Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elkrecik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elkrecik

  1. Witam wszystkich i od razu prosze o pomoc.Z gory zaznaczam ze lamer w sprawach audio jestem niestety dosc niezly. Sprawa nie dotyczy Audi a Pasiaczka 3BG (B5 po lifcie)i. Mam niestety seryjne glosniczki z przodu. Planuje niedlugo odrobinke polepszyc audio, waham sie pomiedzy SIGNAT H16 a μ-Dimension EL-6 Comp. Nowe glosniki wloze w przednie drzwi-stare przekladka na tyl. I tutaj mam pytanie: koszt przekladki i montazu w profesjonalnym warsztacie car-audio wyceniono mi na tyle ze niestety odpadlem totalnie , przekladke zrobi mi znajomy spec od elektroniki samochodowej, jakie elementy musze kupic do przekladki?? Znajomy dysponuje ograniczonym czasem, all elementy mam kupic sam. Wiem ze potrzeba mi 2 sztuki dystansow na przod ( bo podobno seryjne glosniki juz maja takie dystanse i dla nich nie trzeba, mozna przerzucic razem na tyl ), okolo 8m kabla (czy kable laczace tweeterki z seryjnymi glosnikami mozna przelozyc czy lepiej je zostawic w spokoju w drzwiach ??) i 2 maskownice ?? Co oprocz tego mi potrzeba ?? Jakies kostki, konektorki itp ?? Jednostka sterujaca to Pionek DEH-4400RB. Prosze o fachowe odpowiedzi, pozdrawiam
  2. Ja kilka dni przed slubem poszedlem na jeden wieczor z narzeczona do instruktorki tanca podszlifowac forme (ale wczesniej umialem tanczyc).
  3. Na Podkarpaciu czesto stoi na poboczu Fiat stilo z uchylona tylna klapa i fotoradarem w bagazniku...
  4. Ta niebieska S4 B7 widze prawie codziennie jak przejezdza kolo firmy, nastepnym razem jak bede widzial to zaczepie go z kalendarzem. Sound ma sliczny
  5. elkrecik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Podkarpacie:3 Ople Vectry C 2.8 T, czarna,szampańska a ostatnia chyba srebrna.
  6. Ja swojej kobietce pare lat temu kupilem jako prezent akwarium okragłe (kula 15 L) z filtrem, roslinkami i 3 rybkami. Dzien wczesniej akwaruim zainstalowalem w innym pokoju, a dokladnie w szafie przyszlej tesciowej a kiedy moja Luba poszla do pracy nastepnego dnia, ja ustawilem je w jej pokoju na wlasciwym miejscu. Mina jak zobaczyla Ale spodobalo jej sie bardzo
  7. Krzysztof Środoń Nowa Wieś
  8. Dziekuje za szybka odpowiedz :> Wszystko super ale sam juz nie wiem co wybrac:na 2-3 dniowy wypad na narty Szklarska jest troche daleko.... ehhh
  9. A gdzie te Albrechtowice ?? Bo szukam po google i nigdzie nic nie ma
  10. Krynica odpada raczej bo jezdze tam juz tak dlugo, ze po prostu znudzilo mi sie.. a co powiecie o Karpaczu ??
  11. Dziekuje za odpowiedzi, ale szukam pokoi o odrobine nizszym standardzie- 70 zeta za dobe to teraz troche dla mnie a duzo (oszczedzamy na remont domu). W pokoju chce miec tylko lazienke i lozko- bede tam tylko spal- all day na nartach
  12. Witam, wybieram sie za 2 tygodnie na narty do Zakopca. Planuje wyjechac w piatek po poludniu i byc tam do niedzieli wieczor. Czy ktos z klubowiczow zna jakis sprawdzony pensjonat w okolicach centrum Zakopca ?? Bo na necie pelno jest ogloszen, ale ja nie lubie rezerwowac w ciemno, wole znac opinie osob ktore juz gdzies byly. Szukam pokoju dla dwoch osob. Dzieki.
  13. Jak na taki mroz to i tak duzo nas bylo... :>
  14. elkrecik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dostalem zegarek od żony, reklamowke slodyczy od tesciowej i koszule od mamy Niestety- wyczekiwanych glosnikow do autka Mikolaj nie przyniosl
  15. Był pare lat temu w Auto-Bild test malych terenowek. Pamietam tylko jedno - nad Teriosem pastwili sie masakrycznie. Zajal ostatnie miejsce za zawieszenie (chyba nawet wywrocil sie), heble i ilosc miejsca w srodku. Jimny na 100% bedzie lepszym wyborem- moich dwoch znakomych ma i bardzo sobie chwala (jeden ma wersje hardtop, drugi kabriolecika).
  16. elkrecik odpowiedział(a) na siwy8416 temat w Audi A4/S4 B6
    Jezeli bedziesz sprzedawal felgi 17", to staly ich odbiorca (czyli ja) chetnie je przygarnie
  17. elkrecik odpowiedział(a) na siwy8416 temat w Audi A4/S4 B6
    Sadze, ze w koncu powinienes dac mi ja obejrzec w dzien , a nie w nocy pod piekarnia
  18. Tu masz dokladne instrukcje jak to zrobic : http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=49387
  19. Problem rozwiazany: tak jak pisal Motor, lozysko jest w piascie i wystepuje jako jeden element. Wymienilem na nowe i w koncu w aucie cisza Koszt:230 zl (SKF), + flaszka dla szwagra za wymiane. Pozdro i dzieki za opinie
  20. Postaram sie wpasc na zlocik, pozdro
  21. Wlasnie chodzi mi o to czy jest to lozysko czy piasta i jak to zdiagnozowac...
  22. Chodzi o to, ze maszynka jedynie napedza dane kolo- po osiagnieciu duzej predkosci obracania maszynke odstawia sie a kolo kreci sie samo- wowczas slychac ten szum i huczenie.
  23. Witam, mam maly problem w moim avancie- otoz powyzej 70 km/h slychac huczenie pochodzace z jednego kola. Bylem dzis u znajomego, podnieslismy cale auto na podnosniku i przykladalismy maszynke z kolem ktora sluzy do napedzania poszczegolnych kol (chcialem wyeliminowac mozliwosc uszkodzonej opony). Diagnoza- szumi w lewym przednim kole. W ASO powiedziano mi ze jest tam piasta i lozysko w cenach odpowiednio 400 i 500 zl Pytanie do ekspertow- coz to moze byc ?? Pozdro
  24. Szogun0 chyba jeszcze nie otrzasnal sie po slubie Nic ostatnio sie nie odzywa :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.