Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. aaaa... no tak. Ja myslalem że chodzi o calkiem przednia szybe... troche mi sie dzis ciezko mysli bo mam kaca giganta...
  2. hmmm... nie rozumiem... jak nie chodzi Ci przednia szyba?
  3. a co Cie tak wkurwiło?
  4. a ja mam już drugi cooler :notworthy:
  5. co tam Panowie? Ja od wczoraj jezdze z drugim IC i jest duuużo lepiej. Wreszcie auto trzyma moc
  6. - Mam ostatnimi czasy, panie doktorze, problemy z postrzeganiem świata. Doktor wyciąga z szuflady reprodukcję obrazu "Trzej bohaterowie" i pyta: - Co Pan tu widzi? - Widzę trzech pedałów. - Dlaczego? - No jak to dlaczego? Stoi trzech mężczyzn, żadnej kobiety, nie może być inaczej - to pedały. Z drugiej szuflady doktor wyciąga obraz lecącego klucza żurawi. - A co teraz Pan widzi? - pyta. - Klucz lecących pedałów. - Dlaczego? - No jak to dlaczego? Lecą a każdy każdemu w d*pę zagląda... Doktor zafrasowany chowa obrazki i pyta: - A jak mnie Pan postrzega? - Według mnie, Pan też pedał! - Dlaczego? - No jak to dlaczego? Siedzi sobie Pan tutaj, obrazki pedałów ogląda...
  7. Panowie straszny OT się zrobił... [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 00:02_________________________________________________no i wszystko się wyjaśniło z moim szarpaniem. W moim przypadku potwierdziły się przypuszczenia że sprawcą całego zamieszania jest EGR. Po odlączeniu tego ustrojstwa auto śmiga aż miło. Pozdrawiam
  8. każdy sobie rzepkę skrobie...
  9. W dniu wczorajszym został założony drugi cooler (od BRD) i został wyłączony EGR. Jest to przygotowanie do wymiany suszarki na wydajniejszą. Pozdrawiam
  10. pasuje pod kolor "VIPa" :polew: [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 17:26_________________________________________________Cuber to ty sobie zrób zieloną tapicerke z napisem "Moderator" tam gdzie normalnei jest s-line :polew:
  11. ktoś zrobił mały żarcik
  12. http://www.joemonster.org/filmy/9038/Wypadek-na-promie
  13. klucz do foteli mam. Piny Maciek wie jakie mają być.
  14. :polew: a to co nic nie mówisz. To ja w takim razie zaczne skręcać szafeczki :polew:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 10:38_________________________________________________robimy campingową
  15. fajnie, fajne promocje w Realu i jeszcze punkty można zbierać :polew:
  16. przyczepkę składasz jeszcze nie. To będzie następny Stage
  17. Ty lepiej "kupuj piny, rób wiązki"
  18. hmmm.. jeśli chodzi o sprawy turbinowe to zawsze jezdze do CompSportów (jutro zresztą też jade bo trzeba coś postanowić co z moją obecną turbiną). Oni mają namiary na firmy regenerujące turbiny. "Podgwizduje" to też pojęcie względne, dla jednego będzie gwizdać, inny nie bedzie nic słyszał. Ciężko coś tak doradzić na odległość. Jeżleli turbina wali mocno olejem to nie jet to napewno normalny objaw...
  19. To że gwiżdze jest objawem wskazującym na to że turbinka się kończy. Jeśli nic nie szarpie, jezdzi normalnie, tylko wyje jak karetka to oznacza że jest do regeneracji. Tak zresztą jest u mnie i co dzień chodzi głośniej... Często przyczyną gwizdania turbiny jest zatkany filtr powietrza. Sprawdz to w miare szybko bo często objawy są nieodwracalne... :confused4:
  20. w sensie opony? czy alkohol
  21. http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_piatki_1800_forum_gliwice-t35760.0.html;msg977288#msg977288

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.