Treść opublikowana przez antonio
-
[B5 AVV] Mryga wyświetlacz klimatyzacji - co to może być ?
następnym razem zanim coś napiszesz :szukaj: :szukaj: zaraz topic poleci do kosza
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
tylko i wyłącznie 1 opcja
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum Zapraszamy na Spoty 3M na parking podziemny w CH Matarnia w każdą środę o 20:00- [B6 AVF] Moja A4 z 2003r Avant. - niezawodna.
gała ujęta w planach- [B6 AVF] Moja A4 z 2003r Avant. - niezawodna.
felga większa obowiązkowo wielkie gratki za dotychczasowe mody- [ALL] Świecące listwy progowe - choinka ?
miom zdaniem te wzorki które zaznaczyłem są kiblowate- [ALL] Klimatyzacja samochodowa - dobry warsztat i tani - POLECAM!!
Tak jak w temacie polecam warsztat AUTO-KLIMAT z Gdyni, robili mi sprzęgiełko zrywne na kółku od kompresora klimy - TANIO, SZYBKO i SOLIDNIE Adres: AUTO-KLIMAT 81-313 Gdynia ul. Tatrzańska 8a tel. (058) 621-94-44 kom. 600-226-235 Marcin - szef- [ALL] Felgi podobne do Tomason TN6
kolega Bartek85 oczytał się, że felgi tylko ORI lub dobrych marek a tak naprawdę to nawet repliki nie muszą byc słabe, wiem to po sobie gdyż miałem replikę w rozmiarze 17' a teraz mam 18' i wcale nie są plasteliną :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum- [ALL] Świecące listwy progowe - choinka ?
bida z nędzą- [B6 AVF] Drżenie postojówki
blaszka od masy może dobrze nie dotyka żarówki w oprawce, lub żarówka kończy swój żywot banalna sprawa a Ty się o takie coś pytasz, jak sam nie sprawdzisz to się nie dowiesz- Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 1Z] Nastawnik pompy wtryskowej
kolego sprawdź VAGiem co i jak, może jakieś błędy BTW kiedyś w Audi B4 1Z miałem podobne objawy szarpania i po kilku dniach przeszło (auto miało 311kkm)- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum- [ALL B7] Moja A4 z nowymi felgami
środeczek fajny :good:ale zmienił bym to drewienko- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum Zapraszamy na Spoty 3M na parking podziemny w CH Matarnia w każdą środę o 20:00- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj - Nowicjusz - wątek powitalny