Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. antonio odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    ten drugi co podałem jest na pełnym wydruku PR'ów z ASO
  2. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    fajny ten Twój sedan BRD??
  3. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie masz większego foto? ile kosztowały?
  4. + jeszcze trzy inne ciągniki
  5. no proszę Burżuj - dwie Audi mu się marzą
  6. no z DPF i CHIPem to pewnie gdzies indziej ale zrób to za jednym podejściem i zapomnisz o jakichkolwiek naprawach... no ale pamiętaj, odrazu załóż pompę oleju od 1.9
  7. turbiny nie regeneruj, kup od BRD (170KM) i jak będziesz wyłączał DPF to zrób program za jednym podejściem
  8. antonio odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    oj tam oj tam
  9. antonio odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    żarniki D1S
  10. Z tego co widzę to emblemat jest wymienną częścią - pytanie tylko czy inne stickery tj. S line lub RS6 będą pasowały w profil (czy mają ten sam rozmiar). będą bez problemu
  11. antonio odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    nie no git, ale prawa uszczelka drzwi przednich prawych jakoś dziwnie wygląda na foto
  12. antonio odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    ale chyba nie płaciłeś za niego jak za s-line'a na FULL'u??
  13. antonio odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    na Prywatną wiadomość... http://a4-klub.pl/private.php?do=newpm&u=13047
  14. antonio odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    na wlepce będzie E4J (s-line) ale to nie jest pełen s-line z s-line ma zawieszenie, kierownice, gałkę a później sport fotele, listwy dekory wewn alu rybia łuska jak podeślesz mi na PW VIN to przy okazji jak będę w ASO to załatwię Ci wszystkie PR-y (4 strony formatu A4) Twojego auta i wyślę Ci na @
  15. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    też tak miałem w B6 (np. tunel miał, ślad od kolana bo na początku produkcjibyły takie dziwne te tunele) , w B7 na szczęście plastiki w stanie perfecto
  16. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    też racja
  17. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wladi nie bądź brutal
  18. mimo wszystko jeżeli silnik będzie składany na od "podstaw" to zrób sobie na wersję bezstresową: wałki na pompę 1.9 DPF wypróznienie + wyłączenie programowe w taki sposób uzyskasz zadowalający efekt silniczka identyko jak 1.9PD no ale to narazie takie luźne gadki... dowiedz się co padło u Ciebie
  19. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no :good:ale jeszcze do super estetyki chociażby tunelu i konsoli środkowej kilka elementów kwalifikuje się do wymiany..
  20. antonio odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    napewno tak jest moja Audi ma tak samo o wersji pakietu s-line mówią dwa kody PR... Ty masz zapewne E4J (s-line) i WQZ (sport pakiet)
  21. sprawdź dokładnie co się stało na spokojnie pomyśl i jeżeli poszło coś na dole silnika to kup tylko słupek obojętnie od czego BPW, BLB, BRE, wywal wałki i załóż pompę oleju od 1.9 druga sprawa to wyłączenie DPF bo BPW go posiada. Jeżeli wałek rozrządu w dobrym stanie to cacy Oj chyba za dużo się rozpisałem, sprawdź co padło i napisz. Sie pomyśli...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.