Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaaa... no tak. Ja myslalem że chodzi o calkiem przednia szybe... troche mi sie dzis ciezko mysli bo mam kaca giganta...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm... nie rozumiem... jak nie chodzi Ci przednia szyba?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co Cie tak wkurwiło?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja mam już drugi cooler :notworthy:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co tam Panowie? Ja od wczoraj jezdze z drugim IC i jest duuużo lepiej. Wreszcie auto trzyma moc
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Mam ostatnimi czasy, panie doktorze, problemy z postrzeganiem świata. Doktor wyciąga z szuflady reprodukcję obrazu "Trzej bohaterowie" i pyta: - Co Pan tu widzi? - Widzę trzech pedałów. - Dlaczego? - No jak to dlaczego? Stoi trzech mężczyzn, żadnej kobiety, nie może być inaczej - to pedały. Z drugiej szuflady doktor wyciąga obraz lecącego klucza żurawi. - A co teraz Pan widzi? - pyta. - Klucz lecących pedałów. - Dlaczego? - No jak to dlaczego? Lecą a każdy każdemu w d*pę zagląda... Doktor zafrasowany chowa obrazki i pyta: - A jak mnie Pan postrzega? - Według mnie, Pan też pedał! - Dlaczego? - No jak to dlaczego? Siedzi sobie Pan tutaj, obrazki pedałów ogląda...
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
Panowie straszny OT się zrobił... [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 00:02_________________________________________________no i wszystko się wyjaśniło z moim szarpaniem. W moim przypadku potwierdziły się przypuszczenia że sprawcą całego zamieszania jest EGR. Po odlączeniu tego ustrojstwa auto śmiga aż miło. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
każdy sobie rzepkę skrobie...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
W dniu wczorajszym został założony drugi cooler (od BRD) i został wyłączony EGR. Jest to przygotowanie do wymiany suszarki na wydajniejszą. Pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wpadaj, zapraszam. ja już
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pasuje pod kolor "VIPa" :polew: [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 17:26_________________________________________________Cuber to ty sobie zrób zieloną tapicerke z napisem "Moderator" tam gdzie normalnei jest s-line :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ktoś zrobił mały żarcik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/9038/Wypadek-na-promie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
klucz do foteli mam. Piny Maciek wie jakie mają być.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: a to co nic nie mówisz. To ja w takim razie zaczne skręcać szafeczki :polew:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 10:38_________________________________________________robimy campingową
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajnie, fajne promocje w Realu i jeszcze punkty można zbierać :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przyczepkę składasz jeszcze nie. To będzie następny Stage
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty lepiej "kupuj piny, rób wiązki"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm.. jeśli chodzi o sprawy turbinowe to zawsze jezdze do CompSportów (jutro zresztą też jade bo trzeba coś postanowić co z moją obecną turbiną). Oni mają namiary na firmy regenerujące turbiny. "Podgwizduje" to też pojęcie względne, dla jednego będzie gwizdać, inny nie bedzie nic słyszał. Ciężko coś tak doradzić na odległość. Jeżleli turbina wali mocno olejem to nie jet to napewno normalny objaw...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To że gwiżdze jest objawem wskazującym na to że turbinka się kończy. Jeśli nic nie szarpie, jezdzi normalnie, tylko wyje jak karetka to oznacza że jest do regeneracji. Tak zresztą jest u mnie i co dzień chodzi głośniej... Często przyczyną gwizdania turbiny jest zatkany filtr powietrza. Sprawdz to w miare szybko bo często objawy są nieodwracalne... :confused4:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w sensie opony? czy alkohol
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_piatki_1800_forum_gliwice-t35760.0.html;msg977288#msg977288