Treść opublikowana przez davidoff82
-
[ALL B5] Czy będzie pasowała tapicerka z A6 ?
kolego dostrzegasz podobieństwo w wyglądzie tych samochodów że pytasz czy tapicerki drzwi będą pasować? co do kanap to nie mam pojecia ale mam wrażenie że te z paska są bardziej obszerne...pozdr
-
[B5 1Z] Halogeny instalacja
Hmmm Ja dałem bezpośrednio od aku na bezpieczniku i przekaźniku, sterowanie przekaznika pociągnąłem od podświetlenia tylnych przeciwmgielnych (od tej diody) prąd do sterowania przekaźnika nie musi być duzy, taki w zupełności wystarcza a dioda zapala sie właśnie jak dasz pozycyjne...
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Koledzy pomóżcie. Mam takie radyjko http://allegro.pl/item678435918.html Jestem w miarę zadowolony ale mogę się zamienić fifty fifty za takiego alpina http://allegro.pl/item676135823_alpine_cde_9871r_wiosenna_promocja_4_gratisy.html Problem w tym że alpine ma zielone podświetlenie, wiem że czerwone by bylo OK ale Alpine to alpine, prosze o zdjęcia jak to może wyglądac, czy ma ktoś takie lub podobne radio, bardzo się będzie gryźć czy będzie się dało przywyknąć... Czekam na opinie i ewentualne foto.
-
[B5 AFN] Dodatkowe głośniki jak puścić
Nie trzeba odpinac plastików z progu, są one na tyle elastyczne że można bez problemu wsunąc kable tak że pozostaną niewidoczne.
-
[INNE] Moja obecna Audi B4
Ten motor jest poprostu rewelacyjny, duzy moment niska moc, motor trwaly i miły do jazdy
-
[B5 ADR] Oświetlenie tylnich słupków
no to bardzo chce to zobaczyc jesli mozesz daj foto Kolega zaniemógł więc dla kolejnych rezających mała pomoc
-
[ALL B5] Co to jest ?
Ma nr, ale jestem w domu a "lampka" w piwnicy jutro sprawdze dokładnie co i jak
-
[ALL B5] Co to jest ?
kiedyś zakupiłem okazyjnie komplet oświetlenia od A6 i dostałem m.in. takie coś. co to jest? jak to podpiąć?
-
[B5 ADR] Oświetlenie tylnich słupków
To nie brzmi dobrze.... ma ktoś doświadczenie jak zacząc, czym i z której strony co by faktycznie nie pogruchotac tego? PS. trzeba demontować oparcie (nie składane) i półkę, czy obejdzie się?
-
[B5 ADR] Oświetlenie tylnich słupków
Koledzy a powiedzcie mi bo urlop tuż tuż i będe troche dłubać to i tamto w jaki sposób demontowac te słupki? Ile jest śrub, gdzie ich szukać może jest jakiś knif dla ułatwienia? Ja zakupiłem lampki od Passata B5, jak dla mnie są o niebo bardziej estetyczne po za tym mam jeszcze te małe lampki z nad daszków słonecznych, i mam zamiar dać je pod przednie nogi (lampki tez z passata) o wynikach poinformuje i pokaze po 20.07.
-
[ALL B5] Jakie silniczki reflektorów do sonarów ?
Koledzy nikomu nie trzęsą sie SONARY? Nikt nie montował ich z seryjnymi silniczkami starego typu? A może wstydzicie sie przyznać że je macie? No podpowiedzcie coś, miałem Sonary tego typu w Golfie i tam nie było tego problemu dlatego nie chce mi się wierzyć że TTTP...
-
[ALL B5] Jakie silniczki reflektorów do sonarów ?
