Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Maciuś jakoś dziwnie Ci w tym kolorku. Gratki [br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 11:37_________________________________________________ale wreszcie będziemy mogli pogadać jak klubowicz z klubowiczem, a nie jak klubowicz z pseudo-rezaczem :polew: :polew:
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
tylko tarcze z a6 nie pasują bo mają inne odsadzenie. Reszta pasuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo musze mieć sklep otwarty do 20 a ekspedientka musiała jechać do lekarza...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
k*rwa siedze w Ustroniu w sklepie i nic mi się nie chce...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jutro jade po suszarke więc raczej nie dam rady...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zgłaszam oficjalnie projekt na nowe podkładki klubowe:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Że zacytuje pewnego polityka: MARiOLiNi, Audi nie idzcie tą drogą... Już gorszego ASO nie mogłeś wybrać... [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 09:05_________________________________________________hehe, dobry tekst... PROSZĘ O POMOC I ODPOWIEDŹ. Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę KASIĘ o zdradę. Skąd się dowiedziałem? No bo zachowuje się typowo dla takich sytuacji.Gdy odbieram telefon w domu, po drugiej stronie ktoś odkłada słuchawkę.Gdy jestem w pracy zawsze ma wyłączony telefon.Ma często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę.Na pytanie z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka,odpowiadała,że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam.Zazwyczaj czekam na taksówkę,którą ona wraca do domu,jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach,tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.Kiedyś wziąłem jej komórkę,tylko aby zobaczyć która godzina.Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu.Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować,by porozmawiać z nią o tym wszystkim.Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek.Pewnej nocy KASIA niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zorientowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za moją BMW COUPE 328, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba je wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to jekiej marki najlepiej? Pomozcie[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 09:10_________________________________________________Jasio wyrobił już sobie pozycję jako doby sprzedawca i w końcu szef postanowił nauczyć go paru sztuczek. Mówi do niego: - A teraz synu patrz i ucz się. Wchodzi klientka i prosi o płyn do mycia szyb, na co szef z ujmującym uśmiechem mówi: - Proponuję także proszek do firan, umyje pani okna i upierze firany za jednym zamachem. Efekt będzie podwójny. Klientka oczywiście kupuje oba produkty i wychodzi. Następnego klienta ma obsłużyć Jasio, wyciągając wnioski z tego co zaobserwował. Wchodzi dobrze ubrana kobieta i prosi o tampony. Na co Jasio bez zająknienia proponuje: - Sugeruję również kupić płyn do mycia szyb. Skoro nie może pani dawać d*py, to niech pani choć okna umyje!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w którym ASO że tak spytam??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
najpierw było: witamy naszego rekordziste. Nikt się do Pana nawet nie zbliżył... Potem pytali czy nikt mi nie mrugał bo przecież zawsze tu stoją... Potem się dogadaliśmy i jeszcze podali mi nr. rej. Vectry bo podobno jezdziła tego dnia z rejestratorem... :> :> :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oj powiem Ci Dzo-Dzo że IC robi duuuże wrażenie... Nie to co moje dwa małe IC... Do zobaczenia w środe.[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 22:18_________________________________________________oczywiście pozdrowienia dla wszystkich chłopaków z Częstochowy. Ostatnio jak byłem w waszej okolicy to w Siewierzu mnie na radar capneli 203 na 50... :confused4:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale dzisiaj zwariowany dzień. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że w czwartek SIEMIANowóz powinien osiągnąć Stage 3 :kox:
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
Piter około południa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a skad to wiesz?? najważniejsze że Ty jesteś cały...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
autko miodzio ale cena fakt zaporowa co do B7 RS4 to też jest u nas (wszystko w czerni i też kobietka ) autko miodzio To żona Frycza jezdzi.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://moto.onet.pl/130620,5390465,2,zdjecie.html?node=27[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 00:40_________________________________________________widzieliście co stoi w komisie w Buczkowicach... http://www.vipmobile.autotrader.pl/pp4/details,25550,109372921.asp :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
uuuu miodzio...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no autka fajne. Kolega ma taką i po programie chodzi to całkiem ok. Kerczi trzeba było wpaść na kawke jak leciałeś do Pragi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
za szybko było żeby naklejke zobaczyć... Patrzyłem na podkładke i na wielkość felg i po tych dwóch elementach wywnioskowałem że jest duuża szansa że to Ty. To co słodki, ścigamy się?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No tak mi się właśnie wydawało że to jesteś Ty, ale przy 230km/h ciężko dostrzec czy podkładka pod rejestracją jest klubowa czy nie :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To Kerczi jechał...[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 15:55_________________________________________________Wihajster zmień zdjęcie spotów bielskich na pierwszym poscie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przecież napisał że z Krakowa... Maciuś czytaj forum... :bicz: :bicz3: [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 14:16_________________________________________________Kerczi leciał chyba do Pragi ale nic mi nie wiadomo żeby wymienił wydech... Jeśli nie Kerczi to mógł być to tylko Cuber...[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 14:17_________________________________________________ja pier**** ale jestem skacowany...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie ktoś był widzany w okolicy BB na Krakowskich blachach... Czarny Avant B7. Przyznać się kto jechał :> Kerczi, Cuber??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a jakie autko widziałeś?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oj Piter nie kupiłbym od Ciebie nic przez Allegro, patrząc jak potrafisz "podtuningować" zdjęcia. nie myślałeś żeby sprzedać swoje auto jako nowe A6?? Lekka przeróbka fotkek i by było ok
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
boś głupi :polew: :polew: