Treść opublikowana przez antonio
-
[ALL B7] Olej w silniku ponad max.
święte słowa Musa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
takie jak ja ale ja jeszcze jutro na spokojnie na spocie ustale co i jak bo może zmienie na ciut węższe- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja mam ET45 i wziąłem 17ki na tył i 15ki na przód- Nowicjusz - wątek powitalny
cześć- Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
i jak Boseron?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Można toczyć- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
masakra, idę stąd- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale rzeźnia teraz jest, nie mogę się połapać- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
gites zdjęcie Łepku- [ALL B7] Olej w silniku ponad max.
mam książkę, wydruki z Vassa do każdej wymiany oleju itd oraz wydrukowaną calutką historię z ASO mój furacz przy 35kkm dostał nowy silnik i widzisz jakie kwiatki jak kupiłem go przy 194kkm to też miałem prawie o litr wyższy stan oleju - no ale jak wspomniałem wcześniej auto zrobiło 20kkm po Radomiu- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wladi może cuś wybierzesz http://allegro.pl/audi-a4-a6-4f0-587-511e-lusterko-wewnetrzne-foto-i2084111928.html http://allegro.pl/lusterko-lusterka-wewnetrzne-audi-a3-a4-a5-a6-i2093750228.html http://allegro.pl/audi-a4-8e0-lusterko-wewnetrzne-czarne-i2112376784.html http://allegro.pl/lusterko-wewnetrzne-wsteczne-audi-a4-b8-a5-radom-i2161455858.html- [ALL B7] Olej w silniku ponad max.
Gniazda oki, pompki wymontowane (oringi tez byly OK) i umyte ultradzwiekami, zalozone nowe oringi, szklanki i panewki walka wraz z walkiem- [ALL B7] Olej w silniku ponad max.
Auto firmowe, do 175kkm serwisy co 15kkm Przy 173kkm wymiana oleju w PL i przez 16 miesięcy zrobione 20kkm praktycznie po miescie. Wymiana oleju 194kkm (juz u mnie) i po 8kkm zacząłem szukać przyczyny dziwnego zachowania silnika czasami i w taki oto sposob doszedlem do walka a powiem Ci ze wygladal strasznie.- [ALL B7] Olej w silniku ponad max.
Przyczyną wywalenia byl starty wałek- [ALL B7] Olej w silniku ponad max.
ja wywaliłem DPF i oleju nie przybywa- Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
w B7 lampka jest przykręcana a w B8 nie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
daj spokój bidakowi- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no nie ma tragedii- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
DRL+CLH 8E1919094D 5PR 120,49PLN detal (wg. VIN mojej B7)- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
masakra z tym pożarem- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
lepiej niech Grzechu tutaj wrzuci foto bo zanim się znajdzie u niego w tym galimatiasie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja jutro raczej będę- B6 DIVISION
czy ten badziew to naprawdę can-bus? http://allegro.pl/zarowki-postojowki-w5w-5x5050-led-smd-can-bus-i2107535833.html- [ALL B7] Olej w silniku ponad max.
a moze nie przez DPF tylko przez pompowtryski (jakasz nieszczelnosc w osadzeniu pompowtrysku??? mam DPF i jak narazie nie zauwazylem zmian poziomu ale mam silnik CR (zrobilem niecale 60tys autem zmieniajac olej 2 razy) zaj3biście - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia