Treść opublikowana przez antonio
-
[B6 AVF] Problem z EGR?
ładne korekcje na pompkach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co myślicie nt tej firmy http://www.iga-glass.pl/ można tam oddać mk4 na wymianę szyby??? Szybę mam swoją
-
[B7 BRB] Oj tam, oj tam
wypasik jak na 1.9
-
B6 DIVISION
czemu nie kupiłeś multifunkcyjnej?
-
[B7 BPW] Proszę o ocenę stanu silnika
ok, dzieki przemo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i butelek nie chce potłuc
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ekstra
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
fajna gleba
-
[B7 BPW] Proszę o ocenę stanu silnika
209.000km Log (011) Log (004) Log (008) Log (003) Log (010) _________________________________________ edit 01.01.2012 217.000 log EGR który był niedawno czyszczony (był dosyć zabrudzony) Grupy: 003,008,010 stat i dyn - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_67530.html Grupy: 003 BS - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_67531.html powiedzcie czy wszystko z nim OK? (sam osobiście nie mam do niego zastrzeżeń)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to żeś mi teraz dał do myślenia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a do tych jaki dystansik mam wziąć??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to w takim razie trzeba wziąć te 15mm
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
myślę, że te 15mm to już max, żeby za dużo nie wystawały
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ty chcesz do tych swoich ori 17" te dystanse??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to głowa Cię nie boli
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema, jak żyjecie?? Głowy bolą??
-
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
Zyje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
powoli się zwijam na życzę wam szmpańskiej zabawy i udanego wskoku do nowego roku!!! Trzymta się
-
B6 DIVISION
Ogry kto ma sedana z dziurą w dachu??? Brać http://allegro.pl/audi-a4-07r-8e0-sedan-podsufitka-czarna-s-line-i2028443376.html
-
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
Przecież Prezes założył przed świętami wątek z życzeniami Świąteczno-NOWOROCZNYMI No ale nic... Życzę wam dużo zdrowia, szczęścia, kasy i bezawaryjności waszych Audiczek
- RS reaktywacja :)
-
B6 DIVISION
masz na myśli darmo??? jestem pierwszy ;]
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
no ja bym ogarniał transport jakby był z B7... wolę z B7 bo ma końcówki z nierdzewki
- B6 DIVISION
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
też bym chciał dystanse na lato