Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. ale przebieg http://otomoto.pl/audi-a4-2-0-tdi-led-bixenon-C22673882.html
  2. ehhh nie przejmuj się, Daniel zazdrości Ci 2.0w Quattro dlatego doczepił się chromów
  3. oki, a może wydrapiemy na skórce gałki nasze niki z forum
  4. 503-586-676 wysil móżdżek http://az.gda.pl/kontakt.html
  5. ja może będę wcześniej ale zostanę do 19:15
  6. no zrobimy, niech każdy coś przywiezie
  7. łeeeh to Zolti jak poprawi to auto zostaje u Ciebie, pewnie nie opchniesz już
  8. zgadujcie się w kilka osób lub ewentualnie we dwóch i podlatujecie jednym autem do GD w kupie zawsze raźniej
  9. Bieniek B6 odpalone??? Przygotuj mi na jutro gotówkę za prezent osoby które mi dały kasę to mydło i Łepski
  10. gałeczka będzie na jutro
  11. też tak myślałem
  12. ile wypadałoby skasować klienta za wypalanko DPF w B8?
  13. Info z Niemiec: gałka dziś wyjeżdża, jutro będzie w Poznaniu a środa ewentualnie czwartek w GD
  14. daj więcej szczegółów z akcji
  15. łooo to ostre rezanko kiedyś czytałem trochę wątek o tym i ja osobiście bym tego nie robił jakbym nie miał poza lusterkiem fotochrom bo to akurat pikuś (zakładasz lusterko i ciągniesz prąd od lampki w podsufitce i działa) tak w ogóle to nie wiadomo jeszcze czy gałka dotrze na spota zamówiona jest i Domi czeka na info od helmutów na kiedy załatwią
  16. nie becz masz chlewnię w mieście?
  17. Wladi nie rób boruty lukasera zgadamy się bliżej zlotu bo narazie jest jedna wielka niewiadoma.... nie wiadomo w którym aucie będzie paliwo na wyjazd
  18. domi odpisał mi na GG, że jak gałka jest w DE to powinna na wtorek być gorzej jak będą musieli RSce z taśmy produkcyjnej za***ać [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 21:04_________________________________________________załatwcie numer VIN jakiejś RS6 C6 to z VINem Domi ma priorytetowe załatwianie sprawy przez Niemców[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 21:05_________________________________________________mam http://otomoto.pl/audi-rs6-rs6-5-0-fsi-580-km-salan-pl-t-C17220320.html[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 21:09_________________________________________________link jest ale gałka zwykła bieniek poszukaj RSki z tą gałką jaka ma być, rano podeślę go Dominikowi ja spadam, nara
  19. on powiedział że gałka jest w DE ja jemu to, że ma stanąć na penisie i załatwić to w ciągu tygodnia i na tym się skończyło bo stacjonarne telefony u niego dzwoniły
  20. W srode na spocie. nie wiadomo czy prezent dotrze zamówiony jest ale ten prezent to unikat i idzie z Niemiec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.