Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. tekst tekstem a ja teraz musze uzywac starej poczciwej n73...
  2. no bo sobie makaron gotowałem chyba, i chcialem zobaczyc co sie stanie... Nie wrzuciłem a zanurzyłem...
  3. no tez przyjade na rezanko. Jak narazie to umieram, panowie. Do tego wykończyłem sobie telefon... kto mi k**wa kazał go wrzucać do wrzątku...
  4. a ja sobie :drunk:
  5. ja zawsze mam włączone gg ale jestem jako niewidoczny
  6. no to możemy na dłużej. ja mam duuuuużżżo czasu.[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:41_________________________________________________Cuber cholera chcesz iść czy chcesz poprostu ze mną troche pospamować... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Jak chcesz iść to po Ciebie podjade, jak nie chcesz to ide sam.
  7. no nie wiem gdzies na Kazika na chwilke?
  8. hehe, prosze nie łąpać mnie za słowa. Do miasta w sensie gdzies do lokalu :> :> :>
  9. no to pójde ale pytam czy ktoś też nie chce iść bo wiadomo że w więcej osób jest lepiej :>
  10. poprostu chce mi sie gdzies wyjsc[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:26_________________________________________________to sie nazywa modyfikacja planów. Albo pójde na piwo albo pojade posiedziec w miescie
  11. w takim razie nie szedl bym na piwo a do miasta
  12. moge jezdzic tylko to bedzie oznaczalo ze nie bede sie mógł napić...
  13. Nie przeszedł by sie ktoś dziś na szybkie piwko??
  14. i Panie również... :>[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 20:11_________________________________________________hehe dobre
  15. dzieki panowie za spocika
  16. hehe... nio tak. Ja tam jednak wole byc bez kropka Co do artykulu to wymienili tam że słabą stroną jest przekladnia. Podpisuje sie pod tym obiema rekami bo mnie sie przekladnia posypala i musze ja dac do regeneracji... Tyle że w ASO powiedzili ze to nie jest częsta usterka... ale w ASO pieprzą głupoty... Pozdrawiam
  17. jakto czy zaklada nowy czy pozostaje na swoim...? Przeciez jak kupił caly komplet to zalozy caly komplet... Przy jakim zacisku miałby pozostac?
  18. coś Ty Kerczi wczoraj narobił?? Będziesz dzisiaj na spocie?
  19. kurcze szkoda że musiałem byćw BB... Coś czuje że dużo się działo...[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 13:03_________________________________________________http://www.auto-swiat.pl/wydania,Audi-A4-2-0-TDI-Avant-Z-prestizem-ale-nie-bez-wad,23206,1.html Teskt o b7 z Auto-świata: "Najczęstsze usterki A4 produkowanego w latach 2004-08. I tak np. posłuszeństwa potrafi odmówić przekładnia kierownicza. Nie jest to awaria specjalnie groźna, za to mocno irytująca i droga w naprawie (zamienniki od 2810 zł)." Coś w tym jest :kwasny: Tak się te ch*je z ASO znają... Jak byłem to mi powiedzieli że tylko raz widzieli jak padła przekładnia przy 50kkm...
  20. http://www.auto-swiat.pl/wydania,Audi-A4-2-0-TDI-Avant-Z-prestizem-ale-nie-bez-wad,23206,1.html
  21. zderzaczek fajny...[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 16:47_________________________________________________fotki z allegro: http://www.bobery.pl/bobery/1,95871,5975998,Smieszne_fotki_z_Allegro.html :polew:
  22. ooo własnie, Kerczi....?
  23. ale nie w samym silniku...
  24. ja tam na mojego BLB nie narzekam...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.