Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FAFAL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FAFAL

  1. To zależy gdzie ucho przystawisz... Ale ogólnie to zimno :>
  2. Przy tym ET 35 max felga to 8.5J ? Wtedy bedzie git?
  3. Yelo takie już były jak kupiłem. A powinny być na 45 prawda? Co nie zmieni faktu że i tak będzie obcierać
  4. Jutro zobacze jak się spisują moje Dunlopy bo dziś je założyłem. W poprzednim aucie było ok cichutko i dobre na sniegu
  5. Ja mam u siebie: tył - 235/40/17 ET35 szerokość felgi 9J (już przy jednej osobie z tylu na większych dołkach jak rozbuja to delikatnie obciera opona układa się ładnie w stożek) przód - 215/45/17 ET35 szerokość felgi 7.5J (jest ok tyle że opona nie jest naciągnięta ale nie ma też "balonika" jest równo) Zawieszenie WEITEC ale nie wiem o ile obniżone.
  6. Ive no mam nadzieję, że bedziesz zgadamy sie co i jak i pojedziemy. Tylko oponki zmień na zimowe żeby później znów problemów nie było. Ja dziś zmieniłem no i autko dużo na wyglądzie straciło może więcej chętnych bedzie na wyjazd do Rzeszowa Andronikus dzięki za fote hehe - spoko mam fure heh
  7. Widzę, że mojej A4 nie uchwyciło tam na zdjęciu albo jeszcze nie dojechałem :gwizdanie: W sumie to chyba było 7 aut jak dobrze policzyłem? Moim zdaniem nie tak źle jak na pierwszy raz Miło było Was poznać. Dzięki [br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 22:31_________________________________________________Panowie nie wszyscy naraz bo nie mogę nadążyć czytać tych wszystkich postów Jest tu kto w ogóle? Taka cisza, nikt nie pisze
  8. Kolega Tytus się zaoferował z takimi usługami ale nie wiem czy będzie na tym spocie.
  9. A ja z kolei polecam Dunlop SP Winter Sport 3D
  10. I wszystko jasne, przegłosowane, posiedzenie zamknięte A jak nie to... :polew:
  11. I jak tam przygotowania przed niedzielą? pewnie że tak
  12. Kolego GRazny tu nie chodzi tylko o większy śnieg lecz też o błoto pośniegowe. Więc chyba normalnym jest, że węższa opona musi go odprowadzić mniej niż szersza bo ma mniejszą powierzchnię styczności z drogą, a co zatem idzie szybciej uzyska przyczepność. Są to opinie oparte na testach i potwierdzone prze ekspertów. Chociaż moim zdaniem opona 205 na zimę to jeszcze nie tragedia. Przede wszystkim zdrowy rozsądek bo chyba przyznasz, że przesadą by było założenie jakiejś zimówki 255 czy większej
  13. Nie ma najmniejszego sensu prostować stalowej felgi. Tak jak koledzy napisali wyżej-za 50zł masz inną
  14. Też proponuję 16" chociaż 15" to tańsze rozwiązanie no ale rozumiem że o kasie nie rozmawiamy
  15. Ja mam 205 i jest ok
  16. Ja tak samo. I mają tylko jeden sezon za sobą a nie 10
  17. A ja mam pytanie czy ta 10 letnia opona spełnia w ogóle jakieś swoje zadania? Czy posiada chociaż polowe ze swoich właściwości opony zimowej? Moim zdaniem nie, bo ta opona dziesięcioletnia już jest chyba plastikowa a nie gumowa.
  18. Myślę, że z 10 osób sie uzbiera więc proponuję podać oficjalny termin żeby każdy już mógł sobie wszystko jakoś zaplanować
  19. Mi też taki termin odpowiada
  20. Coraz bardziej mi się to zaczyna podobać :>
  21. FAFAL odpowiedział(a) na FAFAL temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Do zawieszenia już się przyzwyczaiłem i raczej nie zmienię. Mam nadzieje, że podczas zimy będzie sie dało jeździć bez wiekszych problemów. Na przód włożę na pewno DEPO jak tylko będą fundusze, a silnik fakt słaby teraz chciało by sie większy, ale nie miałem na to wpływu podczas kupna więc narazie się cieszę z tego co mam
  22. i tu się mylisz...
  23. Ok postaram sie poszukać i porozsyłać. Panowie miejsce możemy zmieniać za każdym razem aż znajdziemy to najbardziej odpowiednie
  24. Ja też się piszę na taki spocik. Jeszcze tylko więcej chętnych później tylko jakiś termin i po problemie A z czasem wszystko sie rozkręci
  25. Witam JELITO. Mówisz, że czas na zmiany? Myślę, że to dobra zmiana przynajmniej na jakiś czas. Bardzo ładna furka ja jakoś Cię jeszcze nie widziałem w Tbg A jest chyba na co popatrzeć Pozdr.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.