Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. No jeszcze zapomniałeś dodać że rysa na błotniku z tyłu zakłuca aerodynamike mojego auta i przez to musze walczyć cały czas na drodze.
  2. powitał wszystkich. Wąski jechałeś za Kerczim?? Chciało Ci sie czekać aż jego 140 kucy rozpędzi jego furmankę...? Kerczi nie przywykł do patrzenia w lusterko bo jezdzą tam tylko Cinquecento 700 i tym podobne. 900 i Sportingi już go biorą bez problemu :polew: Pewnie w międzyczasie wyprzedziło Was pare B5... :> :>[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 11:14_________________________________________________hmmm. a tak odbiegająć od tematu widziałem ostatnio A5 i jak koleś włączał kierunkowskaz to przygasał mu led z przodu po tej stronie po której był włączany kierunek. Czy to normalne? wie ktoś?? Nie wyglądało to zbyt fajnie
  3. oj Kerczi a Ty ostatnio to same dowcipy rzucasz... :gwizdanie: :gwizdanie: Choć mnie się to podoba. Dobry dowcip nie jest zły :>
  4. witam wszystkich spamowiczów
  5. i jeszcze za to płaci... :> :>
  6. No pięknie milo222... Żona poszła na zakupy a Ty bierzesz tył i przód i to bez gumek!! :polew:
  7. Kikut... kto to ku*wa jest Kikut...
  8. ja mam właczone ale mimo to nie przeszkadza mi to w pisaniu postów
  9. jaki masz przebieg autka marekg ??
  10. siemian odpowiedział(a) na zaden temat w Audi A4 B6/B7
    np. Kerczi
  11. kurcze co tu taka cisza dzisiaj?
  12. Cuber co z moim ostrzeżeniem?? W sensie że chce go już nie mieć i mieć go nie powinienem
  13. Powitał wszyskich w ten piekny poranek :hi: [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 07:21_________________________________________________wstawać wstawać Krakusy. Pora troszke pospamować :> :>
  14. hehehe, dobre. Dobra teraz naprawde ide spac[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 01:12_________________________________________________ :hi:
  15. poko poko, nie będe Cie przecież namawiał... Każdy ma to co lubi Ja sie zbieram spać bo musze wczesnie wstać. Dobranoc wszystkim
  16. no i trza było panikować...?? Od początku pisałem żeby poczekać na diagnoze a nie sr** w gacie
  17. Ja tam nie widzę różnicy jak to?? to drugie w HDR zrobione i brak neonow :polew: Aha PABLO jeszcze lampy z tyłu i wydech do wymiany i wtedy pogadamy o nawróceniu... wszystkim Pablo pomyśl nad tymi zmianami. Ten wydech i lampy naprawde nie pasują... :kwasny: Boseron dzięki za piwko
  18. o Ty... a kto by dywaniki wtedy od Ciebie kupił.... :polew: :polew: To na jaki nr. gg do mnie pisałeś?[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 18:16_________________________________________________wcześniej to troszke Pablo Ci sie marki samochodów chyba pomyliły...
  19. Daje każde piiiiniondze!! A na jaki numer piszesz? Nic nie nie doszło 2100970[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 18:11_________________________________________________o mój Boże Pablo nie rób tak więcej.... Mało zawału nie dostałem jak zobaczyłem pierwszą fotke... To jest wręcz niesmaczne a ja jem obiad....
  20. Wiesz Pablo jak lubisz takie gadżety a'la stalowe dywaniki to moge Ci zrobić dywaniki z blachy nierdzewnej bo używam jej do produkcji u siebie :polew:
  21. no wiesz tym dywanikom i niebieskim ledom w środku nie doruwnują nawet... [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 17:48_________________________________________________sorki Pablo musiałem...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.