Treść opublikowana przez antonio
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
fajna ale mi nie podchodzi ten spojler na klapie zmień alu na 18' pozdro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spot dziś normalnie na 20:00 ???????????
-
[B6 AVF] Filtr oleju firmy BOSCH A4 B6 AVF 2004 Avant 96kw
filtr powietrza też wymień i kabiny żeby nie pachniało grzybkiem w kabinie :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Kolejna moja a4 :) Tym razem szara myszka :)
fajniutka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale z obiadem czy bez?? Taka fest stawka to chyba bez obiadu co?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
boicie się choróbska, co? hehe beka, ja o tej grypie sie dowiedziałem dopiero w powrotnym samolocie jak dali do czytania gazety :gwizdanie: Alv będziesz w środe na Matarni??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alona wróciłem wczoraj i jak narazie chyba jeszcze jestem zdrowy :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no no ja pamietam tylko koleś teraz ma trasy i od 2 tyg jest za granicą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ciekawe ile kosztują jaką max kwote jesteś w stanie zapłacić za nie jeżeli już je znajdę??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a jakie rzeczy chcesz z Guessa? jakas fajna torbe i buty, a będziesz jechał do outletu?? do kiedy zostajesz ?? o rany, czyli ja mam trafić w Twój gust i wybrać dla Ciebie torebkę i buty?? Widziałem Cię tylko 2 razy Z Las Vegas dzisiaj wyjeżdżam zwiedzać Grand Canyon i jutro z rana wylatuje do Chicago i z tamtąd do Warszawy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a jakie rzeczy chcesz z Guessa?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gadka szmatka, a ja dalej zostane przy swoim. Jak z tymi żarnikami?? mydlo nie ma takiej mozliwości abym gdzies znalazł sklep moto - w Las Vegas poza sklepami z giftami nie znajdziesz tu innego
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
heh, nie wyjechałem tu poślubić murzynkę :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pozdro yyyyyyyyyyyyly to do Kaczy bylo o zdjecia ze spota :polew: :polew: :polew: bieniek zdjęcie udowadnia że to nie "bierki za stodołą" :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pozdro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co niektórzy grają w CASINO w Las Vegas :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
grafi udowadniam niedowiarkom :gwizdanie: Alona a co potrzebujesz???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam wszystkich!!!! Siedze sobie w Novotel'u w New York'u u mnie jest godz 21:30 a u was 3:30 w nocy i na forum zaledwie 5 osób :/ Jak sie wyrobie to na spocie będę 28.IV bo wracam 26 Jest zaje''''ie Pozdro antonio Na dokładkę abyście nie powdzieli, że ściemniam wrzucam trzy fotki:gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jaca.13 pisał, że jedyne wolne popołudnie w jego tygodniu pracy to właśnie środa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dla mnie bardziej by odpowiadał wtorek :gwizdanie: czy tak czy siak i tak nie da rady wszystkim dogodzić
-
[ALL] Dodatki do olejów i paliw
ja osobiście nic nie dolewam :gwizdanie:
-
[ALL] Jaki ON?
Ja osobiście iz mieszkam blisko Rafinerii Gdańskiej leję Diesel Dynamic na stacjach LOTOS
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ciiiiii wszyscy spią ta, chyba chleją :polew: ja osobiście robiłem dzisiaj pierwszego grilla w 2009r okazją było to, że w niedziele wylatuje do USA :gwizdanie: Miłego środowego spotowania Pozdro antonio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale dostała kopa w dupkę chcesz jeździć autem 50/50 ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
MySTOry jak chcesz kupić lepszą to sprzedaj swoją i dozbieraj troszkę skoro pracujesz nie kupuj odrazu skoro nie masz tyle kaski TAKIE JEST MOJE ZDANIE :gwizdanie: