Treść opublikowana przez antonio
-
[B6 AWX] Ile palą wasze dieselki 1.9 zimą...
mój 2.0TDI 140PS++ (na jednym wałku tak jak AWX/AVF) pali teraz też między 8-8,5 l jak były te mega mrozy to nawet 9 zależy od tego ile czasu chodzi rano na postoju jak go odpalę i jakim stylem pokonuje te moje krótkie odcinki
-
[B7 BKE] Dziwne buczenie
BKE nie ma dpfa
-
[B7 BPW] Niepokojący dźwięk-buczenie podczas zdejmowania nogi z gazu (spadku obrotów...)
sprawdziłeś dokładnie czy nie jest ostry na krzywkach? w BPW z DPF wałki są narażone na ścieranie jak cholera jasna
-
[B7 BPW] Niepokojący dźwięk-buczenie podczas zdejmowania nogi z gazu (spadku obrotów...)
może wałek rozrządu się wy$rał
-
[B7 BPW] Niepokojący dźwięk-buczenie podczas zdejmowania nogi z gazu (spadku obrotów...)
oprócz filmiku mógłbyś zrobić też logi jak buja karoserią
-
[B7 BKE] Dziwne buczenie
nagrajcie filmik z dolegliwościami
-
Pomoc w wycenie strat
3 elementy do małego klepania, szpachlowania i malowania dużo nie dostaniesz
-
[ALL B7] Kiedy wymieniać olej w manualnej skrzyni biegów 2.0 TDI?
sorry za moją wścipskość ale doczytałem coś w innym wątku i moja odpowiedź brzmi: zapytaj w ASO
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no działaj, tylko tego jej brakuje
-
[B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d
dekoder nie jest prawdomówny powtórzę się: kilka modów i będzie cacy
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
pięknie wyszedł ten wydeszek
-
[B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d
EeEeee masz ręczne ustawianie
-
[B6 AVF] Wałek rozrządu
Panewki kup w ASO bo są tańsze niż w sklepie moto lub taka sama cena wałek może być Febi, szklanki jak najbardziej INA
-
[B6 BDH] Szary Myszor Andy'ego - resurrection
ASO to AFAIK jakaś horrendalnie wysoka cena. 1,5k sztuka? Ja kupiłem na Allegro. Choć jeszcze nie sprawdziłem czy działa podgrzewanie i ściemnianie. By działały musisz mieć lusterko wewnętrzne fotochromatyczne. Ono steruje lusterkami zewnętrznymi. mam wewn fotochrom i czujnik zmierzchu
-
[B6 BDH] Szary Myszor Andy'ego - resurrection
podajcie numery wkładów fotochrom
-
[B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d
no generalnie pakiet sport ale w kodach jest też E4J
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no trzeba się jakoś zebrać i ustalić kto co chce
-
Czy maglownica z anglika A4 B5 podejdzie do europejczyka?
- [ALL B6] Klamka kierowcy
szkoda kolejnego RNSa :?:- [B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d
mylisz się :gwizdanie: na 99% to wersja s-line sport pakiet składająca się z kilku rzeczy pakietowych s-line'a kod: E4J "s-line" i WQZ "s-line sports package" dorzuć więcej fotek dołożysz Bi-Xenon, multifunkcję i będzie GIT MAJONEZ- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale nawiewa na drogi- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
termostat mu nie trzymał i musiał dogrzać silnik- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
nie ma co, musi iść- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Nikt nie dba bardziej o auta niż Piotrek :gwizdanie: tutaj początki jego posiadania B7 Chapaj zaspy v2- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
masz Q więc Twój dostawczak ośka teraz stoi - [ALL B6] Klamka kierowcy