Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Goofy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Goofy

  1. Pawel jak cos pisz, ja Sprancowi dalem namiar, mi przyciemniał i Marcin u niego robił, wszyscy raczej zadowoleni
  2. Bns Concert 3 Też powinny działać Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  3. Dzięki wielkie. Pozdrawiam
  4. Witam, zmieniłem radio z concert 2 na bns 5.0, mam mapy i antenę gps, ale nie wiem która cyfrę w instrumentach zmienić aby wyświetlało manewry na fis, chodzi mi o ścieżkę i która cyfrę zamienić i na jaką?
  5. A masz ledy czy zwykłe żarówki?
  6. Mi padł nowy po 3 dniach
  7. Goofy odpowiedział(a) na rysuchom temat w Audi A4 B6/B7
    Masz inne mocowanie i jest pod czujnik deszczu, w b7 jest chyba taki sam nr części, ale b6 na bank jest inne z samego wygladu
  8. Kolega mówi że nie powinno go to obchodzić, przyjechałeś na regulację a nie na badanie, na badaniu mógł by odmówić a tu nie powinien wnikać. Chyba że boisz się to na jakiś warsztat gdzie mają urządzenie sproboj
  9. Ty jedziesz na badanie czy ustawienie, jak robił będzie problem jedz do następnego, Jutro zadzwonię do kumpla diagnosty zapytam
  10. Jedz na stację diagnostyczna to ci ustawia, to chyba ze 20 zł kosztuje
  11. Goofy odpowiedział(a) na Fenix90 temat w Audi A4 B6/B7
    Napisz do Kraju, on jest w stanie ogarnąć ci cała wiązkę i tylko podłączasz,
  12. Jak coś służę kontaktem na przyciemnienie, ostatnio za b7 350, z tego co pamiętam Marcinx52 płacił
  13. Potwierdzam, Roberto321 wykonał mi taką przeróbkę i wszystko śmiga wyśmienicie, jeszcze raz serdecznie podziękowania za pomoc w wykonaniu tego moda dla Roberto 321.
  14. Najlepiej kupować na zywca i sprawdzać kluczykiem, choć u mnie kluczyk pasował ale całkiemod innego modelu stacyjka (A3) się okazało, ale kolega z forum ogarnoł i z 2 zrobił jedną działająca. Jak coś mam stacyjkę - korpus mogę oddać ci w cenie przesylki, tylko nie wiem czy będzie pasować do twojego.
  15. Wg mnie to masz stacyjkę nie do swojej wersji, do czerwca 2002 były podświetlane w chromie później już plastik bez podświetlania, mówię o b6
  16. Jak mam moduł AD - nie da rady przypisać kluczyka od b7, czy się mylę?
  17. W b6 świeci na pomarańczowo przy włączonej auto
  18. jeśli o sam język Ci chodziło to mogłeś się odzywać na zmianę bym Ci płyty użyczył bo mam również z 2008r w moim BNS.A inne pytanko bo dwie wersje słyszałem czy zmieniając z BNS na RNS trzeba coś dodatkowo czy bez problemu wyjąć i włożyć ? i wszystko gra i buczy Szczerze mówiąc to nie zaglebialem się w temat ale myślę że nie, w piątek przerabialiśmy koledze z 1 din na rns-e, tylko przejściówka i przejściówka do anteny i wszystko hula, wiec mysle że tak samo jak z bns, dzięki za chęci ale chciałem mieć swoją płytę, a okazyjna cena była.Tylko z tego co kojarze inne są przejściówki niż do bns (prądowa,głośniki ) Witam może ktoś wrzuć obraz płyt ISO na chomika lub gdzieś ? mi wyskakuje w BNS 5.0 coś takiego Tej płyty nieda się zrobić kopi, szkoda czasu i nerwów, ja kupiłem za 30 zł z wysyłką na Allegro, poszukajmy coś się trafi
  19. Pytanko, czy za aktywację przednich lamp( same mijania- xenon) odpowiada 7 pin włącznika świateł? Chodzi mi o to czy możliwe że to że z przednich mijania zrobiło mi jazdy dziennej to wina 7 pinu wlacznika świateł? Jak go odlacze to wylaczy xenon ( mijania) w swietle dnia czy nadal będzie świecił, ( nic poza przednimi mijania nie świeci) dołączamy opis włącznika, I moje zdziwienie, dziś wszystko działa, a jedyne co robiłem to była wymiana termostatu, czy miało to coś wspólnego, tego nawet najstarsi Górale nie wiedzą.
  20. a wiec znalazłem różnice jest to ze w moim schemacie pin 4 i 8 są zasilane z rożnych źródeł a w tym od lusterka z jednego (pin 1 wł. świateł) ja mam drl wg 2 schematu. Jutro zamienię i zobaczę czy problem zniknie Przyczyną może być to że nie podpiołem pinów w pomarańczowa kostkę słupka A? Po prostu u mnie są puste i nie mam do czego sie wpiac
  21. Koledzy Pytanko: zamontowalem i wszystko działa, ale po zgaszeniu auta na funkcji auto świecą mi xenony, również świecą jako jazdy dzienniej- ale tylko z przodu, mam DRL i chciał bym na nich jeździć lecz nie wiem jak ten xenon wylaczyc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.