Treść opublikowana przez antonio
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
o wygląd pewnie
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
autko b. ładne nie mniej jednak trochę po narzekam szkoda, ze brak BiXów :gwizdanie:
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
ja dziś przełożyłem kółka na zimowe 16" stalóweczki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
coś tania, pewnie już ktoś po nią jedzie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
fajny trupek klik!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
założyłem zimówki... ... i znowu w aucie cichutko i mięciutko
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
:good: :good: nawet nie zauważyłem że zawalona.. Ty lepiej przyjedź na spot z moim zderzakiem
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
masz tempomat więc moduł jest OK MU-FU z B6 pójdzie z chorusem musisz też zmienić taśmę AIRBAG
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja zobaczę, jak się wyrobie to będę
-
[B6 AWX] Problem z odpalaniem (rozwiazany)
obojętnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a potem ktoś pojeździ trochę.. przekroczy 200 tys silnik zacznie się sypać i zacznie narzekać ze samochód który ma wiecej niz 200tys to syf... to przykre, że trzeba krecic liczniki... bo inaczej ludzie nie kupią autka z wiekszym przebiegiem znajdź mi w GST auto na handlu które ma poniżej 200kkm
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na zdjęciu widać, że auto odpalone cena dobra bo na chwilę obecną niecałe 35kPLN
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czy dla AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO TIPTRONIC 224KM przebieg 386kkm to już koniec żywotności skrzyni lub motoru??? W aucie jedyna rzecz która jest lekko podjechana to kiera
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alona a masz na B7 50 koła papieru?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bylo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wsio naj Bambrze
-
[B6 AVF] Auto gaśnie na luzie przy obrotach 4-5 tyś.
jak wygląda kąt synchronizacji wałka rozrządu?? Na VAGu grupa 004 blok 4
-
[B7 BPW] Nowy wykres po sofcie u Rogala
jest GIT
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
130-150 od felgi [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 20:11_________________________________________________ nie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jakby ktoś miał ochotę mieć takie felgi (malowane proszkowo) to mój kolega robi takie cuda
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4-klub.pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4-klub.pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4-klub.pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4-klub.pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4-klub.pl