Treść opublikowana przez antonio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ile w ASO taka gałka kosztuje?
-
B8 TrOOOOp
Gdyby nie ta czerwona navi to chyba fajna cena, co? http://otomoto.pl/audi-a4-a4-b8-2-0tdi-nowy-model-C22428731.html
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
twój korek ?
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
przez rok nastukałem 50 dni Czas zalogowania w sumie: 150 dni, 55 min.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Gratki szybkiej sprzedaży zostało Ci coś do opylenia w kolorze LY9B?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wladimir http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=237619.0;topicseen Gilson jedziecie do BT?
-
[B6 AVF] Problem z jazdą
jeżeli przy odpalaniu wyświetla się BRAKE to oznacza cienki aku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
władimir tłumaczyłem Ci wczoraj, że jeżeli chcesz w przyszłości kierę multi z B7 to moduł Q a jeżeli nie to moduł N
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
vcds tylko z adako są klony chińskie - z działaniem różnie do B6 wystarczy kabelek KKL i VAG-COM 3.11
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na bogaczy(Tomeks, mydlo) nie licz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na spocie za***iście... bo Alony nie było...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wypsiu przyjedziesz do BT?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
2. antonio- [B6 AWX] Proszę o analizę logów. Coś z turbiną, przepływomierzem lub podciśnieniem.
rozrząd ustawić na "0" to może i korekcje na pompkach się poprawią- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
no Wojtka- [B6 AVF] Odpadło mi coś z auta.
też musiałbym szukać - ustaw sobie "Zaczęty przez"- [B6 AVF] Odpadło mi coś z auta.
zobacz w dziale klimatyzacja - jest mój wątek odnośnie tego sprzęgiełka porównaj widoki i oceń stan elementów- [B6 AVF] Odpadło mi coś z auta.
tak to część sprzęgiełka klimy- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ziemnioki tanie i słabo ido- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
http://allegro.pl/audi-a4-s-line-mmi-xenon-multi-niezawodne-1-9-i2034372249.html co oznacza w aukcji :?:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a reszta czemu się nie wypowiada? ja generalnie też mam chęć pojechać (czyt. zabrać się na Krzysia )- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mydlasty jedziesz?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wybiera się ktoś do BT? - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia