Treść opublikowana przez antonio
-
Spoty Kościerzyna
ten drugi co podałem jest na pełnym wydruku PR'ów z ASO
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
+ jeszcze trzy inne ciągniki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no proszę Burżuj - dwie Audi mu się marzą
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
a miał fabrycznie moduł zegarka?
-
Swap na bkd
no z DPF i CHIPem to pewnie gdzies indziej ale zrób to za jednym podejściem i zapomnisz o jakichkolwiek naprawach... no ale pamiętaj, odrazu załóż pompę oleju od 1.9
-
Swap na bkd
turbiny nie regeneruj, kup od BRD (170KM) i jak będziesz wyłączał DPF to zrób program za jednym podejściem
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
nie ma lipy, nie ma druciarstwa
- Spoty Kościerzyna
- Spoty Kościerzyna
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Z tego co widzę to emblemat jest wymienną częścią - pytanie tylko czy inne stickery tj. S line lub RS6 będą pasowały w profil (czy mają ten sam rozmiar). będą bez problemu
-
Spoty Kościerzyna
nie no git, ale prawa uszczelka drzwi przednich prawych jakoś dziwnie wygląda na foto
-
Spoty Kościerzyna
ale chyba nie płaciłeś za niego jak za s-line'a na FULL'u??
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
dokładnie
-
Spoty Kościerzyna
na Prywatną wiadomość... http://a4-klub.pl/private.php?do=newpm&u=13047
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
szkoda, że te lustra nie składają się po zamknięciu auta, prawda?
-
Spoty Kościerzyna
na wlepce będzie E4J (s-line) ale to nie jest pełen s-line z s-line ma zawieszenie, kierownice, gałkę a później sport fotele, listwy dekory wewn alu rybia łuska jak podeślesz mi na PW VIN to przy okazji jak będę w ASO to załatwię Ci wszystkie PR-y (4 strony formatu A4) Twojego auta i wyślę Ci na @
-
B6 DIVISION
też tak miałem w B6 (np. tunel miał, ślad od kolana bo na początku produkcjibyły takie dziwne te tunele) , w B7 na szczęście plastiki w stanie perfecto
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
wladi nie bądź brutal
-
Swap na bkd
mimo wszystko jeżeli silnik będzie składany na od "podstaw" to zrób sobie na wersję bezstresową: wałki na pompę 1.9 DPF wypróznienie + wyłączenie programowe w taki sposób uzyskasz zadowalający efekt silniczka identyko jak 1.9PD no ale to narazie takie luźne gadki... dowiedz się co padło u Ciebie
-
B6 DIVISION
no :good:ale jeszcze do super estetyki chociażby tunelu i konsoli środkowej kilka elementów kwalifikuje się do wymiany..
-
Spoty Kościerzyna
napewno tak jest moja Audi ma tak samo o wersji pakietu s-line mówią dwa kody PR... Ty masz zapewne E4J (s-line) i WQZ (sport pakiet)
-
Swap na bkd
sprawdź dokładnie co się stało na spokojnie pomyśl i jeżeli poszło coś na dole silnika to kup tylko słupek obojętnie od czego BPW, BLB, BRE, wywal wałki i załóż pompę oleju od 1.9 druga sprawa to wyłączenie DPF bo BPW go posiada. Jeżeli wałek rozrządu w dobrym stanie to cacy Oj chyba za dużo się rozpisałem, sprawdź co padło i napisz. Sie pomyśli...