Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misior_kucu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misior_kucu

  1. Witam wszystkich audi-fanów serdecznie Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend? Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie, czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej Koszt pola: 15zł za namiot 5zł za auto Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później
  2. misior_kucu odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Witam wszystkich audi-fanów serdecznie Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend? Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie, czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej Koszt pola: 15zł za namiot 5zł za auto Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później
  3. Witam wszystkich audi-fanów serdecznie Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend? Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie, czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej Koszt pola: 15zł za namiot 5zł za auto Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później
  4. Witam wszystkich audi-fanów serdecznie Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend? Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie, czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej Koszt pola: 15zł za namiot 5zł za auto Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później
  5. Witam wszystkich audi-fanów serdecznie Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend? Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie, czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej Koszt pola: 15zł za namiot 5zł za auto Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później
  6. misior_kucu odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Witam wszystkich audi-fanów serdecznie Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend? Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie, czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej Koszt pola: 15zł za namiot 5zł za auto Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później
  7. Witam wszystkich audi-fanów serdecznie Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend? Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie, czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej Koszt pola: 15zł za namiot 5zł za auto Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później
  8. i nad zalewem fajniej by było
  9. [Tuszyn / woj łódzkie] Dzień dobry Witam wszystkich Pozdrowionka dla użytkowników

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.