Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. ładne korekcje na pompkach
  2. Co myślicie nt tej firmy http://www.iga-glass.pl/ można tam oddać mk4 na wymianę szyby??? Szybę mam swoją
  3. wypasik jak na 1.9
  4. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czemu nie kupiłeś multifunkcyjnej?
  5. i butelek nie chce potłuc
  6. 209.000km Log (011) Log (004) Log (008) Log (003) Log (010) _________________________________________ edit 01.01.2012 217.000 log EGR który był niedawno czyszczony (był dosyć zabrudzony) Grupy: 003,008,010 stat i dyn - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_67530.html Grupy: 003 BS - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_67531.html powiedzcie czy wszystko z nim OK? (sam osobiście nie mam do niego zastrzeżeń)
  7. to żeś mi teraz dał do myślenia
  8. a do tych jaki dystansik mam wziąć??
  9. to w takim razie trzeba wziąć te 15mm
  10. myślę, że te 15mm to już max, żeby za dużo nie wystawały
  11. ty chcesz do tych swoich ori 17" te dystanse??
  12. to głowa Cię nie boli
  13. Siema, jak żyjecie?? Głowy bolą??
  14. powoli się zwijam na życzę wam szmpańskiej zabawy i udanego wskoku do nowego roku!!! Trzymta się
  15. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ogry kto ma sedana z dziurą w dachu??? Brać http://allegro.pl/audi-a4-07r-8e0-sedan-podsufitka-czarna-s-line-i2028443376.html
  16. Przecież Prezes założył przed świętami wątek z życzeniami Świąteczno-NOWOROCZNYMI No ale nic... Życzę wam dużo zdrowia, szczęścia, kasy i bezawaryjności waszych Audiczek
  17. antonio odpowiedział(a) na piotrcar temat w Inne marki
    no fajny T.7
  18. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    masz na myśli darmo??? jestem pierwszy ;]
  19. no ja bym ogarniał transport jakby był z B7... wolę z B7 bo ma końcówki z nierdzewki
  20. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zwykly b7
  21. też bym chciał dystanse na lato

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.