :> Co do Hammera zadzwonie do niego dzisiaj i pogadam[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 08:58_________________________________________________lepiej wklej filmik z testu moich hamulców
  6. no to był hammer bo on jest spod raciborza
  7. nie, nie jest ze skoczowa. Studiuje w BB a jest gdzieś ze śląska chyba...
  8. a za ile te oponki bo ja będe szukał na dniach i oponek i felg 17'
  9. To był napewno Hammer bo dzwonił do mnie jak do Was dojechać. Czarny b7 Avant na 18' pięcioramienych. Ja go poznałem pare miesięcy temu bo brałem od niego płytke do navi... Hammer jezdzi na wózku bo rok temu miał wypadek samochodowy... może dlatego nie wysiadł...
  10. jakby co to mam felunek alu do sprzedania ori 16' :naughty: [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 22:18_________________________________________________u mnie nie wchodzi już nawet taki
  11. a co pewnie auto Ci się zepsuło... Super, że wpadłeś. Z czasem na pewno wszystkich będziesz kojarzył, mi też trochę zeszło Mówisz o Hammerze?
  12. dowiadywałem się jak montowałem hamulce z 3.0 tdi i na 95% stalówki nie wejdą. Wynika to z innej budowy felgi...
  13. stalówke założysz na zime czy sobie jaja robisz? zreszta stalówka raczej nie wejdzie na hamulce...
  14. to zmień całe lampy, a Ty możesz mi dać
  15. a tak na poważnie będzie cięzko. Przejrzałem cały mój zbiór zdjęc b7 i z czarnym znaczkiem mam tylko jedno foto:
  16. tutaj taka jak Twoja bez znaczka: :polew: :polew:
  17. nie ma ktos ochoty iść dzisaj na Bielską Scene Kabaretową w teatrze o 19? Mam jeden wolny bilet
  18. jezu żeby chodziło o Mroczków a nie tych drugich... :> :> :>
  19. No to był Robercik Lukas... Mam jego naklejke na tylnej klapie przecież... http://www.tv.bielsko.biala.pl/powrot_do_przeszlosci_2724.html oglądać 5 minuta :polew: I 7... :polew:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 10:28_________________________________________________dzisiaj właśnie jedziemy się pobawić tą subarynką... :naughty: [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 10:28_________________________________________________a ten gość to tsak apropo mistrz polski w wyścigach... :gwizdanie:
  20. Ja jestem jak najbardziej chętny na łyczka :>
  21. ładne autko. podrawiam :>
  22. ja wróciłem przed chwilą z weselicha Mk4... Alkomat w domku pokazał 0,92... Weselicho od 15 do 5:30... Gruuuubo było i teraz umieram

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.