Wiem, że posypią się gromy że SONAR to syf itd i macie rację - dostałem je za free, w zamian za moje wypalone żółte i brzydkie H4 i nie żałuje zamiany, a kasy na kolejną wymiane najnormalniej mi szkoda Więc problem jest taki: lampki sa podpięte ładnie sie wkomponowały wszystkie mocowania ok, drogowe wiadomo do poprawy. Silniczki z H4 też weszły ale z mega oporem tak jakby za krótkie były te trzpienie... ale weszły i działają, problem pojawia się po zapaleniu silnika i w czasie jazdy, lampy drżą, jest pewne że drżą w środku a nie całe lampy, podejrzewam że to wina silniczków albo wada fabryczna bo w czasniej tego nie było. PYTANIA: Powiedzcie mi co może być przyczyną drżenia i jak to dokładnie sprawdzic? Czym róznią się wiadome silniki od Punto od ori z przed liftu? (długość tego trzpienia? wielkość "kulki"?) PS. Po opuszczeniu lamp pokrętłem na sam dół drżenie ustępuje....
-
[ALL B5] Potrzebny nr części
Koledzy bardzo pilnie potrzebuje nr żarówki do podświetlenia klimatronica, stary typ rocznik 95. Potrzebuje nr tej wew 1,1 watt i tej zew 2 watt z góry wielkie dzięki
-
[ALL B5] Stukot na "tarce" wachacze ok, amorki też
Mam problem z zawieszeniem przednim, dziś byłem u zaprzyjaźnionego diagnosty trzepaliśmy samochód na lewo i prawo i góra dół jak tylko... Zawieszenie OK, końcówki OK, gumy, łączniki ogolnie wszystko bardzo OK, amorki ponad 65% skuteczności nic nie widać. Jedynie mam poobrywane wszystkie osłony i nadkola plastikowe, ale nie wierzę że one mogą dawać taki stukot. Jest on słyszalny przy serii małych nierówności typu bruk czy tarka, inaczej nie słychać. Powiedzcie mi co to może być, klocki hamulcowe raczej nie bo testowałem hamując na bruku i nie ma zmiany...
-
[ALL B5] Foto poszukiwane
Mam te lampy, jakość jest przyzwoita. Jednak kilka ale: 1. Lewa lampa miała zamienione w kostce piny stop z pozycją stop na 10W a pozycja na 21W od razu do poprawy. 2. Po w/w zamianie trzeba zamienić światła cofania z kierunkami też w kostce bo niestety nie da sie podmienić tych oprawek ani żarówek. 3. Na sam koniec stwierdziłem że do kichy jest rozwiązana opcja przeciwmgielne/STOP, stopujące z pozycyjnymi a przeciwmgielne osobno i notabene większe o 30% albo i lepiej od STOPU i 15 cm wyżej... Zamieniłem teraz STOP mam u samej góry a przeciwmgielne zapalają się w pozycjach na mocniejszym żarniku. Pomijając uwagi lampki są bardzo słuszne i spoko wyglądają na zielonym metalic - fotki dodam dla potomnych.
-
[ALL B5] Foto poszukiwane
mam ciemny zielony metalic, zastanawiam się jeszcze nad ledami tymi najbardziej zblizonymi do ori...
-
[ALL B5] Foto poszukiwane
Dziekuje bardzo
-
[ALL B5] Foto poszukiwane
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=551889519 potrzebuje foto tych lamp zamontowanych na A4. Mam wrażenie że mogą spoko wyglądać, z drugiej strony są podobne do starej sieny...
-
[ALL B5] 215/45/R17 ET 55 wejdzie?
http://www.allegro.pl/item535188762_felgi_rh_volkswagen_audi_5x112.html warto dla tych felg takie mecyje robić?
-
[ALL B5] 215/45/R17 ET 55 wejdzie?
Pytam czy felga o szer 8" i reszcie jak w temacie wejdzie i bedzie sopoko w B5? Chodzi mi głównie o ET bo wiem że reszta to OK. Pilne!
