Treść opublikowana przez Goofy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kwestia przyzwyczajenia mi sie przydaje trzeba wykorzystać ją do wielu zastosowań Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mi w maju rok. A nie wstydzę się i noszę! Wysłane za pomocą Commodore 64
-
WOT - World of Tanks
Moj nick lucjan0681e zapodajcie do mnie gram od 4 do 9 Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ooo i nic sie nie chwaliłeś? To na spocie flacha z ciebie Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Problem z otwieraniem klapy bagaznika w kombi
U mnie wymiana silniczka pomogła i juz się otwiera. Poprostu był za mały prąd na sucho otwierał - stymulując zamknięcie a przy obciążeniu już nie Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Kontrolka przepalonej żarówki - sporadycznie
U mnie tak było i okazało się że był słaby styk i wytopił się styk w zarówce aż przestała całkiem świecić Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Samowłączająca sie wycieeraczka tylna
Zauważyłem że jak mam włączony zaplon i otwartą klapę tylną -avant to włącza mi się wycieraczka. Czy ktoś miał taką przypadłość? Dodam ze światełko w klapie i wnętrzu nie zawsze działa, czy to jest obiaw uszkodzonej wiązki? Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Kontrola trakcji - kontrolka z nikąd...
U mnie tez tak bylo i padl czujnik stopu pod pedałem hamulca. Kontrolka trakcji poprostu ostrzeda ze włącznik świateł stop za pedalem ulega awarii Poczytaj w zrób to sam w warsztacie, watku o wymianie czujnika stopu tam sa wszelkie informacje Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
spoko. spoko to dla potomności może ktoś wykorzysta moje patenty, na tył już w głowie mam plan jak to zrobię, muszę nabyć potrzebne elementy i będziemy rezac cześć gratów do wył. airbag-u już kupiłem (lampkę i wyłącznik- wiązka gratis, aby nie wiem czy taka jak potrzebuje) czekam na paczkę i będziemy myśleć co dalej Co tu taka cisza? Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Poszło pwWysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zarzuc foto wnetrza pppielnicy i po wyjęciu wkładu jak możesz. Wysłane za pomocą Commodore 64 zamośćKiedy wracasz? Pamiętam ze masz mnie odwiedzić. Obmyśliłem też prostszy sposób podpięcia led popielnicy- bez lutowaniaWysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ma ktoś podświetlana popielnice tył? U mnie jest zaślepka i myślę o rozbudowie coś w stylu przedniej Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja to raczej nie dam rady, mam zapowiedzianych gosci. Wysłane za pomocą Commodore 64
-
emblemat AIR BAG z A3 do A4 przekladal ktos
Czy da rade przełożyć kontrolkę wraz z ta szybka z audi a3 do a4 b6? Pierwsze foto to a3 A drugie a4 b6 probowal juz ktos? Potrzebuje kontrolkę w swojej a mam szyberdach i nie wiem czy podejdzie Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jest ktoś w grupie co by mi polutował włącznik drl? Okazalo sie ze jest przepalony i trzeba jakieś cienkie kabelki wlutowac, ja umiem tylko grupsze sprawy i mam za duza lutownice. Pomoże ktoś to ogarnąć? Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wg mnie tylko ledy ale moge sie mylic Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak bys jechal do Kolano zapytaj o wylacznik airbag metalowa wkladka kluczyka nr 8E0 919 237 i instalacjaschowka z kostka 5 kabelkow do tego wylacznika, i lampka do podsufitki z airbag kontrolka Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
przekaźnik, albo rozladowany akuTomek na pv masz fona ;-) Odezwe sie jutro. Dzis wybralem sie na wies pomoc przy zniwach- i zaczynam sie zastanawiac czy to byl dobry pomysl.Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Nie znam sie na tym az tak. Podejde jutro do elektryka niech zajrzy. Wazne ze dziala szkoda tylko ze nie dziala pokretlo Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Trzeba bylo rano bo juz wrocilem ale Brzózka sie wybiera to gadaj z nim Wie może ktoś czy da rade kupić ta spreżynke do dekielka alumy chodzi mi do tego malutkiego w otworze cantrujacym Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
zrobilem jak mowiles i zadnej reakcji niema, nawet jeszcze raz sprawdziłem i wszystko wg schematu jest
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Spróbuje, mówisz że powinno rozwinąć problem mam tez drugie pytanie, czy włącznik wam się podświetla? Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Tego niewiem. Jeden co kupiłem nic nie działało, i kupiłem drugi to przełącza wiec chyba dziala Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Coś źle podłączyłeś nie jest to możliwe 3 razy sprawdzałem i wszystko wg schematu,
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Spoko podaj tel na pw to bede dzwonil jak cos Wysłane za pomocą Commodore 64