Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tekst tekstem a ja teraz musze uzywac starej poczciwej n73...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no bo sobie makaron gotowałem chyba, i chcialem zobaczyc co sie stanie... Nie wrzuciłem a zanurzyłem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tez przyjade na rezanko. Jak narazie to umieram, panowie. Do tego wykończyłem sobie telefon... kto mi k**wa kazał go wrzucać do wrzątku...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja sobie :drunk:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja zawsze mam włączone gg ale jestem jako niewidoczny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to możemy na dłużej. ja mam duuuuużżżo czasu.[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:41_________________________________________________Cuber cholera chcesz iść czy chcesz poprostu ze mną troche pospamować... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Jak chcesz iść to po Ciebie podjade, jak nie chcesz to ide sam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no nie wiem gdzies na Kazika na chwilke?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, prosze nie łąpać mnie za słowa. Do miasta w sensie gdzies do lokalu :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to pójde ale pytam czy ktoś też nie chce iść bo wiadomo że w więcej osób jest lepiej :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poprostu chce mi sie gdzies wyjsc[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:26_________________________________________________to sie nazywa modyfikacja planów. Albo pójde na piwo albo pojade posiedziec w miescie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w takim razie nie szedl bym na piwo a do miasta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moge jezdzic tylko to bedzie oznaczalo ze nie bede sie mógł napić...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie przeszedł by sie ktoś dziś na szybkie piwko??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i Panie również... :>[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 20:11_________________________________________________hehe dobre
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki panowie za spocika
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
hehe... nio tak. Ja tam jednak wole byc bez kropka Co do artykulu to wymienili tam że słabą stroną jest przekladnia. Podpisuje sie pod tym obiema rekami bo mnie sie przekladnia posypala i musze ja dac do regeneracji... Tyle że w ASO powiedzili ze to nie jest częsta usterka... ale w ASO pieprzą głupoty... Pozdrawiam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jakto czy zaklada nowy czy pozostaje na swoim...? Przeciez jak kupił caly komplet to zalozy caly komplet... Przy jakim zacisku miałby pozostac?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś Ty Kerczi wczoraj narobił?? Będziesz dzisiaj na spocie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurcze szkoda że musiałem byćw BB... Coś czuje że dużo się działo...[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 13:03_________________________________________________http://www.auto-swiat.pl/wydania,Audi-A4-2-0-TDI-Avant-Z-prestizem-ale-nie-bez-wad,23206,1.html Teskt o b7 z Auto-świata: "Najczęstsze usterki A4 produkowanego w latach 2004-08. I tak np. posłuszeństwa potrafi odmówić przekładnia kierownicza. Nie jest to awaria specjalnie groźna, za to mocno irytująca i droga w naprawie (zamienniki od 2810 zł)." Coś w tym jest :kwasny: Tak się te ch*je z ASO znają... Jak byłem to mi powiedzieli że tylko raz widzieli jak padła przekładnia przy 50kkm...
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
http://www.auto-swiat.pl/wydania,Audi-A4-2-0-TDI-Avant-Z-prestizem-ale-nie-bez-wad,23206,1.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zderzaczek fajny...[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 16:47_________________________________________________fotki z allegro: http://www.bobery.pl/bobery/1,95871,5975998,Smieszne_fotki_z_Allegro.html :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ooo własnie, Kerczi....?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale nie w samym silniku...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tam na mojego BLB nie narzekam...