-
[B5 AEB] Szarpie podczas ostrego przyspieszania
Kolego mialem to samo w ADP. Nie potrafilem tego zlokalizowac, az w koncu motor wogole przestal dobrze chodzic (patrz moje posty) Za zamieszanie winny był jeden z wtryskiwaczy, wszystko ustąpiło. Koszt naprawy znikomy.
-
[B5 ADP] Jaki zamiennik wtryskiwacza 078 133 551 E ?
koledzy powiedzcie mi czy ten wtryskiwacz jest kompatybilny z wtryskiwaczami: 078 133 551 L 078 133 551 M Tych co napisałem jest full, natomiast "E" nie idzie namierzyć. Chyba że ktoś wie gdzie takie ustrojstwo najchętniej używane zakupić? PILNE! [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 15:06_________________________________________________Z powodu braku odpowiedzi, info dla potomnych Wtryski są zamienne, mają rózne wydajności (rózne litery na końcu), więc do 1,6 ,może być każdy z nich załozyłem ...551 N i jest ok. Przy większych mocach temat nieco bardziej skomplikowany, trzeba doczytać. Jeżeli ktoś ma jakies inne info to dopisujcie.
-
[B5 ADP] Szarpie do 3 tys i jakby nie palił jeden gar - prośba o nr części
No właśnie jako sporadyczny wyskoczył...jutro zrobie adaptacje i wymienie kable + palec + kopułka i świece, to mi nie zginie, rozrząd raczej będzie ok, autko chodziło dobrze i nagle przestalo, chyba że ot tak wziął i przeskoczył w czasie jazdy. Dzisiaj zrobione: Wyczyszczona przepustnica, czujnik nastawnika i caly dolot Kable sprawdzone pod względem przebić - brak Wykonana adaptacja przepustnicy Wyczyszczone świece i palec z kopułką - bez zmian ale jutro je wymienie żeby wykluczyc ukryte wady, wszystko psu na wiecie co... Jakieś sugestie? ;([br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 19:42_________________________________________________ [/quot e]Zlokalizowana, wtryskiwacz na pierwszym cylindrze poszedl się potrzebuje pilnie nr tej części. Silnik ADP rocznik 95 kto poda?
-
[B5 ADP] Błąd G127 (Czujnik nastawnika przepustnicy)
Czy taki błąd może powodować efekt nie palącego cylindra tak do 3 tys obrotów? Generalnie jakie objawy powinny się pojawić/mogą sie pojawić?
-
[B5 ADP] Szarpie do 3 tys i jakby nie palił jeden gar - prośba o nr części
Mam problem z ADP. Nagle podczas jazdy zaczął szarpać i pracować tak jakby na 3 cylindry tak do 3 tysięcy obrotów. Wolne obroty w miarę OK, tzn równe na 4 cyl. i tylko troszkę niżej niż zawsze i nieco rzuca motorem. W czasie jazdy jak pisałem szarpie i przerywa - potrafi strzelić w filtr. Zrobiłem dziś diagnostykę efekt taki: CZUJNIK NASTAWNIKA PRZEPUSTNICY -G127- . Powiedzcie mi co to może oznaczać, jaka jest inna nomenklatura tego urządzenia bo na allegro nie potrafię nic znaleźć. Temat nr dwa, wcześniej odkąd kupiłem auto (4 m-ce) miałem taki objaw że nierówno rozwijał moc, tzn gaz do podłogi a on ciągnął mocno, nieco opadał z sił na sekundkę i ciągnął jeszcze mocniej mówię o sytuacji kiedy pracował w pełnym zakresie obrotów, zdiagnozowaną mam padniętą lambdę. Czy to wszystko jest jakoś powiązane? Czy możliwy jest efekt nie palącego cylindra przez ten czujnik tudzież lambde? Proszę o rzeczowe sugestie szanownych kolegów, zapraszam do dyskusji. Usterka namierzona prosze o numer części, chodzi o wtryskiwacz paliwa motor ADP rocznik 95