Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. powitał :hi: Nie czepiać się mojej jazdy..
  2. no chyba tak bede musiał zrobić...
  3. ja lece spac. narazie panowie
  4. ...z miasta[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 00:30_________________________________________________ Ty z tym silnikiem BLB się nie wychylaj :polew:
  5. ja wlasnie wrocilem...
  6. hmmm a jak sprawdzic jaką mam i jaką ma Bose?
  7. Nie nie dzisiaj bez bonusów. A cośz innej beczki mam pytanko, może ktoś wie. Czy moge podłączyć głośniki z BOSE jak nie mam systemu BOSE (jeszcze ) Chodzi mi o te głosniki średniotonowe w drzwiach. Gdzieś czytałem coś o impedancji głośników BOSE, że nie zgadza się ilość Ohmów ze standardowym wzmacniaczem.
  8. jak by bylo od 2.0 tdi 170km to chetnie... Rezanie u kercziego stage 3 zostało zakończone ok 20:11 (wymiana tylnych boczków na te nowe z elektryka). Jeszcze tylko zVagowac[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 21:14_________________________________________________fajny dowcip: Siedzi sobie duży Jasiek w jednoste w Iraku. Któregoś dnia przyszedł do niego list od dziewczyny: - Kochany Jaśku, niestety nie mogę byc już dłużej z Tobą. Ta odległość jest za duża, a do tego zdradziłam Cię kilka razy, więc sam widzisz , że to nie ma sensu. Dlatego proszę Cię bardzo, abyś mi odesłał to zdjecie, które Ci dałam kiedyś na pamiątke - buziaki Ania. Jaśkowi przykro się zrobiło, ale co miał robić. Wziął owe zdjęcie i zaczął chodzić po jednostce i zbierać od chłopaków zdjęcia ich dziewczyn, dziwek, z którymi spali, sióstr i wogóle wzystkch lasek jakich zdjecia mieli. Uzbierało się tego ze 60 sztuk. - Kochana Aniu nie moge sobie przypomnieć jak wyglądasz, dlatego wyświadcz mi przysługe i wybierz swoje zdjecie, a reszte odeślij mi do jednostki - buziaczki Jasiek.
  9. Wąski ślizgi jeśli pasują to będe miał od Kercziego ze starych foteli. Szyba poszła jak kerczi próbował ściągnąc lusterko żeby zamienic na czarne (ode mnie). Okazało się ze wystarczy je przekrecic lekko w prawo i schodzi. Szyba u Kercziego jest juz nowa. Auto Kercziego :kox: U mnie wymienilismy listwy ozdobne drzwi z czarnych perlowych na alu (stare listwy kercziego) Kerczi thx.
  10. szybe jak mają to Ci na poczekaniu wkleją... tylko nie wiem ile musi klej schnąć...
  11. a co jarko chcesz jechac na kiełbaske?? hmm z tym kluczykiem kerczi to muza być te błędy co na Vagu wyskoczyły... tylko dlaczego... co ma piernik do wiatraka. A co do poduch to dziwna sprawa... przeciez wczoraj było wszystko ok a przepinaliśmy poduchy. Dzisiaj tylko odpinalismy kurtyny...[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 02:20_________________________________________________jakby co to podobno magicy co wymieniają szyby potrafią przekleić tą naklejke... mialem tak w poprzednim aucie[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 02:21_________________________________________________co do ceny szyby to nie jest tak zle. w ETCE tak na szybko jak sprawdziłem to coś koło 180 euro. Z ubezpieczenia sie zrobi...
  12. fotki z dwóch dni:
  13. eeee szkoda... głodny jestem
  14. no wlasnie skonczylismy rezac i zmeczony troche jestem. A Ty co spać nie możesz? Może przejechałbyś sie na kiełbaski bo nic dzisiaj nie jadłem...[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 01:46_________________________________________________a za chwile dodam fotki z dwudniowego rezania u Kercziego
  15. a co do strat... niech sie kerczi sam pochwali... tak to jest jak się ciągnie za lusterko.... :confused4: :confused4:
  16. nie no wszystko ok. Zmienilismy wszystko. Teraz jeszcze kerczi przykleja te listwy progowe z napisem s-line
  17. konczymy rezac czarny podsufit u kercziego. Cuber do czego sluzy ta czerwona plastikowa linka koło wzmacniacza w bagażniku bo sie ze mną kerczi kluci...
  18. nie no ale jak tak ogólnie patrze to nawet nienajgorszy ten wykres. W serii maksymalny moment 320Nm jest dostępny w zakresie 1750-2500obr/min. U mnie moment powyżej 320Nm jest w zakresie 1900-3950obr/min. No może chłopaki z tymi 404 Nm rzeczywiście troche przesadzili..
  19. nie... narazie nie bede robił korekt zadnych bo jestem zadowolony z tego co jest. Teraz trzeba zbierać na większy cooler i większe turbo.
  20. no właśnie wiem. Dość dziwnie ten moment przebiega...
  21. hmmm... Pablo ale ja program miałem robiony pół roku temu, tylko jakoś nie mogłem się nigdy wybrać na hamownie...
  22. wykres jest w moim wątku. Ale spoko tu też moge wkleić
  23. tak wyszło chłopakom z CompSportu... ja tam jestem zadowolony.
  24. jeszcze musi polakierować dokładke, a z tego co wiem to był przez ostatni tydzien chory i nie miał czasu się tym zająć :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.