Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. jakbym szukał to bym brał ją ale lusterko ma jasne ktoś rezał środek
  2. widzieliście??? cena chyba niezła http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-C21124252.html
  3. Alona znalazłem Paździocha dla Ciebie http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-tfsi-160-km-dealer-audi-C21191614.html
  4. jeżeli zmieniałeś niedawno to nie
  5. wszyscy na forum piszą żeby unikać BLB ale BLB, BRE i jeszcze jakieś mają tą zje(b)aną pompę oleju ale są bez DPFa a BPW ma lipną pompę i DPF ja na szczęście DPFa się już pozbyłem, części do rozrządu i zestawik do swapu pompy z 1.9 też jest tylko czasu brak
  6. żaden mi to interes i tak trzeba rozebrać silnik a jak już bym rozbierał to aby być spokojnym to odrazu bym wrzucił pompę z 1.9
  7. na LUK OIL'u 5,32
  8. tankowałem ON godzinę temu 5,36 Lotos Pruszcz Gdański
  9. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sprawdź ładowanie alternatora
  10. antonio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak wam się widzi?
  11. grill S4 z obecną dolną kratką zderzaka wygląda średnio ale ogólne gites
  12. Kacza przyjedź jutro na Trakt do Ola
  13. nie za około 200 tylko za ponad 300
  14. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Concert II 1853,93 PLN brutto
  15. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/audi-a4-2-5-tdi-jedyne-takie-na-allegro-i1893106853.html
  16. Gilson, sorrryyyy może dzisiaj jestem złośliwy ale przeciez ja nie pisałem nic dobrego o tym z Bytowa
  17. od tego AWX'a z 88kkm ??
  18. Brytyjski przekładaniec skąd wiesz??? Alona ten z Bytowa coś nie tak musiał mieć skoro ktoś mu wrzucił kiere z B5
  19. kabel mam 2,5 roku, aktualizuje się cały czas, obecnie wersja chyba 10.6.5, problemów żadnych nie było
  20. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak najbardziej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.