Treść opublikowana przez elkrecik
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
Fotki piekne, Wolskiego powinni zatrudnic jako profesjonalnego fotografa w jakiejs porzadnej gazecie (czyli nie w PL ) Gratulacje furacza- wspaniala bestia Niunia na zdjeciach tez niezla a na pewno lepsza od tej z sesji Eclipsa
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item251464785_audi_a4_t_u_n_i_ng.html
-
Nasz Moderator się ożenił :)
Pana Mlodego prosimy o fotki !!!!
-
Nasz Moderator się ożenił :)
Był już temat o zmianie stanu cywilnego u naszej klubowiczki- nasz szanowny moderator Szogun0 ( Sławek) tez, o ile uszy mnie nie mylą, pojął wczroaj za żonę Jolę. Szczęść Boże Młodej Parze !!!
-
A u mnie pokazały sie grzyby, a u was
Jutro jest wyjazd za free z pracy mojej żony do miejscowosci Harasiuki kolo Leżajska- wszystko byloby wypas, gdyby nie to, że od wczoraj chory jestem
-
Strefa Śmiechu
-Babciu widziałaś moje tabletki? Były oznaczone LSD -Pier...lić tabletki, widziałeś !@#$% tego smoka w kuchni?
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Przy okazji wymiany rozrzadu warto wymienic paski od klimy i alternatora. Ich rolki i napinacze tez. Ja w Passacie wymienilem rozrzad 2 tyg. temu nie zwracajac uwagi na rolke od alternatora i dzis rano zaczela mi sie tluc
-
Cyfrówka Sony DSC-W200 czy warto?
Tez zastanawialem sie nad IXUSEM ale cena niestety byla dla mnie zaporowa (jak za tak malego pstrykacza, co wiecej- jest to nowosc, wiec cena jest teraz grubo podwyzszona). Panasonic TZ niestety- do malych nie nalezy...
-
Cyfrówka Sony DSC-W200 czy warto?
A Panasonic serii TZ ?? Ja kupiłem sobie z żoną przed podrożą poślubną TZ-2 i jestem bardzo zadowolony. Nie jest to wypas sprzęt , brakuje mu wielu ustawień manualnych, ale dla takiego pstrykacza jak ja w zupełności wystarcza. Ma wspomniana już we wcześniejszym poscie optykę Leica i zoom optyczny 10x. Z szybką kartą 1GB Kingstona zapłaciłem za niego 1150zl. Największa wada- brak ustawień mocy lampy błyskowej (w zamkniętych pomieszczeniach, przy bardzo słabym świetle i bliskiej odległości trochę "przepala" twarze). Ale i tak bardzo polecam Aha- a model wyższy, TZ-3 jest chyba 150 zł droższy (większa matryca i większy LCD).
-
Tak u nas jezdza na Podkarpaciu...
Nie obraz sie Elmo (nie wiem skad jestes) ale niestety takie show widze na trasie w wykonaniu zwlaszcza kierowcow z rejestracjami z Jasła i Sanoka... Oczywiscie nie jest to zasada ale jakos mam szczescie do ogladania takich imbecyli zwlaszcza pochodzacych z takich rejonow
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A moze niedziela ?? Dla wiekszosci sobota to najbardziej zapracowany dzien Szogun - Ty sie dobrze zastanow nad tym slubem, po nim na zlot juz nigdy nie pojedziesz
-
[B5 ADP] Moja blond niunia :)
Widze ze kolor bialy (i jego pochodne kremowe) jest coraz bardziej popularny. Wczesniej nie lubilem aut w tym kolorze, ale niektore maszyny zrobione w duchu Dubai Style wymiataja Zaloz felgi, lampy jak koledzy doradzaja i bedzie git.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Cholera ja bylem na pierwszym spocie i od tego czasu nigdy nie mialem okazji aby zajrzec ponownie- zawsze cos wypadalo innego. Tak to jest jak sie czlowiek ożeni...
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
Eeee tam, nie przezywaj "zdrady". To Ty masz byc zadowolony z autka, Tobie ma sie podobac. Ze zdjec wyglada na bardzo zadbane, jezdzilem 520- rakieta to nie jest ale bardzo przyjemne auto. Ehhhh jak ja Ci zazdroszcze napedu na tyl...... Przy zakupie A4 mielismy dylemat, bo znalezlismy rowniez sliczna czarna 320d touring, bylem na nia bardzo napalony ale niestety biala skora we wnetrzu skutecznie obrzydzila mi auto i jest A4 (z ktorej bardzo jestem zadowolony). Gratuluje furacza
-
Jaki monitor LCD polecacie ?
