Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. no na to jest czas, więc z czasem wyjdzie w praniu
  2. antonio i Łepski chcą się z kimś zabrać,także mielibyście wache na trzech waldi a ty byś jechał swoim? ja ewentualnie pojadę swoim i bym mógł kogoś zabrać
  3. na czwartek to dopiero kosz odbiorę od Gleby jeżeli wyrwę się aby go odebrać
  4. zobaczymy, spokojnie jak nie da się to trudno - obkleję tunel i będę po troszeczku piłował [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:29_________________________________________________podaj VIN na PW zobaczę czy mam w swojej bazie danych
  5. w BDG z grudnia 2004 są 8E0145805P lewy 8E0145806C prawy
  6. ładny 1Z(etor)
  7. jarko jutro uzupełni listę, ciekawe ile będzie jutro osób zapisanych
  8. Bieniek masz aku w aucie? chciałbym jutro sprawdzić RNSa i pożyczyć Twój panel od klimy bo chce swój przyrezać i potrzebuje w celu zwymiarowania
  9. ja też się zapisałem, najlepiej chciałbym się z kimś zabrać
  10. Wejdz w ostatnie posty w watku o module kierownicy w dziale warsztat, tam przed chwila ktos podal numer
  11. Jutro zobacze bo siedze na telefonie, mam gdzies obudowe ale chyba troche krzywo wycieta
  12. ale będzie rezanko tempomatu
  13. Radio to akurat seria
  14. ja myślałem że masz audi z 2004 a w radiach z konca roku 2004 działa w pełni
  15. jeżeli założyłbyś kiere z b7 to nie działałaby lewa rolka w kierze. Dzialalaby tylko glosnosc
  16. licz się z tym że masz stare radio i musiał bys założyć nowsze lub rnse
  17. no na kiere musisz jeszcze tysiaka mieć
  18. jaki moduł? Q?
  19. nikt nic nie wie [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 20:49_________________________________________________waldi a graty już masz skompletowane??? co wkońcu zakładasz?
  20. jak przywieziesz kiełbachę to będzie
  21. jeszcze słowo gówniarze
  22. chwilowo załapałem dobrą, kasiastą robotę w związku z tym A4 "ma czas"
  23. nic jeszcze nie robiłem tylko wygrzebałem fotele i rozebrałem słupki od wewnątrz
  24. pytam bo może udałoby się wyrwać tanio

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.