Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. ten od 1.8T jest 60km ode mnie ale nie chcę go bo nie podobają mi się proste końcówki w B7
  2. w takim razie biorę ten od 3.0TDI
  3. Rafał mam zaklepany wydech od b7 TDI a on ma te fajne końcówki z nierdzewki zagięte w dół a jaki Ty masz?
  4. i tak trzeba będzie zorbić dzięki Bart
  5. a jakbym chciał tylko ostatnie tłumiki dospawać do obecnego ułożenia rury wydechowej... po małych przeróbkach chyba podpasuje...
  6. jakich przeróbek muszę się spodziewać kupując do mojej ośki wydech od 3.0TDI Q??
  7. to tak jak koledzy podpowiadali... sprawdzić trzeba czujnik kąta skrętu
  8. ściągałeś kierownicę ostatnio lub czy coś podobnego robiłeś przy niej?
  9. spoko[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:27_________________________________________________Alona 1.8T ale bez zapisku bezwypadkowy i bez BIX http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-s-line-serwis-163-ps-C21162186.html
  10. antonio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    może ktoś szuka 2.0 http://www.licytacje.pekaoleasing.com.pl/aukcje/51656-audi_a4_20_tdi_143km105kw
  11. BKD ma pompę oleju taką jak jest w 1.9
  12. a to błąd, te pięć stówek byś jeszcze nazbierał na części i miałbyś z głowy
  13. trzeba się męczyć niestety też tak mam
  14. nowa w ASO 190PLN śmiech na sali z tym allegro
  15. http://moto.allegro.pl/oslona-silnika-aluminiowa-alu-audi-a4-b6-b7-i1889048090.html
  16. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ziomki przeglądając allegro jakbyście trafili na tani grill s-line do mojej to dajcie znać [br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:37_________________________________________________szybkie pytanie i szybka odpowiedź czy wydech od 1.8T podejdzie P&P do mojego B7?
  17. nic nie widzę
  18. no słuchaj młodzieńcze , trzeba czynić a nie tylko gadać
  19. Chodzi chyba o klape gaszaca. tzw gaszak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.