Jezeli chodzi o monitory z nizszej polki moge polecic Samsungi. Bardzo dobry stosunek jakosci do ceny, niezly serwis. Ja od dawna uzywam jednak monitorow iiyama- patrzac na suche dane techniczne nie wypadaja jakos super swietnie,a ale odwzorowanie kolorow jest wspaniale.
-
Czas urlopów.gdzie?
13 sierpnia lecimy na podroz poslubna do Turcji, na wybrzeze egejskie na 2 tygodnie
-
220 tyś kilometrów czy to dużo???
Swojej A4 szukalem z tata 9 miesiecy. Obejrzalem chyba z 30 aut, z tego okolo 6 A4. Tylko ostatnie bylo warte uwagi, kupiliśmy od pierwszej wlascicielki w PL, z lekko obtartymi tylnymi drzwiami, sprawdzalismy zarowno w serwisie jak i w specjalistycznym zakladzie blacharskim. Oryginalny przebieg- 112 000 w 3 lata, all robione w ASO. To jedyne auto ktore bylo spoko- pozostale A4 z rocznikow 2001-2003 (all sprowadzone) mialy krecone liczniki na "średnia krajowa"=140-160 000km. Rekordzista z 2002 mial na liczniku 89 000 (potwierdzone heh ksiazka) i 350 000 przebiegu oryginalnego. Dlatego ja w okazyjne auta z Niemiec nie wierze
-
Jaka mape wybrac ??
Witam wszystkich, zastanawiam sie nad kupnem jakiegos MIO + mapy do navi. Sam nie wiem co wybrac- TomTom, Automapa, MapaMap itp. Sprzet bedzie mi sluzyl raczej do jazdy po PL, kilka razy w roku Chorwacja, Slowacja,Wegry, Czechy, Austria,moze Francja itp. Co doradzacie??
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item205028450_tuning_audi_a4.html to chyba tylko do tego dzialu sie nadaje.Masakra.....
-
Czyja A4 byla w Operacja Tuning ??
Witam, program OPT w TVN jest taki sobie, ale niebieska z ostatniego programu, przerabiana w AG Tuning jest boska Przyznac sie -szczesliwy wlasciciel jest na forum ?? Karbonowa klapa tylna i lotka na niej sa wspaniale
-
Potrzebuję informacji odnośnie wezwanie na Policję
Adadur- tak od tylu Ci zajechali ??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ciesz się, ciesz Bo potem to juz tylko gorzej Ty to zawsze mnie pocieszysz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie- ja z gory mowie ze odpadam jezeli chodzi o ten zlot, za duzo mam ostatnio na glowie
-
Quad do 15000zł, ma ktoś jakieś doświadczenie???
A w jakim terenie zamierzasz sprzet wykorzystywac?? Ciezki teren czy juz ujezdzony lekki ?? Quad o ktorym wspominalem - Arctic Cat, nie nalezy do latwych, o czym nie wspomnialem. Przy wlaczonych all blokadach i 4x4 utrzymanie go na prostej drodze jest strasznie trudne, poza tym dla mnie, czyli poczatkujacego raczej quadowca sprzet byl za mocny- 60 KM naprawde robi z tego sprzeta niezly pocisk. Do tego waga - 400kg, w zakretach trzeba dosc uwazac, chociaz sasiad wiekszosc przejezdzal na 2-och bocznych kolach Z jednej strony bylem na sprzet niezle napalony, ale z perspektywy czasu wzialbym cos lzejszego i slabszego.
-
Quad do 15000zł, ma ktoś jakieś doświadczenie???
Hmmmm chyba lepiej troche dolozyc kasy. Moj sasiad bawi sie quadami,motocyklami dosc ostro (skutery,choppery,quady,supersporty-troche tego sie przewinelo przez jego rece), pytalem go bo sam jestem zainteresowany. A wiec- on odradzil mi wszelkie quady sportowe z napedem tylko na 2 kola (fakt ze na moich terenach gorek nieeeeee brakuje ), on mial ostatnio Arctic Cat 600(cus takiego:http://allegro.pl/item193759731__arctic_cat_650_h1_2007_.html) chyba z full blokadami mostow, dyferencjalami,wyciagarkami itp i ten sprzet mi doradzal. Jezdzil nim naprawde ostro, w ciezkim terenie,jedynie tulejki na wahaczach wymienial. Sprzedal go w tamtym tygodniu za 23 000,gdyby nie slub to powaznie bym sie nad nim zastanawial