Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
stare... jak Ty :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oby... :> :> :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wentylator wymieniony wczoraj. Jutro albo pojutrze jade na wymiane przegubu...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o wy zboki.... :decayed: [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 13:53_________________________________________________Sławek z tej strony Cie nie znałem... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/b7b8_sierpien_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_zgloszenia-t67126.240.html Głosować na jednego porządnego :> :> kandydata
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Egzamin z biologii. Profesor pyta studentkę: - Ile nasienia ma mężczyzna w czasie wytrysku? - No, tak na pełną buzię. - Nie, nie. Źle mnie pani zrozumiała, chodziło mi o ilość, nie o objętość. - To będą w takim razie dwa łyki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi gratulacje.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
powiem Ci że szybki jesteś miron
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wielki, ogromny, wielopiętrowy supermarket, w którym kupicie wszystko. Szef przyjmuje do pracy nowego sprzedawcę, dając mu jeden dzień okresu próbnego żeby go przetestować. Po zamknięciu wzywa szef nowego sprzedawcę do biura: - No to ile dziś zrobił pan transakcji? - pyta sprzedawcę. - Jedną, szefie. - Co? Jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co pan robił przez cały dzień? A właściwie to ile pan utargował? - Trzysta osiemdziesiąt tysięcy dolarów. Szefa zatkało. - Trzy... sta osiem... dziesiąt tysięcy? Na Boga, co pan sprzedał?! - No, na początku sprzedałem mały haczyk na ryby... - Haczyk na ryby? Za trzysta osiemdziesiąt tysięcy? - Potem przekonałem klienta żeby wziął jeszcze średni i duży haczyk. Następnie przekonałem go, że powinien wziąć jeszcze żyłkę. Sprzedałem mu trzy rodzaje: cienką, średnią i grubą. Wdaliśmy się w rozmowę. Spytałem gdzie będzie łowić. Powiedział, że na Missouri, dwadzieścia mil na północ. W związku z tym sprzedałem mu jeszcze porządną wiatrówkę, nieprzemakalne spodnie i rybackie gumowce, ponieważ tam mocno wieje. Przekonałem go, że na brzegu ryby nie biorą, no i tak poszliśmy wybrać łódź motorową. Spytałem go jakie ma auto i wydusiłem z niego, że dość małe aby odwieźć łódź, w związku z czym sprzedałem mu przyczepę. - I wszystko to sprzedał pan człowiekowi, który przyszedł sobie kupić jeden, jedyny haczyk na ryby?! - Nieee. On przyszedł z zamiarem kupienia podpasek dla swojej żony. Zaproponowałem mu, że skoro w weekend nici z seksu to może pojechałby przynajmniej na ryby...[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 21:56_________________________________________________Najnowocześniejszy bank świata, super kozacki sejf. Właściciele postanowili przetestować zabezpieczenia. W tym celu zaprosili najbardziej znanych złodziei świata z Francji, Stanów, Niemiec i dwóch przypadkowych Polaków...Dla każdej ekipy postanowili zgasić światło przed sejfem na pół minuty i jeśli po zapaleniu światła sejf będzie otwarty, ekipa może zabrać zawartość. Pierwsi próbują Francuzi, światło się zapala - nie udało się. Drudzy Amerykanie, światło się zapala - nawet sprzętu nie zdążyli wyjąć. Trzeci Niemcy, światło się zapala - nic...Kolej na Polaków, światło gaśnie, mija pół minuty, próbują zapalić światło - nic, próbują po raz kolejny - nic...Z mroku słychać tylko cichy szept... - k**wa Stefan mamy tyle hajsu na cholerę ci jeszcze ta j**ana żarówka![br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 22:08_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=Zst4fyqGzuY :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.youtube.com/watch?v=4iovOSAc_9Q&feature=player_embedded[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 21:48_________________________________________________Ojciec z synem idą ulicą. Dziecko całą drogę marudzi: - Tato, kup mi lody, no kup mi lody, no kup... Ojciec w końcu nie wytrzymuje: - Ja też bym zjadł loda, ale pieniądze mamy tylko na wódkę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to co się nie przywitałeś...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
słodki nie byles dzis ok 19. w gemini?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o to podobnie jak u mnie w cabrio
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z jednej strony peszek z drugiej nie, bo jakby sie calkiem rozleciał to mógłby troche porozwalać...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wihajster ale za co to miałem zrobić?? Fizycznie nie miałem poprostu gotówki, a nikt mi na piękne oczy tego nie zrobi. Teraz po weekendzie powinno być troche lepiej to to zrobie. Jak to się stało? Nie wiem. Poprostu przestał chodzić i się zblokował... Zauważyłem bo klima zaczeła stabo chodzić. Czy stało sie to dzisiaj czy wczoraj nawet nie wiem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam masz Cuber silniczek? Przyjade kiedyś moim cabrio na spot to się polansujemy :)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no i wentylator poszedł się jebać k**wa :wallbash:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
potwierdzam. Widzieliśmy się. Ja niestety nie piłem bo obiecałem koleżankom że je odwioze :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w sumie podobne...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: Gasimy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pomyśl zanim coś napiszesz .... :) :) :):) :):) :):):) Nio tak Krakusy nie znają się na żartach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
58 km/h WOOOOOW No to motyla noga bardzo dobrze że Cie złapali bo pędziłeś jak wariat, jeszcze byś komuś krzywde zrobił... A tak na serio to powiedz jak to jest jechać z taką prędkością? Przecież to jak zaglądanie śmierci w oczy, stukanie kostuchy po kosie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czemu ja? mówiłem że dobry A to nie dało się jakoś dogadać? Mnie złapali w Siewierzu przed wyjazdem do Chorwacji...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
foto ze spotu: http://www.monna.com.pl/spot/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jutro podele foty bo teraz jestem zbyr pijany...