Treść opublikowana przez FAFAL
-
[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??
U mnie w mieście jeździ Vectra A z tak otwieranymi drzwiami To dopiero jest szał i jeszcze do tego te wszystkie spojlery i kilogramy szpachli na niej Jak kiedyś mi się uda zrobić fotkę to Wam wrzucę hehe
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
Mam zimówki w rozmiarze 205/65/15 wiem, że nie jest on taki jaki powinien być ale w normie się mieści. Jakie ciśnienie powinienem mieć przy tym rozmiarze? Też 2,4 ???
-
[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??
Wygląda jak nowy wojownik Power Rangers - przybywa :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
[B5 AEB] kopcenie z rury w 1.8T + Filmik
Sam musisz ocenić czy to para czy dym- na pewno będzie gęstszy i gryzący, będzie też miał intensywniejszy zapach. A co do pary to normalne tym bardziej o takiej porze roku. Więc luzik nic tylko jeździć dalej
-
Znaczenie ET Felgi
Myślę, że opona będzie podobnie naciągnięta jak u mnie a według mnie ładnie to wygląda. Ale decyzja należy już do Ciebie
-
Znaczenie ET Felgi
Mam nadzieję, że coś zobaczysz na tych fotkach
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
To 23 zrobimy następny
-
Znaczenie ET Felgi
musti do opony 225/45 zalecana felga to 7.5" max to 8.5" więc jak będziesz maił 8" to fajnie będzie wyglądać - delikatnie naciągnięta Ja miałem 235 na 9" a max do tej opony to 9.5" więc podobna sytuacja jak u Ciebie. Mi się takie ustawienie podobało. Faktycznie będziesz musiał uważać na felgi żebyś rantu nie poobdzierał. Jak znajdę jakąś fotkę to ją wrzucę i zobaczysz jak to wygląda.
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
1 mi się najbardziej podobają, a tak na marginesie ten sprzedawca u którego wybierasz te lampy jest ok. Kiedyś kupowałem u niego też lampy do BMW były wadliwe ale odesłałem i szybko wysłali mi nowy komplecik. Żadnych problemów i niepotrzebnych zgrzytów. Także polecam
-
Znaczenie ET Felgi
Jaką mogę najszerszą felge włożyć zeby nic nie obcierało przy ET35 8.5" będzie ok czy 8" ???
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Iverson co z Tobą miałeś zmienić główny post :bicz3:
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Maciek mam nadzieję, że w Twoim przypadku nie można zastosować twierdzenia "lepiej Cię ubierać niż żywić" bo jeśli tak jest to współczuje teściom
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
No to nie ma no co czekać tylko ogłosić na 20 lub 21 .12 i powysyłać privy. Miejsce to samo. Skalarx będziesz?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
acha ogólnie to często tam jestem. No dobra to narazie ja też sapadam w kime
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
A no widzisz hehe. A ja nie wiem jak Ty wyglądasz Kiedy to było? Z tym zumem to dobry pomysł tam parking jest bo pod Koroną to nigdy nie ma miejsca
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Nie było źle, tylko tak pomyślałem żeby coś zmienić. Albo już zostańmy przy tym Kauflandzie, a później można pojechać gdzieś na jakąś herbatkę bo też się takie propozycje ostatnio pojawiły
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ok no to można porozsyłać. A miejsce jak myślisz? Może na tym parkingu nad zalewem Machowskim tam przy wisłostradzie??? Albo przy PKS? Nie wiem...
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
No ale po co? Chyba odwiedzają wątek A nie tak każdego z osobna trzeba zapraszać :gwizdanie:
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
No nie wiem to jak już chcesz dla mnie to bez znaczenia. Tylko nie wiadomo jak inni...
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
No to jaki termin proponujecie? 21.12 ? [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 23:46_________________________________________________Tomek co Ty na to? Może podaj ten termin, a chetni przyjadą na spota
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Może czas pomyśleć nad następnym terminem ??? [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 22:23_________________________________________________Macie jakieś ciekawe propozycje związane z miejscem spotkania? Tak się właśnie zastanawiam
-
Jaki laptop i dysk zewnętrzny ?
Ja kupiłem taki i jestem bardzo zadowolony: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=492405476 Dałem 2100zł
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
A u mnie po zmianie na zimówki w końcu nastała cisza i trochę więcej komfortu [br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 20:31_________________________________________________Wybiera się ktoś na spot do Rzeszowa?
-
[ALL] Dunlop Sport Maxx TT
lukaszr faktycznie masz rację. Chociaż wizualnie bardziej podoba mi się rzeźba bieżnika tej pierwszej. Ale w sumie nie ważny jest wygląd tylko właściwości. Pytanie dla użytkowników tych opon czy są one ciche? Zarówno jedne jak i drugie?
-
[ALL] Dunlop Sport Maxx TT
Też chcę kupić takie na lato. Ale to jest chyba najnowszy bieżnik Sport Maxx TT: A tu troszkę więcej info: http://www.opony.pl/opony_pl/information.aspx?ida=391